فرماندار آیداهو ممنوعیت ترانس مردم از تغییر شناسنامه جنسیتی در آستانه بین المللی فراجنسیتی بعد از دید

در آستانه بین المللی فراجنسیتی بعد از دید جمهوریخواه آیداهو فرماندار براد کمی امضا دو لایحه در مورد ترانس مردم به قانون است. اولین ممنوعیت ترانس مردم از تغییر جنسیت مشخص شده در شناسنامه خود را و دوم را ممنوع ترانس زنان از رقابت در ورزش زنان.

دو اقدامات شناخته شده به عنوان خانه بیل 500 و خانه بیل 509 شد بی سر و صدا تحت فشار قرار دادند از طریق وزارت امور خارجه به عنوان قانونگذاران ایالات متحده در ادامه نبرد خود با COVID-19 بیماری همه گیر. با آیداهو اقامت-در-خانه سفارش معترضان قادر به نشان می دهد تا به مخالفت با این قوانین.

اولین اندازه گیری, خانه, لایحه 509 تنها مجوز شناسنامه اصلاحات ساخته شود در عرض یک سال از پر کردن آن است. این قانون را نادیده می گیرد یک دادگاه فدرال حاکم است که Lambda Legal آمریکایی حقوق بشر سازمان برنده در سال 2018 که اعلام چنین سیاستی خلاف قانون اساسی است. قاضی در بر داشت قانون به تخلف از قانون اساسی را در برابر حفاظت از بند آن را پرتاب کردن و هشدار داد که مقامات در برابر تصویب قوانین مشابه است.

لاندا حقوقی وکیل کارا Ingelhart گفت نیوزویک که آنها قصد relitigate این مورد به اطمینان حاصل شود 2018 حاکم است را تایید کرد.

“Lambda قانونی در حال حاضر شکایت آیداهو وزارت بهداشت و رفاه بیش از شناسنامه و برنده در سال 2018 و خواهیم دید که دولت در دادگاه فدرال دوباره,” او گفت:.

لاندا استدلال کرد که دستور دائم در F. V. v. بارون بارها مقامات دولتی از اجرای یک سیاست است که انکار می کند آیداهو-متولد ترانس مردم از اصلاح شناسنامه خود را.

“سیاست بر خلاف قانون اساسی بود دو سال پیش است و هنوز هم بر خلاف قانون اساسی امروز,” او گفت:.

لاندا مشاور حقوقی پیت Renn یک از اعضای تیم حقوقی که به دست آمده 2018 حاکم گفت که سیاستگذاران بودند “به طور کامل آگاه است که آنها به صراحت از موازین الزام آور دادگاه فدرال ،

نیوزویک رسیده به براد کمی نظر.

Idaho
غرور و افتخار پرچم مگس با شکوه بیش از سان فرانسیسکو هانوی در 30 ژوئن 2019 در سان فرانسیسکو کالیفرنیا است.
میرا فاکس/گتی

منتقدان می گویند این ممنوعیت حملات حقوق ترانس مردم در حالی که طرفداران استدلال می کنند که آن مورد نیاز است برای اطمینان از دقیق تولد سوابق.

نزدیک به یک سوم از افراد فراجنسیتی که نشان داد یک سند هویت با ذکر نام و یا جنسیتی که در تضاد با جنسيت آنها در حال حاضر به عنوان تبعیض روبرو بودند کاهش یافته و منافع یا جسمی حمله با توجه به 2015 آمریکا نما بررسی.

“دقیق و مطابق با هویت و مدارک ضروری برای شرکت در زندگی عمومی و هنگامی که یک فرد همجنسگرا نیست و دسترسی به آنها را می توان در افزایش خطر ابتلا به تبعیض و آزار و حتی خشونت” Ingelhart گفت. “هر کس حق اساسی هویت اسناد و مدارک است که به دقت منعکس کننده آنها چه کسانی هستند.”

اندازه گیری دوم, خانه, لایحه, 500, معرفی ایالت آیداهو نماینده باربارا Ehard خواهد شد جلوگیری از آن اختصاص نر در هنگام تولد از رقابت در برابر آن اختصاص داده زن در هنگام تولد در تیم های ورزشی اسپانسر شده از طرف مدارس و کالج ها.

طرفداران استدلال می کنند زنان تغییر جنسیت فیزیکی استفاده در ورزشی بازی. “همانطور که ما در فرهنگ ما در حال حاضر به فرصت های گرفته شده از دختران و زنان با پسران و مردان آن درست نیست. این کاملا درست نیست” Ehardt گفت.

منتقدان می گویند این قانون محدودیت فراجنسیتی جوانان از داشتن همان تجربه به عنوان همسالان خود. “ضد ترانس, دانش آموز ورزشکار صورتحساب مانند HB 500 انکار ترانس جوانان تجربه است که همه دانش آموزان شایسته و تنها ما را برای جداسازی و قلدری و خشونت” گفت: Juniperangelica Cordova ارشد سازمان در حقیقت یک جوانان رسانه ها و سازماندهی برنامه از جنس & سکسوالیته داد شبکه و فراجنسیتی مرکز قانون.

ترانس زنانی که تحت هورمون درمانی جایگزین به طور معمول از دست دادن هر گونه استفاده از یک نر-سالم توده عضلانی پس از حدود یک سال با توجه به یک گزارش از NCAA است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de