آیداهو ایالت در کنگره می گوید: Stay-at-Home منظور این است که ” هیچ تفاوتی از آلمان نازی,’ ادعا می کند مردم در تماس با فرماندار ‘کمی هیتلر’

جمهوری خواه ایالت آیداهو نماینده هدر اسکات گفت: فرماندار براد کمی را stay-at-home منظور این است که “هیچ تفاوتی از آلمان نازی” و ادعا کرد که مردم را خواستار شده است او را “کمی هیتلر” در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در مصاحبه با تگزاس podcaster زمینه های جس در پنجشنبه اسکات برافراشته در برابر اقتصادی shutdown اعمال شده توسط حزب جمهوری خواه فرماندار و مقایسه آن را به آلمان نازی است.

“هنگامی که شما یک دولت به شما گفتن که کسب و کار شما ضروری و یا غیر ضروری شما غیر ضروری و شخص دیگری ضروری است ما یک مشکل وجود دارد” اسکات گفت. “منظورم این است که هیچ تفاوتی از آلمان نازی که در آن شما تا به حال دولت گفتن مردم یا شما یک کارگر ضروری و یا غیر ضروری کارگر و غیر ضروری کارگران رو قرار داده ای.”

بعد از آن در ساعت-طولانی زوم مصاحبه اسکات خواست برای توقف اجرای خود را در خاموش کردن سفارشات و ادعا کرد که مردم در مقایسه با فرماندار به دیکتاتور نازی آدولف هیتلر بیش از آنها را.

“شما نمی توانید به دور زندگی مردم و اموال بدون پرداخت غرامت و این دقیقا کاری است که او انجام می شود. منظورم این است که آنها در حال حاضر تماس با او کمی هیتلر—رژیم صهیونیستی. کمی هیتلر” این نماینده مجلس گفت. “من فکر می کنم مردم شروع به آموزش دیگران و مردم بیشتر و بیشتر خواهد بود آوازی تا زمانی که آنها می گویند به اندازه کافی از این’ قرار داده و فشار امیدوارم فشار سیاسی بر او. که من امیدوارم برای.”

نیوزویک رسیده به دفاتر کوچک و اسکات برای نظر.

برندا هاموند جمهور از شهرستان بونر حقوق بشر نیروی کار است که در واقع در اسکات منطقه را محکوم کرد نماینده مجلس به اظهارات. “این باعث می شود قلب من سنگین برای شنیدن یک نظر از یک مقام انتخابی است که نشان می دهد این بی توجهی و عدم احترام به آنچه که مردم یهودی با تجربه در طول زمان هولوکاست” هاموند گفت: در یک ایمیل به Idaho State Journal. “همچنین نشان می دهد شدید جهل از تاریخ است.”

اسکات نظر می آیند که تعداد فزاینده ای از ضد قفل تظاهرات شکسته در سراسر ایالات متحده در این هفته. یک روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته شده یک سری از توییت فراخوانی برای تظاهرات به “آزادی” برخی از کشورهای خاص جمع معترضان در خیابان ها و خارج ساختمان های دولتی در روز شنبه به تماس برای پایان دادن به COVID-19 محدودیت هایی که اجرا شده است به منظور محدود کردن این ویروس گسترش یافته است.

پس از اعتراض چند دولت فرمانداران انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن به او گفته “خطرناک” توییتهایی که تشویق به تظاهرات.

دموکراتیک واشنگتن فرماندار جی Inslee گفت: ABC این هفته که مستند اقدامات طراحی شده برای محافظت از سلامت مردم به معنای واقعی کلمه زندگی خود” و مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق کرده است “نافرمانی” و “فعالیت های غیر قانونی.”

New Jersey
یک زن می پوشد یک ماسک صورت او به عنوان پیاده گذشته یک بسته پارک در 10 آوریل سال 2020 در Jersey City, New Jersey.
Kena Betancur/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de