“من تقریبا قربانی اقدام به مجازات” در ایندیانا

یک مرد سیاه پوست می گوید: یک گروه از مردان سفید حمله او و تهدید به “طناب دار” پس از آزادی او و دوستان خود را در حال تجاوز در مالکیت خصوصی به عنوان آنها را جمع آوری در یک ایندیانا دریاچه بیش چهارم ژوئیه آخر هفته به تماشای ماه گرفتگی.

CBS ایندیاناپولیس وابسته WTTV گزارش یک ماشین قرمز ضربه دو تظاهرکنندگان در تظاهرات مسالمت آمیز در مقابل بلومینگتون ایندیانا دادگاه دوشنبه. معترضان خواستار شدند که اتهامات عنوان شده بود در زمینه دریاچه حادثه است.

سازمان دهندگان گفت: این ایستگاه دو زخم بر ماشین هود و سپس رفت و پرواز خاموش هنگامی که راننده پدال گاز و تبدیل شده است. این سازمان گفت: یک زن به بیمارستان منتقل شد. بیماری او ناشناخته بود.

ap-20189288001564.jpg
پاسخ اضطراری شرکت به یک زن که مجروح شد هنگامی که یک ماشین قرمز انجام شده و یکی دیگر از معترضان چندین بلوک در نرخ بالا از سرعت قبل از آنها پرتاب شد از این وسیله نقلیه در حال حرکت. معترضان خواستار عدالت برای Vauhxx بوکر بود که گفته قربانی از آنچه او می ترسید خواهد تبدیل به یک اقدام بدون محاکمه اعدام در دریاچه مونرو در چهارم جولای سال 2020 است. جرمی هوگان / SOPA تصاویر
ap-20189286892308.jpg
یک انسان واکنش نشان می دهد در بلومینگتون ایندیانا پس از یک ماشین قرمز است که آمار دو معترضان و انجام آنها را چند بلوک در نرخ بالا از سرعت قبل از مجروح شدن یکی از آنها را به عنوان آنها پرتاب شد از این وسیله نقلیه در حال حرکت. معترضان خواستار عدالت برای Vauhxx بوکر که می گوید او فکر کرد که او خواهد بود که قربانی یک اقدام مجازات در دریاچه مونرو در چهارم جولای سال 2020 است. جرمی هوگان / SOPA تصاویر

Vauhxx بوکر محلی فعال مدنی و عضو Monroe County کمیسیون حقوق بشر ارسال شده در تلفن همراه تصویری در Facebook او می گوید نشان می دهد بخشی از درگیری در دریاچه.

او گفت که او به نام 911 شنبه پس از حمله مردان او دوخته و او را به یک درخت در دریاچه مونرو در جنوب بوکر وطن از بلومینگتون.

مأموران اجرای قانون با ایندیانا اداره منابع طبیعی پاسخ داده و در حال بررسی گفت: سروان ، جت Quillen. گزارش نهایی فرستاده خواهد شد به Monroe County دادستانی Quillen, ادامه, ارائه جزئیات دیگری در مورد آنچه اتفاق افتاده است و یا اینکه آیا هر گونه بازداشت شده اند ساخته شده است.

بوکر خود را آغاز کرد Facebook پست با نوشتن “من نمی خواهم به بازشماری اما من تقریبا قربانی اقدام به مجازات. من نمی خواهم این را برای من اتفاق افتاده و یا هر کسی. آن لطمه می زند و روح من و غرور من اما وجود چند شاهد و نمی تواند آن را پنهان و یا اجتناب شود.”

بوکر گفت: او عذرخواهی کرد و پس از مردان به او گفت که آنها خاطی اما این پنج مرد سفید سپس به او حمله کردند. بوکر نوشت که مردان را تهدید به شکستن اسلحه خود را و گفت: “یک طناب دار” در حالی که گفتن دوستان خود را به ترک این منطقه است. او همچنین گفت: یکی از مردان بود و یک کلاه با یک مؤتلفه پرچم در آن است که مردان اظهارات در مورد “قدرت سفید.”

یک ویدئو کلیپ که او نوشته شده را نشان می دهد یک مرد سفید پوست برگزاری بوکر در برابر یک درخت. دیگر به تصویر می کشد یک مرد مختلف تماس کسی خارج از دوربین یک “پوشک رهبری (expletive).” در دیگر همان مرد yells “شما حمله کرد ما!” و کسی که تماس بوکر در گروه “احمق (expletive) لیبرال (expletive).”

“ما آرام و مودب اما به دنبال بازگشت در حال حاضر آن را آشکار است که این افراد شروع به هدف قرار دادن گروه ما لحظه ای که خودم دیدم یک مرد سیاه و سفید و به دنبال تحریک یک جنگ” بوکر نوشت.

بوکر گفت: او دچار ضربه مغزی جزئی کاهش کبودی و تا به حال تکه از موهای خود را بیرون کشیده.

بلومینگتون شهردار جان همیلتون و شهرستان بلومینگتون کارمند نیکول بولدن با صدور بیانیه روز شنبه خود را ابراز “خشم و اندوه” بیش از آنچه به آنها گفته بود با نژاد با انگیزه های حمله.

دولت ایالت علامت Stoops یک بلومینگتون دموکرات گفت که او “وحشت توسط حمله نژادپرستانه” و به نام در کالیفرنیا ، اریک هولکوم به حالت تعلیق درآورد و بررسی این بخش از منابع طبیعی افسران که در پاسخ به این صحنه برای عدم ایجاد هر گونه بازداشت.

“این فقط یک مسئله خشونت” Stoops در بیانیه ای گفت: روز شنبه “این است که به وضوح یک جنایت نفرت و باید چنین رفتار شود.”

بوکر وکیل کاترین Liell گفت WTTV او معتقد است دستگیری ساخته خواهد شد.

به بلومینگتون Black Lives Matter فصل نیز خواستار آن است که درخت حادثه بررسی شود به عنوان یک جرم و جنایت نفرت به عنوان برجسته حقوق مدنی وکیل بنیامین Crump که به نام درخت حادثه “کاملا مشمئز کننده” و یک “اقدام به مجازات.”

در 2018, بوکر صحبت کرد و پس از بلومینگتون حمل و نقل کارمند متهم بوکر از سرقت یک پاس اتوبوس در مدت کوتاهی پس از او خریداری یک بلیط. بوکر گفت: کارمند فروش او عبور کند و سپس می تواند پیدا کند اثبات معامله و به نام پلیس. ناشناس بلومینگتون حمل و نقل کارمند اخراج شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im