واشنگتن — سناتور لامار الکساندر اعلام کرد دوشنبه شب او نمی پیوستن به دموکرات ها در تماس شاهدان در رئیس جمهور تهمت را استیضاح محاکمه و آن را بعید است که اکثریت مورد نیاز برای تماس شاهدان خواهد رسید.

“من با دیگر سناتورها به مطمئن شوید که ما حق را به درخواست برای اطلاعات بیشتر اسناد و مدارک و شهود وجود دارد بدون نیاز به شواهد بیشتری برای اثبات چیزی است که در حال حاضر ثابت شده است که برآورده نمی کند, قانون اساسی ایالات متحده را در نوار بالا برای یک impeachable جرم” الکساندر ایالت تنسی در بیانیه ای گفت.

حزب جمهوری خواه و سناتور سوزان کالینز از مین گفت: او را برای رای دادن شهود.

دو دیگر اوباما و بلاتکلیف باقی می ماند — یوتا میت رامنی و آلاسکا لیزا Murkowski. هر دو نشان داد آنها نمی خواهد اعلام کند تصمیم گیری های خود را تا صبح روز جمعه اگر چه رامنی گفت که در اواخر روز پنجشنبه که او گفت: “بارها و بارها” او می خواهد به شنیدن از سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون و “نتیجه رای خواهد داد حرکتی برای فردا.”

چهار اوباما را مجبور به پیوستن به تمام دموکرات ها برای اطمینان از شهادت شهود. حتی اگر هر دو Murkowski و رامنی بودند به رای دادن به نفع تماس شاهدان این امر به احتمال زیاد در نتیجه 50-50 بست.

و حتی اگر قاضی جان رابرتز را شکست کراوات اجازه می دهد تا برای شاهدان او هنوز هم می تواند رد یک اکثریت سناتورهای.

بدون شاهد محاکمه است به احتمال زیاد برای قرار دادن تا اواخر روز جمعه ،

سناتور به این نتیجه رسیدند سه روز بازجویی در روز پنج شنبه محاکمه نهم روز. در ابتدا رابرتز مسدود شده یک سوال از سناتور رند پل که اعتقاد بر این بود که عبارتند از: whistleblower نام.

سناتور فلفلی هر دو طرف با سوال در مورد رئیس جمهور را به تلاش برای به دست آوردن اوکراین به بررسی رقبای سیاسی و حقوقی و قانونی زیر بنای دو مقاله از استیضاح در برابر او. آقای تهمت وکلای مدافع استدلال خود را انجام نمی افزایش به سطح یک impeachable جرم و دموکرات ها با چکش خانه خود اصرار که سنا تماس شاهدان به خصوص بولتون.

او بنا به گزارش مدعی در نسخه خطی کتاب که آقای تهمت بستن صدها میلیون دلار کمک نظامی به اوکراین تمایل به اعلام تحقیقات از جو بایدن و پسرش, شکارچی, یک اتهام رئیس جمهور و تیم خود را انکار کند.

دانلود رایگان رادیو فردا برنامه, برای پوشش کامل از رئیس جمهور را استیضاح محاکمه در سنا است. محاکمه زنده در این دیدار ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de