یخ معکوس قانون بحث برانگیز برای دانشجویان خارجی

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز سه شنبه لغو ارشاد صادر شده توسط ایالات متحده مهاجرت و گمرک (ICE) در اوایل این ماه که باید ممنوع دانشجویان خارجی از گرفتن آنلاین-تنها ترم در پاییز راه رفتن یک اطلاعیه که بدستآمده سراسیمگی از پرونده های حقوقی و پژمرده انتقاد از مدارس قانونگذاران و متحده است.

در جلسه بعد از ظهر سه شنبه که در آن او می رود به حکومت در مورد اینکه آیا برای جلوگیری اخیر راهنمایی برای ویزای دانشجویی, قاضی, آلیسون دیل Burroughs ایالات متحده دادگاه منطقه در بوستون گفت: یخ توافق کرده قراضه بخشنامه. Burroughs گفت: دولت و شاکیان در پرونده ثبت شده توسط دانشگاه هاروارد و MIT توافق کرده که, ارائه, مورد, یکی از چالش های متعددی در برابر سیاست مسئله.

روز سه شنبه اعلام شد سریع برگشت برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و یک پیروزی مهم برای یک روحیه مبارزات انتخاباتی نصب شده توسط کالج ها و دانشگاه ها متحده و دانشجویان مخالف قوانین است. آنها را متهم کرده بود که دولت از عدم در نظر گرفتن چالش های مواجه شده توسط مدارس و دانش آموزان در طول coronavirus همه گیر است که طرح میتوانست به فرد در کلاس درس.

مقررات حاکم بر ایالات متحده دانشجو و بازدیدکننده تبادل برنامه به طور کلی نوار خارجی ها در F-1 و M-1 ویزای — که به صورت علمی و حرفه ای دانش آموزان به ترتيب — از شرکت در آنلاین-تنها دبیرستان ترم. اما در ماه مارس یخ صادر معافیت به این الزامات مورد نیاز برای بهار و تابستان ترم به عنوان یک نتیجه از این بدتر coronavirus بحران بهداشت عمومی.

در جولای 6, یخ اعلام کرد که معافیت نمی خواهد در محل باقی می ماند در طول ترم پاییز گفت: در یک پیام به دانش آموزان و مدارس که F-1 و M-1 ویزای دارندگان اجازه داده نمی شود را وارد کنید و یا باقی می ماند در آمریکا اگر آنها در نظر گرفته شده را تنها در کلاس های آنلاین در پاییز.

یخ گفت: دانشجویان خارجی در حال حاضر در ایالات متحده که در برنامه ریزی برای حضور در کالج و یا دانشگاه است که تنها به ارائه کلاس های آنلاین در پاییز را که مورد نیاز برای انتقال به مدارس دیگر ارائه در فرد آموزش کشور را ترک کنند و یا به صورت بالقوه اخراج.

اگر آنها ترک تحصیل در دانش آموزان می شده اند قادر به ادامه آموزش از راه دور در کشورهای خود. دانش آموزان نیز می توانند با حضور در ترکیبی ترم تا زمانی که مدارس خود گواهی که تمام کلاس های خود را آنلاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de