یخ تعلیق بازديد خانواده در میان coronavirus نگرانی

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز جمعه نقل مکان کرد به طور موقت به حالت تعلیق بازديد خانواده در بازداشتگاه های اداره مهاجرت مراکز در سراسر کشور در پاسخ به افزایش coronavirus همه گیر است که به کشته شدن حداقل 50 آمریکایی است.

“به عنوان یک اقدام احتیاطی ما به طور موقت تعلیق اجتماعی ملاقات در همه بازداشت امکانات” ایالات متحده مهاجرت و گمرک (ICE) اعلام کرد. این اندازه گیری خواهد شد منع بازديد از اعضای خانواده و دوستان است اما امکان تنظیم وکیل بازدیدکننده داشته است است که هنوز در حال بررسی یخ رسمی گفت: CBS News.

پس از گسترش COVID-19 در ایالات متحده آغاز شد, طرفداران و قانونگذاران را به نام روی یخ برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به این ویروس تبلیغ در داخل آژانس نمرات از مراکز بازداشت شده اند که مستعد ابتلا به شیوع بیماری های مختلف مثل اوریون و سرخک در سال های اخیر است. روز جمعه آژانس تصریح کرد که در آن تایید نشده هر COVID-19 نفر از میان حدود 38,000 مهاجران در آن بازداشت هستند. چهار تن از بازداشت شدگان ملاقات معیار برای تست از جمعه اما نتایج همه منفی, با توجه به یخ رسمی.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

“سلامت رفاه و امنیت ایالات متحده مهاجرت و گمرک (ICE) بازداشت یکی از آژانس بالاترین اولویت” یک سخنگوی آژانس در بیانیه ای گفت. “پس از شروع گزارش از Coronavirus بیماری 2019 (COVID-19) یخ اپیدیولوژی شده اند ردیابی شیوع این بیماری به طور منظم به روز رسانی عفونت پیشگیری و کنترل پروتکل و صدور ارشاد به یخ درمانی خدمات سپاه (IHSC) کارکنان برای غربالگری و مدیریت قرار گرفتن در معرض بالقوه در میان بازداشت شدگان است.”

علاوه بر بازدید بان کی مون یخ گفت و آن را “غربالگری ارشاد” جدید برای بازداشت شدگان و همچنین قرنطینه و “cohorting” اقدامات برای مهاجران که علائم ویروس. کسانی که دیدار با “فرد تحت بررسی” تعریف توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) خواهد بود جدا شده و مشاهده شده برای یک دوره زمانی مشخص.”
 
از 20 بازداشتگاه نظارت یخ سلامت خدمات سپاه, 16 باید هوابرد عفونت جداسازی اتاق که در آن این سازمان قصد دارد به نگه داشتن بازداشت شدگان در خطر ابتلا COVID-19 یا کسانی که در نمایشگاه نشانه های این ویروس است.

با همه گیر در ادامه به upend اقتصاد ایالات متحده و زندگی روزمره آمریکایی, نمایندگان مجلس در روز جمعه در ادامه به فشار یخ بیشتر برای پیاده سازی اقدامات پیشگیرانه. کنگره اسپانیایی انجمن گفت: یخ و گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) این سازمان که بازداشت تک بالغ مهاجران و خانواده ها باید در نظر انتشار برخی از بازداشت شدگان مانند پناهندگی پناهجویان که امنیت عمومی تهدید.

این سازمان به نمایندگان مجلس گفت: در نامه ای باید “ارزیابی مجدد هر فرد در بازداشت به صورت فردی برای تعیین اینکه آیا آنها تهدیدی برای امنیت عمومی و یا در حال پرواز خطر; گونه افراد در ملاقات با آن معیار باید منتشر شود در آزادی مشروط و باند و یا با برخی از سطح از نظارت.”

در نامه خود به اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ و بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر, آمریکا هیسپانیک پارلمانی رئیس Joaquin کاسترو و کنگره لیندا سانچز اشاره کرد که هشت مهاجران کشته شده در یخ بازداشت در سال مالی 2020 گفت: آنها نگران هستند که “تعداد مرگ و میر خواهد سنبله به دلیل عدم آمادگی در پاسخ به کوروناویروس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de