“من چهار مرحله”: Shannen Doherty او را نشان می دهد سرطان پستان بازگشت

بازیگر Shannen Doherty نشان داد او تا مرحله چهار سرطان پستان است. Doherty برای اولین بار مبتلا به سرطان پستان در سال 2015 و به او گفت: “صبح بخیر آمریکا” در مصاحبه ای پخش شنبه که سرطان بازگشته است.

“این رفتن به بیرون می آیند در چند روز یا یک هفته است که من چهار مرحله. بنابراین من سرطان آمد. و به همین دلیل من اینجا هستم” Doherty گفت. “… من فکر نمی کنم که من به پردازش آن است. این قرص تلخ به فرو کردن در بسیاری از راه.”

Doherty گفت: او تشخیص جدید در سال گذشته در حالی که او کار بر روی راه اندازی مجدد “بورلی هیلز 90210.” او costar از سری اصلی Luke Perry, درگذشت در مدت کوتاهی قبل از سری جدید برتر.

مشاهیر بیشتر

بیشتر در مشاهیر

“این خیلی عجیب و غریب برای من تشخیص داده می شود و پس از آن کسی که شما می دانید به ظاهر سالم به اول” گفت: Doherty. “این واقعا مانند تکان دهنده است. و حداقل من می تواند انجام دهد به او احترام انجام شد که نشان می دهد. من هنوز انجام نداده اند به اندازه کافی در نظر من است.”

دوهرتی در ابتدا تنها مشترک تشخیص خود با یک گروه کوچک از مردم از جمله costar Brian Austin Green. او گفت که او می خواست برای نشان می دهد که مردم با مرحله چهار سرطان هنوز هم می تواند کار کند.

“زندگی ما پایان ندارد دقیقه ما که تشخیص” Doherty گفت. “ما هنوز هم برخی از زندگی را به انجام است.”

او همچنین گفت که او تصمیم به فاش کردن آن را به جهان در حال حاضر به دلیل آن که قرار بود به فاش شده در دادگاه نبرد با او شرکت بیمه بیش از آتش سوزی خسارت به خانه کالیفرنیا.

“من می خواهم و نه مردم آن را بشنود از من” Doherty گفت. “من نمی خواهم آن را به هم پیچیده می شود. من نمی خواهم آن را به یک دادگاه سند است. من می خواهم آن را به صورت واقعی و معتبر, و من می خواهم برای کنترل این روایت است. من می خواهم مردم بدانند از من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de