ICC به دنبال uncouple مردان و زنان در مسابقات حقوق در گام بزرگ برای تکامل کریکت زنان

بین المللی کریکت شورای اسلامی است که به شدت غیر متمرکز با توجه به حقوق زنان برای مسابقات جهانی به سرمایه گذاری بر روی رشد سود در زنان, بازی برجسته در اخیر Twenty20 جام جهانی.

حقوق به زنان, حوادث, قبلا فروخته شده به عنوان بخشی از بسته برای مردان ، اما پس از موفقیت های اخیر T20 جام جهانی به اوج خود رسید در 86,000 حضور در استرالیا با پیروزی بر هند در آخرین ماه گذشته ICC در حال حاضر بر این باورند که زنان در بازی ممکن است بهترین خدمت غیر متمرکز جهانی حقوق برای 2023-31 چرخه. برای انجام این کار این است که به عنوان قابل توجهی مرحله در تکامل کریکت زنان.

“همه ما از نقاط داده در طول سه سال گذشته به ما نشان داده اند که طرفداران علاقه مند به کریکت زنان. ما بازار جهانی تحقیقات نشان می دهد که 70 درصد از ما یک میلیارد به علاوه طرفداران می خواهم برای دیدن بیشتر زنان کریکت” مانو Sawhney مدیر اجرایی ICC گفت: تلگراف ،

“وجود دارد یک مخاطب برای کریکت زنان وجود دارد و دارندگان حقوق همراه با پخش و مارک های در حال شروع به درک که. روشن است که در اینجا فرصت برای ورزش ما در حال حاضر در حال بررسی گزینه های مختلف برای بهینه سازی ارزش نسل از جمله غیر متمرکز از حقوق زنان است.”

مردان و زنان نسخه های T20 جام جهانی استفاده می شود به طور همزمان اما پس از سال 2018 دو رویداد شده اند uncoupled منعکس کننده دیدگاه که زنان بازی در حال حاضر بهترین خدمت توسط عامل مستقل رویدادهای جهانی. وجود دارد در حال حاضر برنامه ریزی شده به هشت زنان رویدادهای جهانی در 2023-31 چرخه – به همان تعداد به عنوان مردان مسابقات. در ICC کانال های دیجیتال به تنهایی وجود دارد 1.1 میلیارد total video انداز برای T20 جام جهانی 10 برابر بیشتر از رکورد قبلی برای هر رویداد.

فروش حقوق به زنان حوادث به طور جداگانه به این معنی است که پخش خواهد پیشنهاد به طور خاص برای کسانی که بازی ها – به جای آنها را به عنوان بخشی از بسته بندی خود را از مردان وقایع همانطور که قبلا در این مورد دیده می شود به عنوان یک راه بالقوه برای galvanise علاقه زنان را به بازی بیشتر در سال پیش رو. دیگر مهم ورزشی جهانی به تازگی عمل به طور مشابه, با, فیفا جام جهانی فوتبال زنان در سال 2019 به فروش می رسد در برخی از مناطق به عنوان یک رویداد مستقل و جهانی راگبی فروش حقوق پخش به آینده زنان راگبی حوادث به طور جداگانه.

“ما می خواهیم برای ساخت یک دراز مدت پایدار پایه برای بازی و تجاری مرکزی تخته که به همین دلیل است که ما در حال بررسی غیر متمرکز از حقوق” Sawhney گفت. “ما نیاز به یک گام به جلو و برای من که در مورد ارزش حقوق در وهله اول اما موقعیت آنها را به عنوان محصول تجاری ارائه می شود که ارزش خود را دارد. نگاهی Billie Jean King و اصلی نه خود قرارداد بود برای $1 اما این جهش از ایمان است که سوار فرآیندی تغییر دهید. انجام آنچه که ما همیشه انجام خواهد شد و نه رسیدن به آن.

“به عنوان پخش کنندگان و برندها شروع به سرمایه گذاری به طور خاص در زنان, ورزش, سپس تبلیغاتی بودجه را به دنبال خواهد داشت. این شخص ثالث توسعه همراه با سرمایه گذاری مجدد درآمد ما کمک خواهد کرد که آرمان برای سرعت بخشیدن به رشد از این بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im