استیضاح دادگاه: دموکرات ها را در آخرین خندق درخواست محکوم تهمت

شیف التماس سنا را محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در آخرین سخنان آتشین

در آخرین اظهارات به سناتور قبل از رای آنها در حکم شیف تحویل پرشوری درخواست قانونگذاران برای پیدا کردن شجاعت برای پایان دادن به رئیس جمهور انجام شده است.

“هر رای حتی یک رای یک عضو می تواند تغییر مسیر تاریخ” او گفت:. “گفته شده است که یک مرد یا زن از شجاعت باعث می شود اکثریت. وجود دارد یکی در میان شما خواهد شد که می گویند: “کافی است؟'”

شیف 25 دقیقه-سخنرانی طولانی گذاشته آقای تهمت ضبط دعوت از دخالت خارجی در انتخابات آمریکا ابتدا با تماس خود را در سال 2016 برای روسیه به هک هیلاری کلینتون ایمیل های خود را در تازه ترین تلاش ها برای فشار اوکراین به اعلام تحقیقات خود را دموکراتیک رقبای سیاسی دومی که در قلب استیضاح تلاش در برابر او.

اگر سناتورها بر این باورند آقای ترامپ عمل خواهد شد هر گونه مختلف در آینده پس از استیضاح رسیدگی شیف گفت: آنها در اشتباه هستند.

“او تغییر نکرده است. او نمی خواهد تغییر” شیف گفت. “او ساخته شده است که روشن خود را بدون آگاهی خود و یا تردید. یک مرد بدون شخصیت و یا اخلاقی قطب نما هرگز پیدا کردن راه خود را.”

شیف گفت که اگر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است نه حذف از شانس او را به تقلب در انتخابات آینده هستند اما خاص و کالیفرنیا از حزب دموکرات هشدار داد که تبرئه خواهد شد تنظیم این کشور در یک مسیر خطرناک است.

“چه هستند شانس اگر چپ در دفتر او ادامه خواهد داد به تلاش برای تقلب? من به شما بگویم: 100%. نه 5 نه 10 یا حتی 50 اما 100%” او گفت:. “اگر شما او را گناه و شما او را از دفتر حذف او ادامه خواهد داد به تلاش برای تقلب در انتخابات تا زمانی که او موفق است. پس از آن چه باید به شما می گویند؟”

شیف تاسف است که در دهه های پس از استیضاح در برابر ریچارد نیکسون رئیس جمهور آمریکا به قانونگذاران تر شده اند و حزبی منجر به تمایل خود را به قبول غیر مجاز انجام شده است.

“به دلایل عنوان متنوع به عنوان ستاره اعضای این بدن و ما در خانه در حال حاضر به مراتب بیشتر پذیرش از جدی ترین سوء رفتار از یک رئیس جمهور به عنوان طولانی به عنوان آن است که یک رئیس جمهور از یک حزب و یک روند خطرناک ترین برای کشور ما,” او گفت:.

شیف گفت که “تاریخ را نمی توان نوعی به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” و گفت: سناتورها می توانید انتخاب کنید به یکی از دو او را در حافظهی تاریخ و یا ایستادن را به او.

“اگر شما پیدا کنید که خانه ثابت شده آن مورد و هنوز هم رای به تبرئه خود و نام خود را گره خورده با طناب از جراحی و برای تمام تاریخ,” او گفت:. “اما اگر شما می توانید پیدا کردن شجاعت برای ایستادن تا او را به صحبت می کنند حقیقت افتضاح به رتبه خود را باطل جای خود را خواهد شد در میان داود که جالوت اگر تنها شما می گویند به اندازه کافی است.”

شیف به این نتیجه رسیدند سخنان خود با نهایی درخواست سناتورها را محکوم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“این ممکن است نیمه شب در واشنگتن اما خورشید دوباره طلوع خواهد کرد. من ایمان خوشبینی از بنیانگذاران. شما باید بیش از حد” او گفت:. “آنها به ما این ابزار برای انجام این کار یک درمان به عنوان قدرتمند به عنوان بد آن را به معنای محدود: استیضاح. آنها آن را به معنای به ندرت استفاده می شود اما آنها آن را در قانون اساسی به یک دلیل: برای یک مرد که می فروش خود را در کشور سیاسی به نفع. برای یک مرد که می تهدید یکپارچگی ما انتخابات است. برای یک مرد که می دعوت دخالت خارجی در امور ما. برای یک مرد که می تضعیف امنیت ملی ما و متحدان ما. برای یک مرد مانند Donald J. Trump.”

“آنها به شما چاره و آنها که برای شما به استفاده از آن باشد.” “آنها به شما سوگند و آنها که برای شما به رعایت آن است. ما ثابت کرده اند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گناه. در حال حاضر آیا بی طرف عدالت و محکوم کردن او را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر