دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم نتیجه آن شفاهی در آمریکا استیضاح دادگاه در روز چهارشنبه تنظیم مرحله به مدت دو روز از سوال.

بسته شدن استدلال آمد در میان یک بمب گزارش که سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون در برگیرندۀ جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در کتاب جدید خود را.

آقای بولتون گزارش می نویسد که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مستقیم نکردن امنیت کمک به اوکراین برای خود سیاسی بهره مند شوند.

این گزارش اضافه وزن به حزب دموکرات را شاهد است.

رئیس جمهور حزب جمهوری خواه در تلاش است تا مقاومت در برابر تماس برای شاهدان به شهادت تا حد زیادی از نگرانی بیش از آنچه آقای بولتون ممکن است می گویند. پنج جمهوری خواهان باید به سمت دموکرات ها در یک رای گیری در مورد اینکه آیا جدید شهادت شنیده خواهد شد.

ما رسانه ها گزارش دادند که روز سه شنبه میچ مک کانل ترین ارشد جمهوری خواه خود گفته بود سناتور در طول یک بسته-درب جلسه که پس از بولتون به گزارش حزب را ندارند و رای به برگزاری شهود.

اما آقای مک کانل و رهبری او تیم شد و بنا به گزارش ها اعتماد به نفس از فشار به اندازه کافی مغان در پایان هفته را به نفع خود رای می دهند.

دفاع استوار

رئيس جمهور در دفاع پیچیده آن استدلال ساعات اولیه روز سه شنبه پس از استفاده در حدود نیمی از آن اختصاص داده شده 24 ساعت بیش از سه روز. رویکرد خود بود و در مقابل با دموکرات ها استفاده می شود که همه خود را در زمان اختصاص داده شده به ارائه دقیق مورد در برابر رئیس جمهور است.

جی Sekulow رئیس جمهور وکیل شخصی گفت: “این بار برای استیضاح نمی توان این مجموعه کم است. خطر خطر خطر است. این مقالات باید رد کرد. قانون اساسی به آن نیاز دارد. عدالت خواسته های آن.”

کاخ سفید مشاور پت Cipollone در نتیجه خواستار سناتورها به “پایان دوران استیضاح برای خوب”.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

رئیس جمهور تهمت بود استیضاح به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است. او متهم است که خودداری $391m (£300m) در کمک های نظامی در تلاش برای فشار رئيس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky برای اعلام یک فساد رسیدگی به آقای ترامپ دموکراتیک سیاسی رقیب جو بایدن.

آقای ترامپ را انکار اتهامات علیه او و جمهوری خواهان استدلال کرده اند که هیچ دست اول شاهد که تا کنون متصل رئیس جمهور به یک طرح را به خودداری از کمک سیاسی بهره مند شوند.

اهمیت ظاهری آیات از آقای Bolton, اولین گزارش نیویورک تایمز این است که آنها را تضعیف می کند که استدلال. او گزارش می گوید در آینده کتاب بود که او دستور به طور مستقیم توسط رئیس جمهور به خودداری از کمک به منظور فشار اوکراین است.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: هفته گذشته که او نمی خواست آقای بولتون به شهادت استناد به مسائل مربوط به امنیت ملی.

چه اتفاقی می افتد ؟

سنا محاکمه در حال حاضر حرکت به یک دوره دو روزه از بازجویی که در طی آن هر یک از طرفین خواهد متناوب سوال تا 16 ساعت در طول چهار شنبه و پنج شنبه. سناتورها را بپرسید سوالات خود اما ارائه آنها را برای قاضی جان رابرتز که ریاست جمهوری را به عنوان خوانده شده.

رای گیری در مورد اینکه آیا یا نه به تماس شاهدان در دادگاه است و انتظار می رود در روز جمعه.

پنج جمهوری خواهان خواهد بود و نیاز به رای با دموکرات ها برای رسیدن به اکثریت لازم برای تماس با شاهدان. چندین متوسط بیشتر سناتورها به نظر می رسد بیشتر آماده به انجام این کار در پی بولتون گزارش کتاب.

“من فکر می کنم آن را به طور فزاینده ای به احتمال زیاد است که دیگر جمهوری خواهان ملحق خواهد شد کسانی از ما که فکر می کنم ما باید از شنیدن جان بولتون گفت:” سناتور میت رامنی یوتا در روز دوشنبه.

مین سوزان کالینز آسیب پذیر جمهوریخواه است که برای انتخابات مجدد در سال جاری گفت: این گزارش ها باعث شده بود “تعدادی از مکالمات میان همکاران من”.

آلاسکا سناتور لیزا Murkowski گفت که آقای بولتون “احتمالا برخی از چیزهایی که مفید خواهد بود” اما او را تایید نمی کند که آیا او را برای رای دادن به شهود.

روز دوشنبه حزب جمهوری خواه و سناتور جیمز Lankford پیشنهاد کرد که نمایندگان مجلس با دریافت یک کپی از مقاله آقای بولتون کتاب “برای دیدن آنچه که آنها در واقع گفت”. او تایید شده توسط سرسخت تهمت متحد سناتور لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی است.

با توجه به آخرین غیر حزبی کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه, نظرسنجی 75 درصد از رای دهندگان بر این باورند شاهدان باید اجازه داده شود در دادگاه.

دو سوم اکثریت در سنا مورد نیاز است برای حذف آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر. با جمهوری خواهان برگزاری یک 53-47 اکثریت در سنا حذف باقی مانده است بسیار بعید است.

او سومین رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده به استیضاح و محاکمه در سنا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im