هیدروکسی کلروکین محاکمه می شود رئیس جمهور فرانسه توجه به 460,000 امضای طومار حمایت از درمان

ضد مالاریا داروها کلروکين و هیدروکسی کلروکین در حال دریافت توجه از رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی به عنوان نزدیک به 460,000 مردم امضا طومار درخواست مقامات فرانسوی اجازه می دهد تا خود را گسترده تر استفاده به عنوان درمان بالقوه برای کوروناویروس.

روز پنج شنبه پاکسازی رفت به جنوب شرقی شهر ساحلی مارسی به دیدار با دیدیه Raoult یک محقق میکروب شناسی که در انجام دو مطالعه از مواد مخدر در coronavirus بیماران با علائم متوسط.

اگر چه Raoult مطالعات نشان داد نتایج مثبت هر دو انتقاد شده است و برای خود روش و محدودیت با توجه به آمریکایی مجله علوم.

Raoult اول مطالعه درگیر تنها 42 بيمار و Raoult شخصا تصمیم گرفت که آنهایی که دریافت دارو و دارونما دریافت کرده است که یک حرکت است که منتقدان می گویند می تواند مغرضانه نتایج خود را در حمایت از درمان است. این مجله بین المللی از عوامل ضد میکروبی منتشر شده که مطالعه بعد از خارج حمایت خود را بیان کرد که آن را برآورده نمی کنند, مجله, “استاندارد انتظار می رود.”

Raoult دوم مطالعه منتشر شده به عنوان یک preprint بدون peer-review by همکار محققان پزشکی. آن را نیز تا به حال هیچ گروه کنترل از بیمارانی که نمی دریافت دارو ترک خوانندگان به هیچ وجه در مقابل این مطالعه گزارش یافته.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ Raoult مطالعات به عنوان شاخص که بیشتر پزشکان باید نظر اداره کلروکين و هیدروکسی کلروکین به کروناویروس مبتلا ، Raoult خود هیدروکسی کلروکین و آنتی بیوتیک آزیترومایسین به کروناویروس بیماران حتی اگر آن را هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده توسط مقامات فرانسوی.

Disavowing “دیکتاتوری از methodologists,” Raoult می ایستد توسط مطالعات او و می گوید او را سند درمان خود را با موفقیت و به زودی در دیگر مجله پزشکی.

French president Emmanuel Macron
رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی بخشی طول می کشد در مارس 19, 2020 کنفرانس ویدئویی از “اقتصادی نیروی کار” در انتخابات ریاست جمهوری و اتاق جلسه در کاخ الیزه در پاریس در کنار فرانسه و اقتصادی رهبران و اعضای دولت مورد coronavirus اپیدمی و سلول اقدامات است.
لودویک مارین/استخر/خبرگزاری فرانسه/گتی

هیدروکسی کلروکین است فقط یکی از چهار درمان در حال حاضر در حال تست در اروپا گسترده کارآزمایی بالینی هر چند برخی از این محاکمه شرکت کنندگان امتناع از قبول هر گونه درمان علاوه بر هیدروکسی کلروکین مانع فرایند پژوهش.

در ضمن پاکسازی را سخنگویان می گویند که او نمی پریدن به نتیجه گیری اما صرفا ملاقات با Raoult به عنوان بخشی از یک گروه بزرگی از مشاوره به عنوان نظر او ساخت یک آدرس دوشنبه آینده بیش فرانسه گام های بعدی در برخورد با این بیماری همه گیر.

منافع ملی در کلروکين و هیدروکسی کلروکین شده رو تا حدودی با یک درخواست به درخواست مقامات امنیتی فرانسه به اجازه مخدر’ استفاده از خفیف coronavirus موارد است.

این طومار که از آنجا به دست آورد بیش از 460,000 امضا شد آغاز شده توسط Philippe Douste-Blazy سابق وزیر بهداشت بود که یک بار در فرانسه نامزد برای رهبری سازمان بهداشت جهانی (WHO) و مسیحی Perronne از بیماری های عفونی در ریموند پوانکره بیمارستان دانشگاه.

یکی پزشکی گفت: با توجه به فرانسوی تلویزیون رسانه ای است که او و پزشکان او شده اند جسمی تهدید برای داروها و با توجه به نسخه جعلی برای آنها. افزایش تقاضا برای مواد مخدر نیز تهدید دارو را در دسترس برای بیماران مبتلا به مالاریا و کسانی که مبتلا به لوپوس و آرتریت دو بیماری که این دارو معمولا برای درمان “برچسب خاموش.”

در ایالات متحده آمریکا U. s. غذا و داروی آمریکا می گوید از آن شده است با همکاری نزدیک با دیگر سازمان های دولتی و مراکز علمی به منظور بررسی اینکه آیا هیدروکسی کلروکین و کلروکين به طور موثر می تواند درمان بیماران با خفیف تا متوسط موارد COVID-19.

اگر موفق به مواد مخدر استفاده می شود می تواند به طور بالقوه کاهش طول مدت علائم و ویروسی ریختن که هر دو کمک خواهد کرد که جلوگیری از گسترش این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im