“من را نجات داد از بی خانمانی توسط غریبه در طول COVID-19 همه گیر’

نیوزویک | No comments

کمتر از سه ماه پیش در فوریه, من تا به حال آنچه که ممکن است در نظر گرفته یک زندگی کامل است.

من تا به حال یک کار خوب در یک شرکت رسانه ای و یک آپارتمان خوب در 17 طبقه از یک ساختمان شیک زندگی در میان چراغ های روشن و آبراه اسکله قناری لندن است. من در شمال دشت, اورگان, اما من زندگی می کردند در همه جا از سوئد به دبی بود و به لندن نقل مکان کرد در ماه اکتبر 2019 برای کار .

تا همین اواخر من به اندازه کافی خوش شانس به صرف بیشتر از تعطیلات آخر هفته و تعطیلات در کشورهای مختلف اروپایی مانند لوکزامبورگ و قبرس. من راحت و خوشحال هستی.

اما پس از آن COVID-19 شیوع اتفاق افتاده است و آن را به طور کامل طرح میتوانست تمام زندگی من. اگر آن را برای مهربانی غریبه—من احتمالا می تواند زندگی می کنند در خیابان ها در حال حاضر.

برای اولین بار در فوریه, من از دست رفته کار من است. بعد صورتحساب و اجاره شروع به انباشته همراه با وجودی ترس هنوز داشتن آمریکا به پرداخت مالیات است. به جای بهره گیری از تمام لندن و اروپا را ارائه کرده است من روز سپری شد تقاضا برای شغل.

به عنوان COVID-19 گسترش و کشورهای سراسر جهان شروع به خاموش کردن من در بر داشت من نمی توانستم بخوابم حتی اگر هر لحظه مثل یک کابوس بیداری. روز احساس مانند هفته. خواندن و یا حتی فکر کردن در مورد این خبر آورده امواج لرزان فرز و چابک اضطراب.

من تا به حال هیچ پول برای حتی اصول اولیه و رفت و برگشت به یک رژیم غذایی از مایکروویو رشته فرنگی. مثل این بود که در کالج دوباره—به جز من 30 سال.

در 19 مارس خواندم که یک مستند در لندن قریب الوقوع بود و پرواز خارج شد و اضمحلال به ظاهر توسط دقیقه است. آهسته-نورد وحشت من شده بود و احساس در نهایت آب پز را بیش از. چهار ساعت بعد دیوانه وار بسته بندی تمام اموال من در انتظار به هیئت مدیره پرواز در فرودگاه گاتویک. من مقصد نهایی شد, اوکلند, نیوزیلند. من هنوز هم تا به حال نیوزیلند اقامت فکر کشور خواهد بود امن تر در نظر گرفته و آن را به خانه.

Kindness, New Zealand, Strangers, Homelessness
بن ماک در ولینگتون, نیوزیلند, در مارس سال 2020 است.
بن مک

پس از ورود من نیاز به از خود جدا برای دو هفته. و پس از آن نیوزیلند رفت و مستند در 25 مارس. چه پول کمی داشتم سمت چپ رفت سمت هتل من ماندن در.

من صرف در تمام زمان من درخواست برای شغل اما پس از صدها نفر از برنامه های کاربردی رد شد و هنوز هم در جریان. من از دست رفته در بسیاری از مشاغل از جمله پاره وقت گیگابایت, جوراب ساق بلند قفسه های سوپر مارکت در حال کار در یک انبار تلفنی از خانه و یک نقش در میز جلو از زندگی کمک جامعه است.

تا کنون شغل کمتر به نظر می رسد بر روی تخته کار به اخراج و furloughs رشد داشته است. شرکت های که در آن من می خواهم که یک بار امیدوار است در نظر گرفته شود برای یک کار به سادگی تعطیل کردن مغازه.

من هیچ خانواده در نیوزیلند به حمایت از من و به من پول کاهش یافته و به تقریبا هیچ چیز من تصمیم گرفتم من به زودی باید برای رفتن به پایین Auckland شهرستان ماموریت به درخواست برای مواد غذایی اعطای یا جایی برای اقامت. من در حال آماده شدن خودم را برای این ایده است که من ممکن است به طور کامل بی خانمان در یک ماده از روز.

سپس acts of kindness از غریبه ها شروع به اتفاق می افتد.

اولین هتل نیست من لگد کردن و یا اتهام من وقتی که من باقی مانده فراتر از اولیه من دو هفته باقی بماند. سپس یکی دیگر از معجزه اتفاق افتاده است. من تا به حال در تماس با یک بازی شرکت در جزیره جنوبی شهر دوندین در مورد کار و مدیر عامل در تماس توصیه می شود به من در رسیدن به یکی دیگر از بازی های شرکت در ولینگتون, نیوزیلند.

