یک گروه از مهاجران در دولت ایالات متحده بازداشت و برخورد با مقامات در ماساچوست بازداشتگاه اواخر جمعه با توجه به طرفداران و مقامات محلی که گزارش آخرین قسمت رو به رشد مخالفت و نا امیدی در میان بازداشت شدگان میان coronavirus بیماری همه گیر.

اختلال در Bristol County خانه از اصلاحات است حداقل نهم عنوان مثال رئیس جمهور پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی بیش از coronavirus که در آن کارکنان در بازداشتگاه با استفاده از اسپری فلفل در اعتراض یخ بازداشت شدگان با توجه به اظهارات این سازمان به رادیو فردا. همچنین حداقل دهم حادثه پس از آن که در آن بازداشتگاه پرسنل در پاسخ به اختلالات توسط مهاجران.

با توجه به بریستول شهرستان کلانتر, جمعه حادثه آغاز شده پس از “حدود 10 تن از بازداشت شدگان” در یکی از امکانات در مجموعه گزارش داشتن علائم COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

“بازداشت شدگان حاضر به آزمایش برای COVID-19 پس از آن که مطلع شدند مورد نیاز به آزمایش می شود به دلیل گزارش علائم عجله خشونت در کلانتر Thomas M. هاجسون و اصلاحات افسران سنگر خود را در داخل مرکز فربه ماشین لباسشویی و لوله کردن دیوار شکست ویندوز و سطل آشغال کل واحد” دفتر در بیانیه ای گفت.

پس از وارد شدن دوباره به بازداشتگاه اصلاحات افسران یک K9 dog واحد و یک “واکنش خاص تیم” شد و “حمله” توسط مهاجر بازداشت شدگان با توجه به کلانتر ، مهاجران بودند و بعد از آن مهار شود”.

سه مهاجران منتقل شدند, به بیمارستان; “یکی از قبل موجود شرایط پزشکی و دیگری برای پزشکی حادثه پس از حذف از یخ بال. هر سه به شمار می رود خوب” با توجه به کلانتر ،

کلانتر هاجسون یک حامی سرسخت آقای ترامپ گفت: اختلال برانگیخته شد و پس از بازداشت شدگان حاضر اجازه می دهد تا یک تیم پزشکی برای انجام coronavirus آزمون. “ما تیم پزشکی هشدار داده و من توصیه بازداشت شدگان که برای سلامت خود و سلامت خود شخص بازداشت شدگان و کارکنان ما آنها نیاز به آزمایش می شود در واحد پزشکی. بازداشت شدگان حاضر به پیروی مبارز شد و در نهایت قرار دادن جان خود و بسیاری از Bristol County افسران در معرض خطر خود را بی پروا اقدامات” هاجسون در بیانیه ای گفت.

کلانتر که تایید شده به مهر که از اسپری فلفل استفاده شد روز جمعه گفت که این اختلال ناشی از $25,000 ارزش از آسیب. “زندانیان منتقل شده به سلول های انفرادی در ویژه واحد مسکن در انتظار اقدامات انضباطی COVID-19 تست و اتهامات جنایی” دفتر اضافه شده در آن بیانیه است.

طرفداران محلی, مهاجرت وکلا و اعضای خانواده زندانیان توصیف نسخه های مختلف از وقایع.

خواهر یک زندانی در داخل بازداشتگاه گفت: در یک حقوقی بیانیه که توسط یک وکیل است که برادر او به نام او در حدود 6:16 بعد از ظهر روز جمعه به او بگویم که سپاه پاسداران به حال فلفل اسپری مهاجران که حاضر به امضای مقاله که گفت: “همه چیز خوب است با این شرایط” در تاسیسات.

“مقامات شروع به گرفتن ما و ما را هل دادن با زور و سپس آنها شروع به پرتاب اسپری فلفل. مردم در داخل نمی تواند نفس بکشد و بسیاری از ما از هوش رفت. پوست ما شروع به تورم به عنوان اگر ما تا به حال آلرژی” بازداشت شدگان گفت خواهر خود را با توجه به اعلام. “مقامات شروع به شکستن شیشه به طوری که آنها می تواند ما را سرزنش برای ایجاد اغتشاش. وجود دارد بیشتر مردم در خارج با سگ است.”

بازداشت شدگان بعد گفت خواهر خود را به “کمک به آنها” و که او تا به حال به قطع با توجه به اعلام. بنیامین Haldeman, وکیل که آماده اعلامیه گفت: CBS News خواهر و خانواده او را نخواست نامش فاش شود.

حداقل 522 تن از بازداشت شدگان در بیش از دو دوجین یخ بازداشتگاه در سراسر کشور مورد آزمایش قرار داده اند مثبت بسیار مسری ویروس, به گزارش آژانس, آخرین شمارش. آنها را تا بیش از 48 درصد از 1,073 مهاجران در یخ زندان دریافت کرده اند که تست.

Coronavirus عفونت داخل یخ وسیع سیستم خصوصی زندانهای استان و زندان به طرز چشمگیری افزایش یافته و در دو هفته گذشته با آژانس گزارش 398 مورد جدید از آوریل 17. حداقل هفت بازداشتگاه در حال حاضر بیش از 20 نفر در هر.

یخ بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در روز جمعه اختلال.

Kayman Whaley و سیدنی چکش کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im