به عنوان شهر نیویورک معاملات با نصب coronavirus مرگ و میر و کاهش سردخانه فضای شهر کوتاه مقدار زمان آن را نگه دارید بلامعارض باقی می ماند قبل از آنها به خاک سپرده شده در این شهر گورستان عمومی. تحت سیاست جدید این دفتر معاینات پزشکی را نگه داشتن بدن در ذخیره سازی فقط برای 14 روز قبل از آنها به خاک سپرده شده در این شهر پاتر زمینه در جزیره هارت.

Virus Outbreak New York
کارگران پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی دفن بدن در یک سنگر در هارت جزیره, پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 در برانکس شهر نیویورک. جان Minchillo / AP

به طور معمول حدود 25 جسد یک هفته در حال دفن در این جزیره بیشتر برای افرادی که خانواده ها نمی توانیم یک مراسم تشییع جنازه و یا کسانی که به بلامعارض توسط بستگان.

در روزهای اخیر هر چند دفن عملیات افزایش یافته و از یک روز در هفته به پنج روز در هفته با حدود 24 تدفین در هر روز گفت: گروه اصلاح سخنگوی Jason Kersten.

تصاویر هوایی گرفته شده در دوشنبه توسط آسوشیتد پرس دستگیر کارگران حفر قبر در این جزیره یک مایل با دسترسی محدود نوار کردن برانکس که محل استراحت نهایی برای بیش از یک میلیون بیشتر بی بضاعت نیروهای جدید است.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

حدود 40 تابوت به صف شدند تا برای دفن در این جزیره در روز پنج شنبه و دو تازه ترانشه حفر شده اند در روزهای اخیر.

Virus Outbreak New York
کارگران پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی دفن بدن در یک سنگر در هارت جزیره, پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 در برانکس شهر نیویورک. جان Minchillo / AP

Interments به طور معمول انجام شده توسط زندانیان از این شهر Rikers Island زندان پیچیده اما در طول بیماری همه گیر کوروناویروس کار گرفته شده توسط پیمانکاران.

مقامات شهرستان نیست و توضیح داد که آیا افزایش تدفین است که با توجه به فشار در سردخانه به دور از بدن با سرعت بیشتری. این ویروس شده است و کشتن صدها نفر از ساکنان شهر نیویورک هر روز این هفته است.

غرق شده اند قرار دادن بدن در یخچال کامیون پارک شده در خارج از درب.

Virus Outbreak New York
کارگران پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی دفن بدن در یک سنگر در هارت جزیره, پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 در برانکس شهر نیویورک. جان Minchillo / AP

شهردار بیل د Blasio گفت: در این هفته مسئولان به دنبال به طور موقت دفن coronavirus قربانیان در جزیره هارت اگر morgues و ذخیره سازی موقت واحد را پر کنید تا.

دموکراتیک شهردار گفت: ایستگاه تلویزیون NY1 که در چنین یک طرح احتمالی بدن COVID-19 قربانیان خواهد بود به خاک سپرده شد به صورت جداگانه – و نه در گورهای دسته جمعی – بنابراین خانواده می تواند بعد از اصلاح آنها.

یک سخنگوی دفتر معاینات پزشکی روز پنجشنبه گفت که آن را “نه در حال حاضر پیش بینی رسیدن به ظرفیت سردخانه.”

“با این حال به عنوان شهردار گفت: شهر ممکن است کشف گزینه موقت مايکل هارت در جزیره اگر لازم گفت:” سخنگوی آجا شایسته-دیویس.

د Blasio گفت: هیچ زندانی کار استفاده خواهد شد به صورت موقت دفن coronavirus قربانیان.

این شهر در سال 2008 بیماری همه گیر آنفلوآنزا افزایش طرح آمده است که هارت جزیره می تواند به عنوان یک به طور موقت سایت دفن در این رویداد تلفات می رسد ده ها هزار نفر و دیگر سازی کامل است.

بروکلین undertaker توماس Cheeseman گفت: خانه های مراسم تشییع جنازه هستند بنابراین حمایت برخی از مردم به ناچار در نهایت به طور موقت دفن.

Cheeseman کرد که مهلت قرار دادن فشار بر روی خانه های مراسم تشییع جنازه به عنوان بیشتر و بیشتر خانواده ها به دنبال ترتیبات برای عزیزان کاهش یافته coronavirus.

“ما مدیران مراسم تشییع جنازه در حال غرق” Cheeseman گفت. “ما در حال هولناک. مرده سوزخانه حتی نمی تواند بدن را به مدت دو هفته. خانه های مراسم تشییع جنازه ندارد یخچال کامیون پارک شده جلو رفت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im