گوردون Sondland سفیر ایالات متحده و اتحادیه اروپا که شهادت در خانه استیضاح بررسی است که از یک کار به گفته وکیل او. Sondland خروج می آید همان روز الکساندر Vindman یک شورای امنیت ملی رسمی که همچنین شهادت بود و همچنین اخراج از کار خود را.

در یک بیانیه Sondland گفت: “من توصیه شد که امروز رئیس جمهور در نظر دارد به یاد من بلافاصله موثر به عنوان سفیر ایالات متحده به اتحادیه اروپا است.

“من سپاسگزار به رئیس جمهور تهمت داشتن به من این فرصت را برای خدمت به کار Pompeo خود را برای پشتیبانی سازگار و استثنایی و حرفه ای اختصاص داده شده در ایالات متحده ماموریت به اتحادیه اروپا است. من با افتخار از دستاوردهای ما. کار ما اینجا شده است برجسته از زندگی حرفه ای من.”

روند اخبار

Sondland در ابتدا شهادت وجود نداشت در عوض اوکراین کمک و تحقیقات به Bidens اما تجدید نظر در شهادت او قبل از شهادت علنا تحت سوگند.

“من می دانم که اعضای این کمیته غالبا قاب این مسائل پیچیده را در قالب یک سوال ساده: وجود دارد ‘در عوض’?” Sondland شهادت دادند.

“با توجه به درخواست کاخ سفید تماس و کاخ سفید نشست, پاسخ بله است,” او اضافه شده است.

Sondland همچنین شهادت داد که “هر کس در حلقه” در اوکراین حماسه.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به اصرار Sondland وجود دارد گفت: هیچ عوض نادیده گرفتن خود را در بعد از شهادت.

Sondland است “هرگز-Trumper” را به عنوان رئیس جمهور پیشنهاد کرده است که برخی از شاهدان — او اهدا $1 میلیون نفر به آقای تهمت افتتاحیه صندوق.

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد.

— CBS اخبار “چهره ملت” میزبان مارگارت برنان و کاترین واتسون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im