یک مهاجر بازداشت شده توسط آمریکا مهاجرت و گمرک (ICE) در جنوب کالیفرنیا درگذشت روز چهارشنبه از coronavirus عوارض محلی مقامات بهداشت گفت: تایید اولین شناخته شده مرگ یک زندانی در آژانس حضانت در طول بیماری همه گیر.

57-ساله مهاجر درگذشت صبح روز چهارشنبه در سن دیگو-منطقه بیمارستان پس از انتقال در ماه آوریل از بخش خصوصی اداره می شود Otay مسا بازداشتگاه, کانون coronavirus موارد در داخل کشور مهاجرت بازداشت سیستم با توجه به کریگ Sturak یک سخنگوی این شهرستان از سان دیگو بهداشت و خدمات انسانی سازمان است.

حداقل 132 یخ بازداشت شدگان در سن دیگو-منطقه زندان باید آزمایش مثبت برای coronavirus بیشتر از هر بازداشتگاه مورد استفاده توسط آژانس برای برگزاری مهاجران به دنبال آن است به اخراج. در سراسر کشور حداقل 705 مهاجران در یخ بازداشت آزمایش مثبت برای coronavirus به گزارش آژانس که در گزارش 31 مورد جدید در روز چهارشنبه. بیش از 48 درصد از 1,460 بازداشت شدگان شده اند که غربالگری برای این ویروس آزمایش مثبت است.

موارد داخل این سازمان وسیع شبکه county زندان و زندانهای خصوصی شده اند رشد قابل ملاحظه ای بر یک پایه منسجم با آژانس گزارش 581 موارد در سه هفته گذشته به تنهایی. بسیاری از بیش از 29,000 مهاجران برگزار می شود با یخ شده اند و در حال رشد به طور فزاینده ای نا امید و گفته اند که آنها احساس ناتوانی برای محافظت از خود را از سرایت در حالی که در محله های نزدیک.

شده اند وجود دارد حداقل نه موارد پس از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی بیش از coronavirus در ماه مارس که در آن اعتراض یخ بازداشت شدگان شده اند و اسپری فلفل. یخ گفت: مهاجران شد مقابله و مخل و نگهداری می شود که “محاسبه و استفاده از زور” کاهش خطر آسیب به کارکنان و زندانیان.

پس از همه گیر شروع به گسترش در سراسر ایالات متحده مهاجرت طرفداران و گروه های حقوق بشر شده اند اعمال فشار و یخ به طور چشمگیری کوچک خود را از بازداشت شدگان جمعیت به کاهش خطر شیوع گسترده.

یخ است که تا کنون منتشر شده بیش از 900 مهاجر که در آن تعیین می شود در صورت افزایش خطر ابتلا به بیماری شدید اگر آنها قرارداد coronavirus با توجه به سن و شرایط بهداشتی اساسی و یا این واقعیت است که آنها باردار هستند. اعطای درخواست در پرونده های حقوقی ثبت شده توسط طرفداران در سراسر کشور فدرال قضات نیز مورد نیاز آژانس به انتشار بیش از 190 در خطر بازداشت شدگان است.

اما طرفداران بر این باورند که آژانس انجام می شود به اندازه کافی برای محافظت از بازداشت شدگان. آن ریوس یک نظارت وکیل در Al Otro Lado, یک گروه است که در حال کار برای انتشار ده ها تن از بازداشت شدگان از Otay مسا بازداشتگاه گفت که او نگران است در مورد دیگر مهاجران در حال مرگ در حالی که در بازداشت است.

“این بود که 100% قابل اجتناب. بازداشتگاه های اداره مهاجرت مدنی بازداشت — آن اختیاری است. یخ می تواند تعیین کرده اید که این فرد که به بیماری های زمینه ای می تواند و باید ام منتشر شده است,” او گفت: CBS News. “آنها تا به حال اختیار به انجام این کار و در عین حال آنها را انتخاب نکنید.”

یخ مقامات بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در چهار شنبه مرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im