Auckland, Coronavirus, homelessness, kindness
این دیدگاه از بن هتل در اوکلند, نیوزیلند. هتل او اجازه ماندن در فراتر از زمان او قادر به پرداخت هزینه برای.
بن مک

اگر چه این شرکت جدید نیست باید یک کار برای من فوق العاده دیگری داشتند آنها قادر به ارائه me—جایی برای اقامت اجاره-رایگان.

یک کارمند شنیده بود از وضعیت من و تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است قادر به حرکت به یک خانه او در حال حاضر اجاره در ولینگتون در جزیره شمالی نیوزیلند زیرا او تقریبا 600 مایل دور در Queenstown, در جنوب جزیره است.

کارمند دیگری ارائه شده به آپارتمان مبله, نصب تمام موارد من نیاز—از یک تخت خواب ، یک تشک و ملحفه به حوله و لوازم آرایش —و این محل را با مواد غذایی است. آنها ارائه شده بسیار است که من تا به حال برای خرید مواد غذایی در حدود یک ماه. وجود دارد حتی اینترنت راه اندازی—آن را مانند در حال حرکت به یک Airbnb. این یکی از بهترین مکان های من تا کنون زندگی می کردند.

من نقل مکان کرد و در مارس 11, بنابراین من در آپارتمان برای چند فیوز در حال حاضر. اما من هر روز از خواب بیدار سپاسگزار به سقف بر سر مواد غذایی در کابینت و آب در حال اجرا—چیزهای کوچک است که ارائه یک حس عادی در این دور از زمان عادی.

پس از آن باور نکردنی نمایش از مهربانی مردم من به سختی می دانستم که شروع به درخواست شبکه خود را اگر هر کسی می تواند به من کمک کند—من تا به حال چندین امیدوار کننده در مصاحبه های استخدامی از طریق ویدئو در چند روز گذشته.

من شگفت زده برای پیدا کردن دوستان است که من تا به حال گفته شده در سال پیام من در Facebook بپرسید که چگونه من انجام شده بود—حتی اگر من تا به حال نوشته شده هر چیزی را در ماه و یا تا آنجا که در اشاره اینکه در مشکل به بیش از یک تعداد کمی از مردم.

Kindness, Coronavirus, homelessness, New Zealand
بن ماک در آپارتمان که ارائه شد به او رایگان توسط غریبه در ولینگتون, نیوزیلند.
بن مک

حتی کلیسای من می خواهم شروع به رفتن به عقب در لندن—یک محل به نام سنت پیتر بارج—باید به من کمک کرد در پرتو از راه دور به خدمات و فعالیت های دیگر با وجود اینکه در طرف دیگر از جهان است.

که در آن وجود دارد ناامیدی قبل از من در حال حاضر امید – امید که شاید زودتر از بعد من قادر خواهید بود برای صعود از این سوراخ من.

و مردم من برای تشکر شد تا چند هفته پیش غریبه کامل.

اگر چه داستان من نشان می دهد که قدرت از محبت من می دانم که وجود دارد مردم بی شماری وجود دارد که در حال مبارزه با کمی امید. میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان باید به طور ناگهانی در بر داشت خود را در یک وضعیت شبیه به معدن – بیکاری و نگرانی در مورد چگونه به حمایت از خود. و به عنوان این بیماری همه گیر در ادامه این تعداد می تواند به میلیاردها دلار.

و من می دانم که وضعیت من نیز می تواند خیلی بدتر—من لازم نیست که یک خانواده برای تغذیه, برای مثال. من هم می دانم که مهربانی را درمان نمی COVID-19 ، اما آن می تواند به کاهش برخی از مخرب ترین اثرات آن بر افراد و جامعه است.

اگر وجود داشت همیشه یک زمان و برای رسیدن به قرض دادن یک دست را به دیگران—می شود آن را با کمک مواد غذایی و ملزومات زندگی در حال اجرا errands اگر ممکن است و یا به سادگی با چک کردن در به ببینید که چگونه خانواده و دوستان و همکلاسی ها و آشنایان انجام می دهند—آن را در حال حاضر.

باور من مهربانی به معنای واقعی کلمه می تواند نجات بخش.

بن مک سفر نویسنده از یک مزرعه پرورش اسب در شمال دشت, اورگان, زندگی در ولینگتون, نیوزیلند.

نظرات بیان شده در این مقاله نویسنده به خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>