واشنگتن — بی قرار سناتور کردم خود را در اولین فرصت به شرکت فعالانه در رئیس جمهور تهمت را استیضاح آزمایشی به مدت دو روز از پرسش و پاسخ جلسات رو در جریان چهار شنبه.

قاضی جان رابرتز مطرح شده فرستاده شده توسط سناتور به مجلس استیضاح مدیران و رئیس جمهور قانونی تیم با پرسش متناوب بین احزاب است. برای اولین بار بعد از بازجویی های پیچیده شده در اطراف ساعت 11 شب با یکی دیگر از آغاز جلسه روز پنج شنبه در 1 p. m.

بسیاری از سوال چهار شنبه ادامه از استدلال های هر دو طرف ساخته شده بیش از شش روز از رسیدگی با دموکرات ها عمدتا حول دوستانه به سوالات مدیران و جمهوریخواهان برای کاخ سفید تیم. دیگران فرستاده شده نمایش داده شد درخواست برای روشن شدن در روند استیضاح پرس و جو و یا در مورد شواهد و مدارک جمع آوری شده در خانه شد.

همه چشم ها بر روی سوالات مطرح شده توسط تعداد انگشت شماری از جمهوری خواهان که باقی می ماند در حصار بیش از تماس جدید شهود یعنی سابق مشاور امنیت ملی John Bolton. سه تن از آنها — سوزان کالینز میت رامنی و لیزا Murkowski — لگد کردن دادرسی با ارائه یک سوال مشترک بر اهمیت آقای تهمت انگیزه زمانی که او خواستار تحقیقات از اوکراین به رقبای سیاسی خود.

سناتور همراه با جمهوری لامار الکساندر نگه داشته و یادداشتهای فراوانی در طول دوره از روز چشمان خود را روت روی وکلا پاسخ دادن به سوالات در حالی که دیگر همکاران mulled در مورد اتاق یا گفتگو در میان خود.

چشم انداز بولتون شهادت شکل گرفته زمینه برای اقدام در سنا است. دموکرات ها نیاز به چهار سناتور جمهوریخواه به پیوستن به آنها را در رای گیری اجازه می دهد تا حرکات وادار شهادت و اسناد یک سوال است که انتظار قرار داده می شود به یک رای در روز جمعه.

رهبر اکثریت میچ مک کانل گفت: همکاران در روز سه شنبه که جمهوری خواهان هنوز نمی باید این آرا برای جلوگیری از در نظر گرفتن جدید شهادت اما یک تعداد انگشت شماری از قانونگذاران بلاتکلیف باقی می ماند و می خواستم ببینم چگونه بخش Q&A محاکمه ایفا می کند.

دانلود رایگان رادیو فردا برنامه, برای پوشش کامل از رئیس جمهور را استیضاح محاکمه در سنا است. محاکمه زنده در این دیدار ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de