‘من در سمت چپ خانه من در سه هفته است.’ زندگی تحت ایتالیا Coronavirus مستند

نیوزویک | No comments

آن شده است یک ماه پس از من تو را دیدم مادرم و سه هفته و من دیدم دوستان است. در واقع این سه هفته پس من ترک خانه در همه.

من تنها کسی هستم که البته. ایتالیا من معروف با نشاط کشور است که به طرز مرموزی جان…. ما نمادین ترین جاذبه های توریستی در حال ترک مدارس و رستوران ها و بارها و سینماها تعطیل هستند, رویدادهای ورزشی متوقف شده و ما محروم از حضور در فضاهای عمومی.

هر شب از اعضای حفاظت مدنی اعلام آخرین آمار کشته شدگان در طول یادآوری تلویزیونی کنفرانس های مطبوعاتی. نخست وزیر ما جوزپه کونته به طور منظم آدرس ملت در سخنرانی زنده جریان در رسانه های اجتماعی.

واحدهای پلیس در حال گشت زنی در خیابان برای اطمینان از ما تنها به ترک خانه های ما برای کار و دلایل مرتبط با سلامت. ما می تواند بیرون رفتن برای قدم زدن به خرید مواد غذایی و داروهای اما ما باید پر و حمل گواهی بیان دلایل ما. اگر برای هیچ دلایل معتبر و یا بدون گواهی ما را جریمه خواهد شد و به سه ماه در زندان است.

همه چیز اما فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها بسته است. وحشت-خریداران نگه داشتن احتکار مواد غذایی و آب ضد عفونی کننده دست و کاغذ توالت با وجود مقامات تماس به انجام این کار. صورت-ماسک ها در حال حاضر غیر ممکن است برای پیدا کردن. و در حالی که همه روزنامه نگاران مشاهیر اثرگذارندهها و سیاستمداران در حال گرفتن به رسانه های اجتماعی برای ترغیب مردم به ماندن در خانه.

این چیزی است که در سراسر کشور قرنطینه احساس می کند مانند: ما در حال جنگ با یک کشور دیگر اما با یک ویروس است که به کشته شدن بیش از 1000 نفر و آلوده 12,000 در سه هفته. و مرگ و میر از این بحران گسترده تر است که در واقع بالاتر است. هفت نفر کشته شده اند که مقامات به طور ناگهانی متوقف شد و همه خانواده و بازدید از زندانها را گرفت به شورش است. و بسیاری از در حال مرگ هستند در غیر از اورژانس های پزشکی است که می تواند دریافت کرده اند بیشتر توجه اگر اکثریت قریب به اتفاق کشور منابع پزشکی نیست پرتاب ناشی از این بیماری همه گیر.

زمانی که اولین مورد از COVID-19 در شهر کوچک کدگنو در شمال ایتالیا که در آن من زندگی می کنند, کشف شد, در 21st فوریه, سفر من به خانواده من خانه برای تعطیلات آخر هفته با اعتماد به نفس که نرمال خواهد بود دوباره بازسازی شد در چند روز. آن را نمی: کدگنو قرار داده بود روی زمین افتاده.

اگر چه من فکر نمی کنم من تا به حال گرفتار ویروس من تصمیم گرفتند برای جداسازی دو هفته فقط در مورد. دوستان میگفتم به من چه و به طور مداوم بررسی می شود که آیا من تا به حال به نام پزشکان به آنها اطلاع در مورد محل نگهداری من. من احساس کنترل اضطراب و گناه: اگر چه من تا به حال قرارداد این ویروس و افراد آلوده از جمله من ،

خود تحمیل انزوا احساس خوب در آغاز: من تا به حال زمان بیشتری برای خواب و ورزش می تواند پوشیدن من لباس خواب در طول کنفرانس تلفنی در محل کار من می تواند جویدن غذا هر زمان که من می خواستم من دیگر فرسوده با من رفت و آمد و پوست و مو شروع به بهتر بودن کمتر در معرض آلودگی قرار دارند.

به زودی به اندازه کافی این احساسات به راه, اضطراب, هراس از مکانهای بسته و افسردگی است. من نمی توانستم تحمل به فکر بودن قادر به ترک خانه من. من می خواستم آزادی من را. من می تواند بیرون رفتن برای یک پیاده روی دکتر گفته بود اما من ترجیح داده. مردم از کدگنو شد دوری و برچسب که ممکن است ویروس پخش—من شرمنده.

زمانی که دو هفته از انزوا بودند و بیش از, من رفت و برای یک پیاده روی طولانی با دوست پسر من. ما نه بوسه و نه آغوش, اما ما صرف چند ساعت با هم با اعتماد به نفس است که بدترین قسمت بود.
آن را نمی تواند بیشتر از حقیقت.

