من فکر می کنم من باید علائم کروناویروس. زمانی که من باید به بیمارستان بروید?

زمانی که بوریس جانسون بستری شد به واحد مراقبت های ویژه در این هفته اخبار تکان داد ملت است.

جانسون برای اولین بار نشان داد که او تا به حال “خفیف” علائم ویروس در 26 مارس و او سازگار باشد اگر مختصر ظاهر عمومی در روز پس از.

پس از هشت روز قفل شده در داخل تخت خود را در خیابان داونینگ نخست وزیر گزارش داد که او هنوز هم تا به حال درجه حرارت بالا تا به حال برای ادامه خود منزوی – اما حتی پس از آن او كوير در یک شات از خود تصویری. جانسون نگاه ناخوشی اما به نظر نمی رسد به یک عکس از یک مرد که به زودی نیاز به درمان های پزشکی.

اما coronavirus می تواند پیشرفت در سرعت به خصوص اگر بدن قادر به شکست این ویروس در طول هفته یا بیشتر از علائم. روز یکشنبه نخست وزیر بود و توصیه به حضور در بیمارستان برای “routine” در چک توسط پزشکان او; او منتقل شد به بخش مراقبت ویژه 7ساعت پس از مشکلات تنفسی.

اگر شما هم تجربه شده است خفیف علائم Covid-19 در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد اینکه آیا یا نه شما نیاز به دنبال درمان بیمارستان.

چه درجه حرارت نرمال و چه ‘coronavirus متوسط’?

آن را تقریبا می رود بدون گفت که اولین گام این است که به درستی شناسایی است که شما باید coronavirus علائم – و در حالی که شما شنیده در مورد این بارها و بارها در طول هفته گذشته آن خرس تکرار آنها در اینجا.

یکی از شاخص های اصلی است که شما می توانید از coronavirus این است که شما باید یک درجه حرارت بالا و یا تب. یک دمای طبیعی بدن است در اطراف 37C اگر چه آن را کمی متفاوت باشد در طول روز و می توان نهفته در ورزش است.

اگر شما دمای 38C و یا بیش از شما در نظر گرفته می شوند به درجه حرارت بالا و یا تب. اما لازم است دمای بدن خود را برای پیدا کردن اگر شما یک تب. با توجه به NHS وب سایت شما می تواند یک تب اگر شما احساس می کنید گرم به لمس خود را در قفسه سینه یا پشت.

اگر این مورد است, بیمه خدمات درمانی سایت شما توصیه می کند در خانه بماند: “اگر شما یک درجه حرارت بالا می تواند coronavirus. برای محافظت از دیگران نمی رفتن به مکان هایی مانند یک پزشک عمل جراحی, داروخانه یا بیمارستان. در خانه بماند.”

دیگر علامت شایع Covid-19 مداوم سرفه خشک – معنی سرفه می کند که تولید خلط. این یک سرفه مداوم اگر شما در حال سرفه زیادی برای بیش از یک ساعت و یا اگر شما سه و یا بیشتر سرفه متناسب با ظرف 24 ساعت. اگر شما معمولا سرفه, شما ممکن است متوجه این است که بدتر از حد معمول است.

اگر شما یک سرفه خشک, شما باید خود جدا برای یک هفته. آگاه باشید که شما سرفه می تواند برای چند هفته گذشته حتی پس از عفونت پاک است. شما لازم نیست به خود منزوی برای تمامیت این زمان با توجه به بیمه خدمات درمانی به عنوان عفونت خواهد رفت.

من از دست رفته من حس چشایی و بویایی – این است که یک نشانه بد?

سرفه و تب در حال شناخته شده ترین نشانه های Covid-19 اما وجود علائم دیگر به نگاه کردن – از جمله خستگی و تنگی نفس و از دست دادن طعم و بوی.

یک مطالعه اخیر از بیش از 500 انگلیسی ها که تست مثبت برای این ویروس یافت می شود که 60 درصد از دست داده و احساس خود را از طعم و مزه و یا بوی مقایسه با 19 درصد که تست منفی است.

محقق و استاد Tim Spector از کالج کینگ لندن به تلگراف گفت: “هنگامی که در ترکیب با دیگر علائم افراد با از دست دادن بو و مزه به نظر می رسد به سه برابر بیشتر احتمال دارد به قرارداد Covid-19 با توجه به ما داده و بايد از خود جدا برای هفت روز به منظور کاهش گسترش این بیماری است.”

هنگامی که برای رفتن به بیمارستان

اگر شما علائم کروناویروس رسمی دستورالعمل های بیمه خدمات درمانی هستند که شما باید خانه خود را ترک کند. حتی اگر شما از علائم آن می تواند هیچ چیز به نگرانی در مورد. حدود 80 درصد از افرادی که به Covid-19 تجربه مورد خفیف شبیه به یک به طور منظم سرد و بازیابی بدون نیاز به هر گونه درمان ویژه با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO).

که می شود گفت یکی از شش که Covid-19 انجام می شوند به طور جدی بیمار و ایجاد مشکلات تنفسی است. افراد مسن و کسانی که با مشکلات اساسی (مانند فشار خون بالا و یا دیابت) هستند بیشتر مستعد ابتلا به توسعه یک شکل جدی تر این بیماری است.

بنابراین هنگامی که شما باید به دنبال کمک های پزشکی? از وضع منظر کلیدی چیزی که می دانم این است که اگر علائم شما بدتر گذشته بیش از هفت روز و یا شما احساس می کنید شما نمی تواند مقابله در خانه, شما باید تماس بگیرید بیمه خدمات درمانی 111 خدمات. بهداشت حرفه ای خواهد شد و سپس تصمیم می گیرید که البته درست.

علائم خاصی نیز یک پرچم قرمز است که نشان می دهد شما نیاز به بستری در بیمارستان با توجه به جدید و زیبا دستورالعمل های منتشر شده در جمعه, برای جامعه پزشکی است. زیر می تواند نشان دهنده شکل شدید تر از پنومونی ناشی از Covid-19:

  • شدید تنگی نفس در حالت استراحت و یا دشواری تنفس

  • سرفه خونی

  • آبی لب یا صورت

  • احساس مرطوب و سرد با رنگ پریده و یا لکه لکه پوست

  • سقوط یا غش

  • تبدیل شدن به سختی از خواب بیدار شدن

  • احساس اشتباه

  • کمی و یا بدون ادرار کردن.

افراد مسن و یا کسانی که با اختلال ایمنی یا کاهش توانایی سرفه و پاک کردن ترشحات هستند بیشتر احتمال ابتلا به ذات الریه شدید. چرا که این می تواند منجر به نارسایی تنفسی و مرگ به طور معمول این افراد رفته اند به بیمارستان قبل از همه گیر – اما انتخاب است که ساده نیست در حال حاضر. “در این شرایط استثنایی, فواید و خطرات و معایب پذیرش بیمارستان برای پنومونی باید در نظر گرفته شود تا اطمینان حاصل شود که بیمار دریافت مناسب ترین مراقبت” خوب سخنگوی گفت.

“این خطر وجود دارد که یک بیمار می تواند گسترش یا قرارداد COVID-19 در بیمارستان, بنابراین بیمارانی که در حال حاضر با خفیف, علائم ذات الریه و که می تواند مدیریت را در خانه بیشترین سود را از homecare. جدید راهنمایی وجود دارد برای حمایت از بهداشت و درمان کارکنان در تصمیم گیری خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de