“من یک مدیر مراسم تشییع جنازه. دست زدن به COVID-19 مرگ و میر شده است بزرگترین چالش زندگی حرفه ای من’

به نظر من مدیران مراسم تشییع جنازه به پایان بهداشت و درمان تسهیل از مردم ‘آخرین پاسخ” آنها با ما تماس بگیرید گاهی اوقات. من و همسرم و پسرم شروع به کمپ Funeral Home & هولوکاست خدمات در سوتهفیلد میشیگان در ماه اوت سال 2017. ما شده ایم در کسب و کار برای نزدیک به سه سال در حال حاضر و قبل از آن من موفق یک کسب و کار در سراسر خیابان.

من مدیریت قبل از بحران بود و در طول 9/11 اما اگر شما نگاهی به نقشه میشیگان نشان COVID-19 موارد, شما خواهید دید که من به شهرستان Oakland County, است که خون قرمز است. مدیریت این حجم گسترده از مردم در تماس با عزیزان که گذشت از COVID-19 چاقی بوده و چالش برانگیز ترین چیزی که من تا کنون انجام شده در 36 سال فعالیت حرفه ای به عنوان یک مدیر مراسم تشییع جنازه.

ما در حال حاضر تا 58 مرگ و میر—آنهایی که ما در حال تماس فعال COVID-19 موارد—و شمارش. و من نه از جمله 12 دیگر مرگ ما نیز در حال حمل است که از علل طبیعی—که یک نمونه حجم برای همان دوره است.

شما تقریبا باید به درمان آن را مانند یک توده تلفات و اساسا آنچه که ما در حال انجام است. من یک فرد است که طول می کشد تماس یک نفر که triages به مدیران مراسم تشییع جنازه و کسی که تماس های مشتریان و می گوید: “ما نمی توانیم نگاهی دیگر, از آن خواهد شد 24 ساعت قبل از ما به عقب بر گردیم به شما”.

من هم کارکنان خود را که در حال نظارت بر چگونه بسیاری از جداول آنها را و چگونه بسیاری از مردم آنها را می توانید در هر روز و اینکه آیا ما باید مردم ترک در بیمارستان.

من تا به حال به در 31 فوت یخچال کامیون برای فضای اضافی برای ذخیره بدن برای سوزاندن اجساد, بنابراین من می توانید زمان را برای دریافت مجوز انجام می شود. من تا به حال یازده یا دوازده مرحوم در آن وجود دارد در نقاط. این مردم هستند که در حال رفتن به را خدمات—که در من باقی مانده است اما من نمی باید مجوز مناسب و در عین حال به آنها را به کوره های آدمسوزی.

مرگ سریع و خشمگین. یکی از خاص بیمارستان ضعف است که آنها در حال قرار دادن مردم در خواب labs. گاهی اوقات امنیت نمی تواند تعیین محل باقی می ماند و می تواند برخی از زمان را به عقب بر گردیم به شما با نگهداری از مرحوم.

Southfield, Coronavirus, Funeral, Funeral Home
کمپ Funeral Home & هولوکاست خدمات در Southfield, Michigan.
STEPHEN R. کمپ

و کارکنان بیمارستان هرگز در برخورد با این حجم قبل و بنابراین پزشکان و پزشکان و پرستاران همه حمایت کردن. افرادی که من صحبت کردن در هر روز در سوگ تاکید دارد از آنجا که بسیاری از مرگ و میر.

همه در این زمان از بیمارستان به سوابق حیاتی برای من کفن کارکنان و خانواده—همه تاکید و اشتباه است.

من معمولا خیلی خوب در دست زدن به استرس و بیش از حد, اما این کمی خسته کننده برای من بود. من همسر من مادر و من با همه نازک کشیده. آن را در نهایت شروع به ضربه من به عنوان یک حرفه ای و به عنوان یک انسان به دلیل این مرگ و میر در افرادی که من می دانم و ارجاع از مردم که من می دانم.

ما در حال پیدا کردن که برخی از خدمات است که برنامه ریزی شده بود در کلیساها لغو شده اند چرا که این کلیسا گفت که آنها نمی خواهند به انجام آن شوم. ما موقعیت های که در آن کشیش نمی آیند و انجام خدمات چرا که او از ترس به آن را انجام دهد حتی اگر ما اقدامات احتیاطی.

آن را ترسناک زیرا هر یک از موارد آفریقایی به جز یکی.

در بالا از آن ما نیاز به دریافت مدارک پردازش بسیار سریع تر از قبل و تو بخش آمار حیاتی که هیچ کارکنان در آنها است. در Oakland County وجود دارد تعداد محدودی از کارکنان مشغول به کار در سوابق حیاتی و مدارک گواهی مرگ است که به ما اجازه می دهد برای دریافت مجوز برای انجام cremations.

من برای پیدا کردن اگر شما حقیقت را بگویید اگر به شما بگویم خانواده “من خواهد شد به شما به عنوان به زودی به عنوان من می توانم و من قول می دهم من را دنبال کنید تا با شما” که برطرف مسائل خود را. من نیز یک زیست شناس که به من کمک کرد توضیح برخی از آسیب شناسی رخ می دهد که در این ویروس خاص و چرا این اتفاق می افتد.

اما این ترسناک زیرا هر یک از COVID-19 موارد آفریقایی به جز یکی—آن را هدف قرار دادن جامعه آفریقایی آمریکایی جامعه نامتناسب به نظر می رسد.