که همان آخر هفته کل منطقه لمباردی قرار گرفت مستند تنها برای محدودیت به گسترش به کل کشور چند روز بعد.

در حال حرکت در سراسر ایتالیا است که در حال حاضر تقریبا غیر ممکن است. من شده اند قادر به دیدن مادرم در بیش از یک ماه: پس از سفر به جنوب کشور به تمایل به بیمار مادر بزرگ او شده است قادر به هیئت مدیره پرواز به دوباره پیوستن به خانواده اش. او گیر کرده است و نه مجاز به دیدن مادر بزرگ من در بیمارستان محلی یا.

نظریه های مختلف در حال تلاش برای توضیح دهید که چرا این ویروس به سرعت در ایتالیا. مقامات در ابتدا به عنوان جدی از وضعیت دعوت از مردم به وحشت نیست. مدیر سککو بیمارستان در میلان که در حال حاضر در حال تحمل فشار از شیوع این بیماری در شمال ایتالیا – علنا گفت که مردم زیاده و COVID-19 بود فقط کمی مشکل تر از آنفولانزای فصلی.

رهبران داد متضاد پیام مردم شانه ای بالا انداخت دستورالعمل و ادامه داد: برای بیرون رفتن تا زمانی که جریمه معرفی شدند. بی دقتی جوانان نگه ارسال در رسانه های اجتماعی تصاویر و فیلم ها از خود مهمانی ئی چون آنها گفته شده بود—و یا خود را متقاعد توسط انتخابی خواندن آمار—ویروس کشتن تنها افراد مسن و کسانی که سیستم ایمنی ضعیف.

اما این ویروس نه کشتن کسی همان است که نه ارسال آنها را به بیمارستان. تعداد زیادی از مردم – جوان و پیر—نیاز به مراقبت های ویژه در حال افزایش است نه روز به روز بلکه ساعت به ساعت. سیستم مراقبت های بهداشتی در حال فروپاشی در لومباردی پزشکان و پرستاران خسته تهی تجهیزات پزشکی مجبور است از کادر پزشکی به درمان افراد تنها در صورتی خود را امید به زندگی بالا است.

و زمانی که در خصوص بی رحمانه و تاب فرمان پیش نویس اعلام محدودیت در لومباردی بود به مطبوعات درز هزاران نفر از مردم سوار قطار در یک عجله به پیوست با خانواده های خود در جنوب. ویروس رسید که آیا تنش بین مناطق مختلف.

به عنوان خوشنودی تبدیل به وحشت خدمات هولناک با تماس از مضطرب شهروندان که کمی سرفه و یا اجرای یک درجه حرارت بالا در حالی که بسیاری از کسانی که در نیاز واقعی واقعا به کمک فوری است قادر به درخواست برای کمک.

ما در حال حاضر تنها کشوری که به طور کامل قرمز-طبقه بندی شده است.

و ما در حال مبارزه است. بیش از 1000 نفر غلبه بر ویروس ها و شهرها در ابتدا قرار بر مستند در حال نشان دادن نشانه هایی از پیشرفت را نشان می دهد که اقدامات سختگیرانه در حال ساخت سود. محدودیت آزادی ما از حرکات ترسناک هستند اما آنها تنها چراغ امید ما همه به اشتراک گذاری در حال حاضر.

من انتظار دارم جدا باقی می ماند برای حداقل سه هفته بیشتر است. توسعه یک روال من کمک به مقابله با انزوا. من ورزش برای 40 دقیقه در صبح, صبحانه, تماشای اخبار کار از راه دور. در شب من کوک خواندن یک کتاب و شراب خواری-سازمان دیده بان در Netflix بکشد و یا تماشای یک فیلم با پدر و خواهر من.

ما عادات قدیمی در حال تغییر هستند و ما در حال تطبیق با زندگی جدید که در آن ما صرف بیشتر از زمان ما با هم و در خانه است. ما سعی کنید به نگرانی و منحرف کردن اذهان ما خنده و اختراع جدید در دستور العمل, اما, فکر, ویروس است که همیشه در ذهن ما و فکر بودن قادر به دیدن مادرم به خواسته های ما حتی اگر ما سعی می کنیم به بحث در مورد آن.

در ضمن به عنوان اگر در یک تکرار ایالات متحده و بریتانیا در حال تقلید ایتالیا. نه ایتالیا از امروز در سراسر کشور قرنطینه و همبستگی اما بی دقتی ایتالیا از فقط یک زن و شوهر از هفته پیش خوش مایکروسافت کردن یک مداخله دولت و اجازه می دهد نامرئی دشمن را نگه دارید.

مگر اینکه آنها را از خواب بیدار به این واقعیت جدید ما به طور کامل به جز شنیدن از کاخ سفید و از خیابان داونینگ ما چه نخست وزیر کونته گفت: ما ایتالیایی ها در هفته گذشته: “هیچ وقت چپ”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>