“من ناراحت و گیج و اذیت’: Clive تیلدسلی جایگزین می شود به عنوان ITV منجر مفسر پس از دو دهه

کلایو تیلدسلی پله به عنوان ITV سرب مفسر پس از 22 سال در این سمت است. Tyledsley که پیوست از بی بی سی در سال 1996 جایگزین خواهد شد توسط سام Matterface در شروع فصل آینده را به ادامه کار با ایستگاه.

مدیر ITV Sport Nial اسلون گفت: “به نمایندگی از ITV Sport, من می خواهم برای تشکر از Clive برای او کار فوق العاده پیشرو ما تفسیر در برخی از بزرگترین موارد در دنیای فوتبال او در طول زندگی حرفه ای برجسته با ما.

“ما بسیار خوشحالیم که او همچنان با ما و نگاه به جلو به کار کردن با او در بسیاری از موارد در آینده است.”

65 سال تغییر کانال در سال 1996 او به عنوان پیوست به برایان مور البدل کردم ولی کار اصلی پس از جام جهانی 1998.

او روایت برخی از به یاد ماندنی ترین لحظات در طول 25 سال گذشته از جمله ‘آن شب در بارسلونا’ زمانی که منچستر یونایتد موفق به کسب لیگ قهرمانان اروپا و انگلستان اجرا به جام جهانی 2018 نیمه نهایی.


Matterface که در حال حاضر بخشی از ITV تفسیر پایدار خواهد گام به موقعیت اصلی نیز حفظ نقش خود به عنوان ایستگاه رادیویی talkSPORT ارشد مفسر.

  • کلایو تیلدسلی خود زحمت کش یادداشت — و اجتناب از بیش از حد بورسی در تفسیر

تیلدسلی صحبت تلگراف, ورزش, در سال گذشته, صحبت کردن با ما از طریق روش های خود را و تفسیر فلسفه است.

“نود و پنج درصد از آنچه که من می دانم در مورد تفسیر گرفتم از Reg Gutteridge. او مربی من. افرادی مانند John Motson بسیار خوب بودند به من اما Reg بود,” او گفت:.

“من از او آموخته است که شما نمی commentating برای اتاق پانسمان شما commentating برای مدیر انگلستان و یا برای کسی که نوشتن در یک روزنامه. به خصوص برای کسانی که در انگلستان بازی در ITV آن را برای پیرزن روی راننده تاکسی است.”

“گرما بزرگترین تک با کیفیت است که هر توده ارتباط برقرار می فرماید: و این است که قطعا ارتباط جمعی بالاتر از همه چیز. شما می خواهید به احساس می کنید که مفسر و co-مفسر صدا مانند نوع از شخص شما نمی خواهد ذهن به رفتن برای یک نوشیدنی با.

“من بسیار خوش شانس در مردم با من کار زیادی رون اتکینسون و Andy Townsend مثلا مردم شده اند من تا به حال یک رابطه قوی با.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de