یخ می گوید دانشجویان خارجی نمی تواند آنلاین-تنها سقوط کلاس

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز دوشنبه پرده برداری جدید ترم پاییز قوانین برای دانشجویان خارجی از جمله نیاز است که آنها را در کلاس های حضوری به باقی می ماند در ایالات متحده یک بیماری است که نگرانی های مطرح شده به عنوان برخی از کالج ها و دانشگاه ها در حال برنامه ریزی برای استفاده از آموزش آنلاین به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

تحت دستورالعمل جدید توسط اداره مهاجرت و گمرک (ICE) که نظارت بر آمریکا دانشجو و بازدیدکننده تبادل برنامه خارجی ها با F-1 یا M-1 ویزای — که به صورت علمی و حرفه ای دانشجویان بین المللی بود — اجازه داده نخواهد شد برای شرکت در یک به طور کامل آنلاین ترم پاییز.

وزارت امور خارجه نمی خواهد مسئله ویزا برای دانش آموزان برنامه ریزی برای حضور در مدارس خواهد شد که تنها به ارائه آموزش از راه دور و گمرک و حفاظت مرزی مقامات اجازه نخواهد داد چنین متقاضیان برای ورود به کشور با توجه به خلاصه ای از حکومت موقت که یخ گفت: چاپ و منتشر خواهد شد دولت فدرال مجله مقررات “در آینده نزدیک است.”

دانش آموزان در حال حاضر در ایالات متحده تحت آن برنامه های که در حال برنامه ریزی برای حضور در کالج و یا دانشگاه است که تنها به ارائه کلاس های آنلاین در پاییز نیاز به انتقال به مدارس دیگر ارائه حضوری, آموزش ترک کشور و یا به صورت بالقوه اخراج یخ گفت. اگر آنها ترک تحصیل در دانش آموزان قادر خواهند بود برای ادامه آموزش از راه دور در کشورهای خود.

مقررات موجود به طور کلی نوار آنلاین-تنها ترم در دانشجو و بازدیدکننده تبادل برنامه. اما در بهار یخ صادر معافیت خارجی اجازه می دهد دانش آموزان به کلاس های آنلاین به نقل از رشد بیماری همه گیر کوروناویروس.

یخ گفت: دانشجویان بین المللی برنامه ریزی برای ثبت نام در مدارس اجرای به اصطلاح “مدل ترکیبی” از آنلاین و حضوری تدریس می شود مجاز به بیش از یک کلاس و یا اعتباری سه ساعت از راه دور به عنوان طولانی به عنوان موسسات فایل گواهینامه با آژانس است.

طرفداران و مهاجرت کارشناسان به سرعت محکوم قوانین جدید اشاره کرد که یخ می تواند موضوع دیگری معافیت با توجه به چالش های مداوم برای دانش آموزان و موسسات آموزش عالی در طول این بیماری همه گیر.

“این بسیار کوته بینانه است. من نمی بینم منافع عمومی و یا منافع ملی دلیلی برای انجام این کار” دوریس Meissner سر از برنامه های ایالات متحده در سیاست های مهاجرت, موسسه و کمیسر سابق از در حال حاضر از بین رفته مهاجرت و تابعیت خدمات گفت: CBS News.

“ما در یک بیماری همه گیر از آن وضعیت فوق العاده ای است و حتی اگر این قوانین به طور کلی اجازه نمی دهد مردم در ایالات متحده را صرفا دوره های آنلاین این شرایط است که کاملا خارج از کنترل خود دانش آموزان. آنها هیچ راهی موثر بر چه سیاست هایی از این مدارس که به آنها شده ام اعتراف کرد” Meissner اضافه شده است.

بسیاری از کالج ها و دانشگاه ها در ایالات متحده با تکیه بر شهریه از دانشجویان بین المللی که به طور کلی مجبور به پرداخت کامل نرخ.

وزارت امور خارجه متوقف ترین روال ویزا خدمات در ماه مارس به دلیل همه گیر است و در عین حال به سر آنها. نیز وجود دارد که محدودیت های مسافرتی در محل برای برزیل و چین و برخی کشورهای اروپایی است که اعمال می شود برای کسانی که با ویزای دانشجویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im