منmagine بودن چندین مدال طلا برنده ورزشکار و نیاز به قیچی به کیت خود را به آن جا. قهرمان دو سرعت و بلند, بلوز, Stefanie رید که رقابت در T44 دسته بود چهره های پارالمپیک 2012 لندن – اما حتی شهرت و موفقیت معنی نیست که او می تواند دسترسی مناسب-اتصالات جفت ساق پوش به رقابت در.

“این مایه تاسف است که ورزشی جهان شده است واقعا آهسته از نظر تطبیق با تنوع می گوید:” رید. “من یک فرد کسب و کار, بنابراین من آن را دریافت نمی کند را حس برای یک خرده فروش به طراحی یک قطعه از لباس است که تنها می تواند توسط یک بخش کوچک از جمعیت است. من فقط قطع تمام گشاد از زانو. منظورم این تصور نیست اما آن کار می کند. هر چند مکان مانند Lululemon اجازه می دهد تا هر کسی برای انطباق و تنظیم ارتفاع خود را تنگ در فروشگاه آنها یک عملکرد نام تجاری مثل نایک یا آدیداس.”

داشتن کامل اسپورت کیت شده است یک گزینه برای بسیاری از زن parasport ورزشکاران است. در حالی که trike مسابقه هانا Dines گزارش هزینه های “ساعت در گوگل” دیگران را DIY لوازم جانبی.

که دشوار است راه اندازی برای ورزشکار که در حال حاضر رو به موانع اضافی. “من تا به حال یک کیت حامی پس از المپیک 2012 لندن می گوید:” رید. “من کاهش یافته است و بلافاصله پس از آن به دلیل کاهش بودجه. در عین حال دیگر وجود دارد سفت ورزشکاران که حتی نمی واجد شرایط برای بازی های المپیک بودند که نگه داشته در یک نرخ بسیار بالاتر. چیزهایی مانند که واقعا نیش است.”

“بالا 0.05 درصد از para ورزشکاران احتمالا ساخت یک زندگی خوب اما برگ که 99.5 درصد از ورزشکاران که نیست. در المپیک جهانی, شما می توانید [سالم] ورزشکارانی که ممکن است فقط به یک تیم و آنها را در قرارداد که در اطراف £40-50,000 در سال است. اما شما نمی بینید که در parasport جهان است.”

پارالمپیک آیکون Tanni خاکستری-تامپسون به یاد می آورد اکثریت قریب به اتفاق از کیت بود سفارشی ساخته شده

اعتبار:
AFP

Wمرغ پارالمپیک آیکون Tanni خاکستری-تامپسون به یاد می آورد او پر زرق و حرفه ای او می گوید: اکثریت قریب به اتفاق از کیت بود که سفارشی ساخته شده است. ترین صندلی چرخدار روروک مخصوص بچه ها در آن زمان ترجیح داده همه در یک دست کت و شلوار برای رقابت در بهره گیری از مقدمه ای از لای کرا در دهه هشتاد. “در صندلی چرخدار مسابقه صندلی زیادی ندارد و لول خوردن در اتاق بنابراین شما باید برای به حداقل رساندن این مواد به دلیل چگونه شما نشستن بسیاری از مواد اطراف باسن خود را می تواند چین و چروک [یا] حفاری در. من بسیار خوش شانس است زیرا من کیت اسپانسر تا به حال دسترسی به بهترین مواد.”

“شما می خواهید به اعتماد به نفس در خط شروع. هیچ وقت به نگرانی در مورد اینکه آیا شما در معرض یک نوک یا نه در طول مسابقه آن را منحرف. بنابراین من ترجیح به پوشیدن چیزی با آستین و یک قطعه لباس دوچرخه سواران عینک به من نمی نیاز به هر کاری فوق العاده متفاوت است. چیزهای من تا به حال اصلاح بود که به دلیل ارتفاع و شکل بدن نه من اختلال.”

Swimmer تبدیل با حداکثر سرعت دویدن kayaker شارلوت Henshaw می گوید: مسئله این است که معلولیت های خاص به جای جنسیت خاص “که باعث می شود آن را دشوار است می گویند که آیا دسترسی به کیت پیشرفت کرده است یا نه در مقایسه با able-bodied زنان”. مانند خاکستری-Thompson, Henshaw می گوید او نمی باید او کیت به شدت تغییر داده است ، “این واقعا مهم و قدرتمند برای افراد معلول خود را در طیف گسترده ای از ورزش است. اگر بیشتر مردم مایل به همکاری با ما و سوالات درست بپرسید ما شکوفا خواهد شد,” او اضافه می کند.

دسترسی به کیت برای parasport ورزشکاران بسیار فرد مورد نیاز است. آن است که غیر ممکن است برای ارائه یک off-the-shelf راه حل است که می آید با هزینه های اضافی و کمتر در دسترس با توجه به پارالمپیک راه و مسیر مسابقه دوچرخه سوار سارا طبقه که همچنین رقابت با غیر ورزشکاران معلول.

آن است که غیر ممکن است برای ارائه یک off-the-shelf راه حل با توجه به پارالمپیک راه و مسیر مسابقه دوچرخه سوار سارا طبقه

اعتبار:
اندرو ماتیوز /PA

“از تجربه من حل شده است به نگاهی به برخی از مقرون به صرفه تبادل نظر راه حل های که در آن ممکن است قبل از مصرف یک پیچیده تر و پرهزینه رویکرد است. یک پایگاه داده از مکان های که می تواند کمک به انطباق و یا ایجاد گزینه های قرار دادی ممکن است یک شروع است.”

یکlex Mitchell, بنیانگذار کیت ما یک موسسه خیریه است که پشتیبانی از parasport ورزشکاران از کشورهای در حال توسعه با خرید اقلام کلیدی رقابت در سطح تجهیزات می گوید پوشیدن اشتباه کیت نه تنها تحت تاثیر قرار بدن و اعتماد به نفس می تواند پیامدهای اطراف آسیب و عملکرد. “وجود دارد یک شکاف عظیم بین ورزشکاران است که در بالا و رشد برنامه ها و ورزشکاران که نیست. اگر چه انگلستان یکی از رهبران در جهان در رابطه با parasports آن بودجه محدود و تمایل به قرار دادن پول به سمت جایی که آنها احساس بهترین تاثیر را می تواند و که متاسفانه طبیعت وحش.”

Yو برای دیگران “ورود است نه جدا کردن لباس ها به صورت گروه های جداگانه و [از مردم].” هلندی, با حداکثر سرعت دویدن دونده Marlou ون Rhijn که متولد بدون پایین پاها می گوید: “من همیشه فرسوده عادی لباس ورزشی بود و بسیار منظم و کیت. من لباس کوتاه لباس تنگ هنگامی که در حال اجرا بر روی تیغه به طوری که من می تواند رول آنها را به راحتی و تغییر است.”

بritish آلپ اسکی باز Menna فیتزپاتریک که همراه با راهنمای جنیفر Kehoe را موفق ترین زمستان پارالمپیک duo معتقد است “کیت ورزشی برای parasport ورزشکاران باید به عنوان نزدیک به یک سفت کیت اما با اقتباس است که مردم ممکن است نیاز”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im