انتظار سرفصل در مورد بیمه خدمات درمانی نیروی انسانی و تخت برای تسلط بر بیش از چند هفته آینده و ماه در زمان پاندمی پزشکی ظرفیت تمام شده است.

در ووهان تمام بیمارستان ها باید تا به حال به پرتاب شود تا در هفته. و در حال حاضر در شمال ایتالیا برخی از بیمارستان ها “در آستانه سقوط” به گزارش La Stampa با 95 درصد از تخت های مراقبت ويژه در حال حاضر اشغال شده و بیش از 100 مرده است.

هدف از این دولت coronavirus استراتژی است که برای عقب راندن شروع تجاوز انگلستان اپیدمی به بهار گرم سال و سپس صاف اوج خود در تلاش برای کمک به جلوگیری از بیمه خدمات درمانی از غرق شدن.

نیمی از coronavirus موارد در بریتانیا به احتمال زیاد به رخ می دهد فقط در یک دوره سه هفته با 95 درصد از آنها بیش از یک هفته دوره انگلستان افسر ارشد پزشکی, پروفسور کریس Whitty, دیروز گفت.

“بسته به اینکه چگونه بالا اوج این می تواند در هر نقطه از یک جای بد زمستان برای بیمه خدمات درمانی به تعداد زیادی راه overtopping توانایی بیمه خدمات درمانی در واقع برای قرار دادن هر کس در بستر,” او گفت:.

وجود دارد باقی می ماند یک فرصت خوب است که اوج شیوع این بیماری را می توان تحت فشار قرار دادند و پهن. این ویروس در حال حرکت سریع اما کارشناسان می گویند این است که به عنوان سریع و یا فراگیر به عنوان یک شیوع آنفولانزای که شوربا جهان در حال حاضر.

“می توان آن را شامل حتی یک بار آن را شکسته است و از آنها به عنوان نشان داده شده در آلمان” گفت: David Heymann سابق دستیار مدیر کل سازمان بهداشت جهانی (WHO).

با این وجود بیمه خدمات درمانی ظرفیت در حال حاضر تنگ است به احتمال زیاد به تحت فشار شدید می آیند به عنوان ویروس می شود یک گرفتن وجود دارد و در حال حاضر نشانه هایی از حرکت به سهمیه بندی.

بیمه خدمات درمانی سایت مثلا توصیه می کند که علائم کروناویروس یک “سرفه درجه حرارت بالا و تنگی نفس”. اما این واقعا به کل داستان و ممکن است در اثر محدود کردن تماس به NHS 111.

به عنوان کسی که می گوید: “شایع ترین علائم Covid-19 تب و خستگی و سرفه های خشک”. اشکال در تنفس رخ می دهد تنها در موارد شدید – چیزی است که شما نمی خواهید به درک خیلی دیر خود را به خاطر بلکه خانواده و دوستان است.

این “اصول برنامه ریزی” در دولت coronavirus برنامه عمل قرار داده و “پویا ارزیابی ریسک” از “بالقوه سلامت و دیگر اثرات” در شکاف بالا. به حداقل رساندن “بالقوه سلامتی تاثیر … و کاهش عفونت و بیماری و مرگ” دوم می آید.

وجود دارد هیچ چیز غیر منطقی در اینجا اما این سیگنال است که دولت بریتانیا مانند دیگران را در سلامت تاثیر شیوع این بیماری با دیگر اولویت های اقتصادی و اجتماعی است.

آن است که در ارائه مراقبت های بیمارستان و به طور خاص در دسترس بودن مراقبت های ویژه تخت است که این بحران به احتمال زیاد بیشتر کاملا احساس می شود. و در این طرح اقدام باقی مانده مورب. “پزشکان توصیه می کنند ممکن است به طور قابل توجهی رویکرد متفاوت به پذیرش” آن را می گوید. “برخی از غیر مراقبت فوری ممکن است با تاخیر به اولویت بندی و تریاژ تحویل”.

یک سند منتشر شده توسط جان هاپکینز مرکز بهداشت امنیتی در آمریکا بیشتر است مستقیم. تحت عنوان “آنچه که ما بیمارستان باید انجام دهید در حال حاضر به آماده شدن برای یک Covid-19 pandemic” آن خواستار محدود, بهداشت و درمان, منابع اختصاص داده شود “بنابراین به عنوان به انجام بزرگترین خوبی برای بیشترین تعداد”.

باید وجود داشته باشد “یک فرایند تریاژ بیماران رقابت برای منابع محدود از جمله پذیرش اولیه تخلیه و حمایت از زندگی” آن را می گوید. “این تصمیم گیری ساخته شود باید صرفا توسط یک نفر”.

ما مشابه پروتکل توسعه یافته پس از سال 2009 آنفولانزای خوکی همه گیر. شناخته شده به عنوان “سه مرد عاقل” طراحی شده است برای دادن اولویت به کسانی که به احتمال زیاد برای زنده ماندن و بهبود می یابند در صورت بحران در خدمات.

“اگر شما می توانید تصور کنید که واقعی بدترین سناریو که در آن عرضه انبوه پیشی گرفته توسط تقاضا ما را به امتناع از اعتراف بسیاری از افرادی که به طور معمول دریافت تهویه” یکی unnamed بیمه خدمات درمانی دکتر توضیح داد: هفته گذشته است.

“کمیته اخلاقی جنبه های همه گیر آنفلوانزا توسعه سه مرد عاقل که برای شرایط – همه مسائل به همان اندازه اما نه هر کس می شود درمان به همان اندازه – هدف این است که برای به حداقل رساندن آسیب های همه گیر باعث می شود.”

ممکن است واقعا به این آمده در انگلستان ؟

خیلی شاید همه بستگی به موفقیت و یا در غیر این صورت استراتژی برای فشار به عقب و صاف منحنی اپیدمی. در ووهان و ایتالیا که در آن بیمارستان گرفتار شده بودند در هاپ و ضعف و میزان مرگ و میر در حال اجرا در بیش از 3 درصد است.

بسیاری از خوانندگان را به عهده بیمه خدمات درمانی است که در یک موقعیت بهتر اما این را در نظر بگیرید: ایتالیا تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از بخش مراقبت های تخت در هر سر از جمعیت به عنوان ما. آنها در ظرفیت هستند اما در حال حاضر فقط چند هفته پیش تنها 60 درصد در حال استفاده است.

بحرانی تخت های مراقبت در بیمه خدمات درمانی در حال حاضر در حال اجرا در حدود 80 درصد اشغال – و این بیماری همه گیر در اینجا نمی کردم حتی رفتن نشده است.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران. و ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im