قاچاق حیات وحش محصولات لغزش از طریق شبکه’

بی بی سی جهان | No comments

یک مطالعه کرده اثربخشی اقدامات به سرکوب غیر قانونی حیات وحش تجارت است.

به شدت در معرض خطر مارماهی فروخته شده اند به تازگی در هنگ کنگ فروشگاه, با وجود ممنوعیت در تجارت بین المللی با توجه به شواهد DNA.

کشف نگرانی در مورد مقیاس که در آن غیر قانونی حیات وحش محصولات در حال ورود به زنجیره تامین می گویند دانشمندان در هنگ کنگ است.

در حال رشد وجود دارد خواستار اقدام جهانی برای پایان دادن به قاچاق حیات وحش.

در پی شیوع کروناویروس چین نقل مکان کرد به بان حیات وحش تجارت و مصرف در حالی که دولت ها در سراسر آسیای جنوب شرقی قول داده اند که برای تقویت همکاری برای جلوگیری از تجارت غیر قانونی حیات وحش.

Dr Mark Jones, Born Free Foundation است که در میان کارشناسان بین المللی خواستار یک توافق جهانی بر حیات وحش و جنایت.

استثمار در همه اشکال آن شناخته شده است به عنوان یک راننده کلیدی حیات وحش و تنوع زیستی, کاهش, او گفت که می تواند به انقراض از یک میلیون گونه در طول دهه های آینده مگر ما تبدیل راه تعامل ما با جهان طبیعی است.

“در حالی که وجود دارد به طور معمول شده است با تمرکز بر تجارت و قاچاق حیات وحش بین آفریقا و آسیا این مشکل بر تمام گوشه و کنار جهان و وخیم مخمصه اروپایی مارماهی تجارت غیر قانونی که در آن تهدید آینده وجود این گونه است که یک مثال بسیار خوب,” او گفت:.

طولانی مهاجرت

اروپا مارماهی بود که هنگامی که مشترک در رودخانه ها است اما در حال حاضر در کاهش سریع.

مخلوق حماسه گسترش مهاجرت از آن کارائیب زمینه پرورش در دریای سارگاسو به رودهای اروپا و شمال آفریقا و بخش هایی از آسیا است. اما وضعیت آن به عنوان یک ظرافت و توجه سازمان یافته باندهای جرم و جنایت.

تجارت بین المللی در دانشگاههاي ممنوع است تحت کنوانسیون تجارت بین المللی گونه های در معرض خطر (Cites) به جز که در آن مجوز صادر شده است.

در عین حال با توجه به مطالعه مارماهی در دسترس بود در هنگ کنگ فروشگاه در سال 2017 و 2018 با وجود این واقعیت است که هیچ واردات اعلام شد.


اروپا مارماهی (آنگویلا anguilla)

  • به نظر می رسد تقریبا یکسان شبیه به مارماهی ساخت آن آسان به شستن با فرآورده های حقوقی
  • همانطور که ژاپنی مارماهی کاهش یافته است مارماهی اروپایی هستند که منابع برای دیدار با تقاضا
  • تجاری برداشت اضافه کرده است به دیگر تهدیدات از جمله از دست دادن زیستگاه موانع مهاجرت و آلودگی انگل و تغییر اقیانوس شرایط.

تست DNA از مارماهی محصولات موجود در 49 در رسانه های خرده فروشی در هنگ کنگ شناسایی 45 ٪ به اروپا مارماهی. از 13 مارک تست شده نه مورد یافت شد: برای جلوگیری از انقراض گونه است.

دانشگاه هنگ کنگ دانشمندان می گویند خود را در تحقیقات منتشر شده در مجله علم پیشرفت افزایش فوری نگرانی در مورد اجرای بین المللی به نقل از تجارت قوانین و مقررات.

‘تاثیر مخربی’

اظهار نظر در این مطالعه دکتر جونز گفت: “قابل ملاحظه ای” وجود دارد در حال حاضر هیچ جهانی توافقنامه حقوقی در حیات وحش جرم و درجه به کدام کشورها اولویت بندی و criminalise غیر قانونی بهره برداری از حیات وحش “بسیار متفاوت”.

“ما خواستار توسعه یک توافق بین المللی تحت کنوانسیون سازمان ملل متحد در جرایم سازمان یافته فراملی به منظور اطمینان از تمام کشورهای تشخیص مقیاس و جدی طبیعت حیات وحش جرم و تاثیر مخرب آن این است که در بسیاری از گونه ها و اولویت بندی آن از طریق اجرای قانون دادستانی و قضایی مکانیسم” او گفت:.

صحبت در لندن روز سه شنبه به مناسبت سازمان ملل متحد روز جهانی حیات وحش, جان اسکانلون سابق نقل از دبیر گفت که در حالی که برخی دستاوردهای قابل توجهی شده است در دهه گذشته در مقابله با حیوانات وحشی جرم “جدی مربوط به محیط زیست, جنایت در حال لغزش از طریق شبکه”.

او گفت: شواهد اخیر از مقیاس اثرات در اکوسیستم اقتصاد و بهداشت عمومی منعکس کننده نیاز به یک جامع از نظر قانونی الزام آور رژیم برای مقابله با حیوانات وحشی جرم جاسازی شده در چارچوب بین المللی و حقوق کیفری.

دنبال هلن در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>