واشنگتن — سنا است reconvening شنبه برای طبقه سخنرانی توسط اعضای یک روز قبل از رای نهایی در رئیس جمهور تهمت را استیضاح محاکمه یکی است اما برخی به نتیجه خود را تبرئه.

سناتورها باید 10 دقیقه برای صحبت کردن و توضیح تصمیم خود را در مورد اینکه آیا برای حذف آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر دو مقاله از استیضاح. مجلس سنا در جلسه روز شنبه به طور منظم در “جلسه قانونی” به معنی قاضی جان رابرتز نخواهد ریاست رسیدگی است.

خانه استیضاح مدیران و رئیس جمهور تیم حقوقی خود را ارائه بستن استدلال دوشنبه قبل از اولین سناتور داده شد و این شانس را به صحبت می کنند. دموکرات استناد قضاوت تاریخ به اصرار سناتورها برای رای دادن به محکوم کردن رئیس جمهور در حالی که آقای تهمت تیم تصریح کرد: خود را باور است که روند ناقص بود از شروع و مورد نیاز خود را تبرئه.

دو کلید سناتور خطاب به مجلسی ها دوشنبه شب. دموکرات Joe Manchin غرب ویرجینیا یکی از دموکرات ها بود که با توجه به رای گیری برای تبرئه گفت: او همچنان بلاتکلیف و تلاش شد با تصمیم گیری. جمهوری خواه لیزا Murkowski آلاسکا بود که محوری رای در برابر تماس جدید شاهد اعلام کرد که او “نمی تواند رای به محکوم است.”

رئیس جمهور خواهد شد خود را ارائه سالانه دولت از آدرس اتحادیه سه شنبه شب از اتاق های خانه که رای به استیضاح او کمتر از دو ماه پیش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im