من صحبت با یک خانواده که در آن آنها می خواهم از دست داده است. او 72 ساله با نشاط و هرگز بیمار یک روز در زندگی خود را. او رفت و به کار و کسی که سرفه. روز بعد او به همسرش گفت: “من احساس خیلی خوبی دارم سرفه”. همسر او به من گفت که او تا به حال تنها 99 درجه حرارت اما از آنجا که او احساس بد او را به بیمارستان است.

او سوار را از طریق این تریاژ چادر, اما در آن زمان او تا به حال تقریبا فرو ریخت. و در اینجا چیزی است که او به من گفت که واقعا به من رسید. او خواسته کارکنان بیمارستان که در آن او می تواند به پارک ماشین خود را و به آنها گفت: “خب خانوم شما نمی توانید ماشین خود را پارک, ما به شما تماس بگیرید”. دو روز بعد شوهر او مرده بود.

او گفت: آنها او را به نام و به او گفت او می آیند و او را از طریق پنجره. که کسی او ازدواج شده است, به, برای بسیاری از سال است. بچه های خود را حتی نمی کنید برای دیدن او. این داستان ها واقعی هستند که یک شخص واقعی است.

Funeral Home, Coronavirus, Funeral Director, Michigan
استفان کمپ, رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت کمپ Funeral Home & هولوکاست خدمات. کمپ می پوشد یک ماسک به عنوان او در حال حاضر در برخورد با هجوم COVID-19 مربوط به مرگ و میر.
STEPHEN R. کمپ

چرا من فکر می کنم آمریکایی آفریقایی جامعه است که به طور نامتناسبی رسید ؟ آن می رود به همان چیزی که من می بینم هر روز. من چاقی و دیابت و فشار خون بالا و بیماری انسدادی مزمن ریوی (COPD) وقت و زمان است. من فکر می کنم که یک اندازه گیری—بهداشت و درمان است که مردم می ترسند به بازدید از بهداشت و درمان و یا آنها پول را ندارد و یا دسترسی به مراقبت های بهداشتی. هنگامی که شما دسترسی ندارید و یا شما یک بیل بزرگ شما بعد از رفتن به دکتر, مردم در حال وسوسه به رفتن نیست. و که باعث می شود همه چیز حتی بدتر است.

از آنجا که این ویروس یک ویروس, یک ویروس یک ویروس و یا یک اسکاتلندی ویروس. این حمله همه ما کل جهان است.

بسیاری از آن است که با دسترسی و من می دانم که چون من از Detroit—من عدم دسترسی مردم به میوه و سبزیجات تازه و در عین حال آنها می توانند مواد غذایی چاق کننده, راست پایین خیابان و آن را ارزان.

هنگامی که شما یک فرد جامعه مانند من و شما هر روز آن را ببینید. این است که یک دموکرات چیز از آن یک جمهوری خواه چیزی که آن را کاملا یک آمریکایی موضوع است. مردم واقعا باید از خواب بیدار در نظر انجام چیزی به ما در مورد بهداشت و درمان و دسترسی به آن. چون مردم من از دیدن مرگ از COVID-19 باید شرایط مانند COPD و آسم نوع 1 و نوع 2 دیابت و یا فشار خون بالا. ما واقعا برای نشستن به امریکا و بحث ما بی عدالتی.

اما ما بهبود پس از 9/11, و من فکر می کنم ما بعد از این. آنچه من می خواهم ما را به انجام معنوی است که به همراه یکی دیگر از سراسر جهان. از آنجا که این ویروس یک ویروس, یک ویروس یک ویروس و یا یک اسکاتلندی ویروس. این حمله همه ما کل جهان است.

ما خواهید بود با خرید و فروش COVID-19 اینجا حداقل برای چند هفته آینده چون من نمی بینم نرخ مرگ و رها کردن. من فکر می کنم که قطره ممکن است پایین خط اما من را حفظ خواهد کرد به دست زدن و میر تا زمانی که من می توانم دیگر.

چه uplifts من هر روز شناخت بشریت از مردم ما و کمک به یکدیگر است.

من راه رفتن در خارج از کفن چون من غرق شد. رفتم بیرون و نفس عمیقی کشید و از اعضای کلیسا کشیده تا مجموعه ای از سفید کننده در مقابل من و گفت: “من شنیده ام شما نیاز به این”.

و است که قدرت جامعه است. این چیزی است که uplifts من هر روز—دانستن بشریت از مردم ما به کمک یک دیگر است.

شما رو به یک روحانی پایه در تمام این. این چیزی است که نگه می دارد تا من و آنچه که من را نگه می دارد در حال حرکت است. این تماس در من. من اهمیتی نمی دهند چه خسته من, من همیشه برآورده شود با کمک به مردم زمانی که آنها به آن نیاز دارید بیشتر.

ما دفن مرده اما ما در خدمت زندگی. ما باید برای خداحافظی به عزیزان ما در برخی از نوع راه و این چیزی است که نگه می دارد من و بسیاری از همکارانم در حال حرکت در طول هر روز. زیرا این چیزی است که ما هر روز در کسب و کار ما به عنوان مدیران مراسم تشییع جنازه.

مردم نمی پرداخت توجه زیادی به ما, اما ما به یک دلیل وجود دارد و من ادامه خواهد داد به انجام این کار تا روز مرگ من.

Stephen R. کمپ است, رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت کمپ Funeral Home & هولوکاست خدمات در Southfield, Michigan. او یک عضو از ملی مدیران مراسم تشییع جنازه انجمن و کار کرده است به عنوان یک مدیر مراسم تشییع جنازه برای بیش از 36 سال است.

نظرات بیان شده در این مقاله نویسنده خود.

همانطور که به جنی Haward.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de