جمهوری خواه ایالت ایلینوی هیئت ریپ مغلوب ساختن پیشی جستن برای رفت و آمد راد Blagojevich را حکم زندان

همه جمهوری خواه مجلس نمایندگان از ایالت ایلینوی را محکوم کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه تصمیم به رفت و آمد حکم سابق فرماندار دموکرات راد Blagojevich در تماس تلفنی با “چهره عمومی فساد” در دولت است.

پنج-عضو هیات—مظنونان حمله به دانشگاه جان Shimkus, Darin LaHood مایک Bost رادنی دیویس و آدم Kinzinger—مشترک بیانیه ای امروز گفت که تخفیف Blagojevich را حبس کرده بود “نا امید” آنها را.

“ما نا امید شده توسط رئیس جمهور تخفیف راد Blagojevich فدرال حکم. به اعتقاد ما او را دریافت مناسب و عادلانه حکم بود که کم پایان فدرال از صدور دستورالعمل برای گرانش خود را از فساد دولتی محترم بشمارند. Blagojevich است از فساد در ایلینوی و نه پس از او نشان داده شده است هر گونه پشیمانی برای او روشن و سابقه مستند از جنایات فاحش است که تضعیف اعتماد قرار داده شده به او توسط رای دهندگان” نمایندگان نوشت. “ما به عنوان دولت همچنان دست به گریبان با فساد سیاسی ما نباید اجازه دهید کسانی که نقض اعتماد عمومی کردن قلاب.”

“تاریخچه نخواهد قاضی راد Blagojevich خوب” آنها اضافه شده است.

این هیئت منتشر شد بیانیه ای مشابه در ماه اوت سال 2019 با این استدلال که رفت و آمد Blagojevich این حکم را “مجموعه ای از یک سنت خطرناک.” آن نامه اشاره کرد که چهار نفر از هشت فرمانداران ایالت ایلینوی بوده است محکوم به زندان فدرال برای فساد. آنها قبلا خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن به رفت و آمد نیست Blagojevich را از جمله در ژوئن 2018.

rod blagojevich
میله Blagojevich نشان داده شده در اینجا در سال 2012 در مدت کوتاهی قبل از گزارش به زندان فدرال به حال خود 14 سال حبس تبدیل شنبه توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. Blagojevich خدمت 8 سال از دوران محکومیت خود را.
فرانک Polich/گتی

Blagojevich شد فرماندار در طول سال 2008 در انتخابات ریاست جمهوری برنده سابق رئیس جمهور باراک اوباما. قبل از اینکه رئیس جمهور اوباما یک سناتور برای Illinois. Blagojevich بر روی نوار گرفتار شد اقدام به فروش اوباما را بسازید.

“من این چیز و آن را به f**king طلایی. من فقط آن را برای f**king nothing,” Blagojevich گفت: در ضبط.

Blagojevich محکوم به 14 سال در زندان های متعدد فساد اتهامات عنوان شده علیه. مغلوب ساختن پیشی جستن, اما, است به نام ضبط Blagojevich تلاش برای فروش بسازید به عنوان “braggadocio” و شناور است این ایده از رفت و آمد Blagojevich این جمله را چندین بار تماس با جمله “بسیار شدید است.” از سه شنبه Blagojevich را ترک زندان در خدمت داشتن هشت سال از دوران محکومیت خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده و تعدادی از عفو و حکم commutations در روز پنج شنبه. در علاوه بر این به Blagojevich تهمت بخشيده است سرمایه گذاری بانک Michael Milken محکوم اوراق بهادار تقلب و توطئه و ادی DeBartolo جونیور مالک سابق از سان فرانسیسکو 49ers, محکوم عدم گزارش یک جنایت در مورد رشوه خواری که فرستاده سابق لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. ادوین W. Edwards به زندان است.

Blagojevich همچنین به نظر می رسد در مغلوب ساختن پیشی جستن را تلویزیون نشان می دهد افراد مشهور شاگرد در سال 2010 قبل از حکم زندان خود است. سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که او نمی دانست Blagojevich اما “او به نظر می رسد مانند یک فرد بسیار خوب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de