خانواده از 12 سال مبتلا به اوتیسم که شدیدا زخمی در hit-and-run در حال ارائه $10,000 برای پوشش راننده هزینه های قانونی اگر آنها تسلیم شدن به پلیس.

تعقیب تامپسون زده بود با یک ماشین در دیرفیلد, ایلینوی, مدت کوتاهی پس از او موفق به خارج خانه و خانواده خود را در حدود 7 p. m. در شب جمعه, پلیس گفت:.

CBS شیکاگو گزارش داد که پلیس به صحنه نامیده می شدند پس از کسی که گزارش شده بود که یک “بچه بر روی زمین با سر و صورت خونین, بدون کفش.”

در اخبار انتشار دیرفیلد پلیس گفت که ماموران در صحنه وارد شده برای پیدا کردن پسر العملی در جاده با گسترده صدمات. این خودرو که آمار او در حال حاضر فرار از منطقه وقتی ماموران وارد, پلیس گفت:.

پسر بود اول گرفته شده به Condell مرکز پزشکی در لیبرتیویل قبل از انتقال به Lurie بیمارستان کودکان در شیکاگو جایی که او همچنان در وضعیت بحرانی است.

در حال حاضر پدر پسر تاد تامپسون گفته است که خانواده اش در حال ارائه یک 10.000 دلار پاداش برای هر گونه اطلاعاتی که منجر به راننده ندارند.

تاد تامپسون گفت: این پاداش را نسبت به هزینه های قانونی از راننده اگر او و یا او خود را به پلیس شیکاگو تریبیون گزارش داد.

“آنها باید از $10,000 به هزینه های قانونی” تاد تامپسون گفت: با توجه به روزنامه. “این یک تصادف بود قبل از آن جرم بود. راننده تا به حال هیچ شانس,” او اضافه شده است.

وی افزود: به CBS Chicago که اگر چه او نمی سرزنش راننده حادثه که شخص “left [تعقیب] در خیابان به مرگ و این که هرگز متوقف خواهد شد فراموش نشدنی او را تا زمانی که نوبت خود را در.”

تاد تامپسون گفت: مادر یک ششم-کلاس دانش آموز در کاروسو مدرسه در دیرفیلد اوتیسم و غیر کلامی. روز جمعه در جوانی موفق به ترک خانه بدون یک مانتو یا کفش.

“او رفت و از طریق سه درب ما نمی فکر می کنم او قادر به دریافت از طریق” تاد تامپسون گفت. “او با سخنرانی خود به کمک اپل و دست خود را در گوش او زد به خیابان.”

به گفته پلیس راننده ادامه داد: غرب در طول دیرفیلد جاده پس از برخورد به پسر در نزدیکی تقاطع دیرفیلد جاده و بورلی محل.

آنها بر این باورند که وسیله نقلیه درگیر در آمار-و-اجرا شد تیره رنگی 2013-2016 فورد فرار با یک SEL یا تیتانیوم تر و تمیز بسته است. “وسیله نقلیه ممکن است آسیب گسترده به سمت مسافر چراغ جلو مونتاژ سپر و جلو پنجره” به پلیس گفت:.

دریاچه County اصلی سقوط تیم امداد در حال کمک به پلیس با بررسی این حادثه است.

هر کسی با اطلاعات در مورد این حادثه خواست برای تماس با دیرفیلد اداره پلیس در 847-945-8636.

police tape
عکس سهام. خانواده a 12-year-old boy زخمی در hit-and-run در حال ارائه پاداش به راننده اگر او تسلیم شد و به پلیس.
گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de