دموکرات ایلینوی فرماندار J. B. پریتزکر متهم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از شکست به اندازه کافی آدرس coronavirus همه گیر در روز یکشنبه پس از رئیس جمهور به شدت انتقاد کرد او و دیگر رهبران دولت برای انتقاد از دولت فدرال پاسخ به COVID-19.

‘[پریتزکر] فرماندار ایلینوی و یک گروه بسیار کوچک از برخی دیگر از فرمانداران هم با خبر جعلی @CNN & Concast (MSDNC) نباید سرزنش دولت فدرال برای خود کاستی. ما وجود دارد برای شما به بالا باید شما موفق و همیشه خواهد بود!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در اوایل امروز.

در پاسخ پریتزکر خواست رئیس جمهور به “دریافت کردن توییتر و کار خود را انجام دهد.”

“شما تلف گرانبها ماه زمانی که شما می توانید اقدام به محافظت از آمریکایی & Illinoisans,” ایلینوی فرماندار توییتی. “شما باید رهبری یک پاسخ ملی به جای پرتاب بداخلاقی از صندلی عقب. کجا بودند این آزمایش زمانی که ما نیاز به آنها را? از کجا PPE?”

نیوزویک رسیده به کاخ سفید برای نظر.

یکشنبه وجود دارد بیش از 311,000 تایید coronavirus موارد در سراسر جهان با بیش از 13000 مرگ و میر ثبت شده و حداقل 93,000 بهبود.

با توجه به آخرین آمار از جان هاپکینز ایالات متحده موارد COVID-19 باید بیش از 26,000 با حداقل 340 مرگ و میر ناشی از رمان بیماری و 176 بهبود. با این آمار و ارقام جدید آمریکا شد و این کشور با چهارم-بیشترین تعداد از موارد پس از چین و اسپانیا و ایتالیا.

نیویورک و واشنگتن و کالیفرنیا را تجربه کرده اند بیشتر مرگ و میر با 94, 76 و 27 بود. پس از تهمت قول به گسترش خدمات تست این هفته فرماندار نیویورک اندرو کومو شهروندان هشدار داد که تعداد موارد مثبت خود ادامه خواهد داد به افزایش است به عنوان تست جلب سراسر امریکا است.

“چرا شما با دیدن اعداد بالا برود ؟ از آنجا که شما در حال گرفتن بیشتر آزمون ها” کومو گفت: با توجه به فاکس نیوز. “مردم ببینید تعداد کسانی که رفتن تا آنها عصبی آنها وحشت. ‘نگاه کنید که چگونه بسیاری از مردم به این ویروس.’ که چگونه بسیاری از مردم به این ویروس شما فقط گرفتن تست های بیشتر بنابراین شما در حال پیدا کردن بیشتر مثبت.”

معاون رئیس جمهور مایک پنس تایید کرد که او و همسرش را آزمایش منفی برای COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. این جفت ارز مورد آزمایش قرار گرفتند در روز شنبه پس از یک از پنس را کارکنان آزمایش مثبت برای این ویروس در روز جمعه.

این ویروس در ابتدا شناسایی شده در ووهان چین. از آن پس سرزمین اصلی گزارش شده نزدیک به 81,200 موارد بیش از 3200 کشته و بیش از 72,000 بهبود.

گرافیک زیر ارائه شده توسط ana ortega نشان دادن تعداد تایید COVID-19 نفر در آمریکا از مارس 20.

Map of U.S. coronavirus cases, March 20
این نقشه نشان می دهد گسترش COVID-19 نفر در سراسر ایالات متحده به عنوان از آوریل 20. این نمودار توسط ana ortega با استفاده از داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.
Pritzker
ایلینوی فرمانداری نامزد J. B. پریتزکر صحبت می کند به خبرنگاران در Idas میراث جمع آوری کمک ناهار در تاریخ 12 آوریل سال 2018 در شیکاگو, ایلینوی.
اسکات اولسون/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im