سرهنگ الکساندر Vindman یک شورای امنیت ملی رسمی که شهادت در مجلس استیضاح درخواست از رئیس جمهور تهمت حذف شده از کاخ سفید با توجه به بیانیه ای از وکیل خود.

“امروز سرهنگ الکساندر Vindman بود همراهی می کردند و از خانه که در آن او وحی در خدمت کشور و رئیس جمهور. او صحبت کرده است علنا یک بار و فقط به موجب یک حکم از کنگره ایالات متحده گفت:” Vindman وکیل دیوید Pressman, در بیانیه ای. “وجود دارد هیچ سوال در ذهن هر آمریکایی چرا این مرد شده است چرا که این کشور در حال حاضر یکی کمتر سرباز در خدمت آن در کاخ سفید است. LTC Vindman خواسته شده بود به ترک برای گفتن حقیقت. افتخار او تعهد خود را به حق وحشت زده قدرتمند است.”

Vindman شرکت کننده در جولای 25 تماس بین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky که در طی آن از رئیس جمهور خواسته Zelensky به بررسی یک رقیب سیاسی. Vindman پرچم نگرانی در مورد تماس به شورای امنیت ملی مشاور.

مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح بیشتر

بیشتر در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح

سفیر اتحادیه اروپا گوردون Sondland نیز از ایسنا تایید کرده است.

“من توصیه شد که امروز رئیس جمهور در نظر دارد به یاد من بلافاصله موثر به عنوان سفیر ایالات متحده به اتحادیه اروپا” Sondland در بیانیه ای گفت. Sondland ایران شد, اولین گزارش سی ان ان.

در شهادت او را قبل از کنگره Sondland دخیل رئیس جمهور تهمت و وزیر خارجه مایک Pompeo در تلاش برای متقاعد کردن اوکراین به اعلام قرار است تحقیقات ضد فساد در ازای یک آرزو کاخ سفید نشست.

Sondland همچنین گفت که او “کاملا متقاعد شده” تا پایان ماه اوت که یک هفته-تاخیر طولانی در صدها میلیون دلار در ایالات متحده کمک های نظامی به اوکراین گره خورده بود به اعلام تحقیقات. او همچنین گفت که بازیکنان کلیدی در دولت بودند “در حلقه” در اوکراین سیاست.

Vindman و Sondland ایران می آید دو روز پس از آقای تهمت بود تبرئه توسط سنا در دو مقاله از استیضاح و روز بعد از رئیس جمهور مورب اشاره Vindman در سخنرانی طولانی جشن تبرئه. روز جمعه آقای ترامپ خبرنگاران در کاخ سفید در جنوب چمن که او “خوشحال” با Vindman.

در شهادت قبل از خانه هوش کمیته در ماه نوامبر Vindman گفت که او گزارش خود را نگرانی در مورد تماس با مافوق خود “از حس وظیفه است.” او همچنین محروم بودن “هرگز Trumper” به جای توصیف خود را به عنوان “هرگز حزبی است.” Vindman همچنین گفت: از آقای تهمت آشکار پیشنهاد به رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky به بررسی جو بایدن که “آن را نامناسب آن را نامناسب برای رئیس جمهور به درخواست و تقاضا — بررسی یک حریف سیاسی.”

چند جمهوری خواهان انتقاد Vindman پس از شهادت او را متهم بدون پایه و اساس بودن “هرگز Trumper.” تنسی سناتور مارشا بلکبرن او را به نام “کینه جو Vindman” چند بار در توییتر.

Vindman که خانواده مهاجرت به آمریکا از اوکراین زمانی که او یک پسر جوان خدمت کرده در عراق و گیرنده قلب بنفش.

خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف روز جمعه در دفاع از Vindman نوشتن در توییتر “سرهنگ سرهنگ Vindman انجام کار خود را. به عنوان یک سرباز در عراق, او موفق به دریافت یک Purple Heart. سپس او نمایش داده می شود یکی دیگر از شکل نادری از شجاعت – شهامت اخلاقی. او با پیروی از یک حکم و حقیقت رو گفتم. او تایید سوگند خود را هنگامی که دیگران نمی خواهد.”

“رئیس جمهور تهمت است سخت عذاب خود را در از بین بردن کسانی که با پیروی احضاریه جلو آمد و شهادت داد مورد سوء” شیف اضافه شده است. “این اقدامات از یک مرد معتقد است که او را بالاتر از قانون – دقیقا این نوع از رفتار جمهوری خواهان کنگره را فعال کنید.”

Vindman را برادر دوقلو همکار رسمی شورای امنیت ملی یوگنی نیز همراهی می کردند از کاخ سفید در روز جمعه. یوگنی شرکت نکرد در استیضاح محاکمه. رادیو فردا’ پائولا رید گزارش کار در دفتر مشاور کل ارتش در پنتاگون.

Vindman در جولای 25, تماس:, “من نمی توانستم باور آنچه من از شنیدن”

Vindman به دست آورده ستایش دیگران زمانی که او اشاره پدرش در بیانیه افتتاحیه و او را برای مهاجرت به آمریکا

“پدر من اینجا نشسته امروز در کنگره صحبت کردن به ما مقامات منتخب اثبات است که شما تصمیم درست 40 سال پیش به ترک اتحاد جماهیر شوروی و به اینجا می آیند” Vindman گفت. “نگران نباشید. من خوب خواهید بود برای گفتن حقیقت است.”

Vindman خواسته شد توسط کنگره Sean Patrick Maloney چگونه او می تواند مطمئن باشد که او نمی خواهد در صورت اقدامات تلافی جویانه خود را برای شهادت.

“از آنجا که این امریکا است. این است که در کشور من خدمت کرده اند و در دفاع از, که همه از برادران خدمت کرده اند. و در اینجا مناسب مسائل” Vindman پاسخ داد.

Pressman, Vindman وکیل نشان داد در بیانیه خود که به اعتقاد او Vindman در نهایت به صورت یک پادشاهی در حذف او از کاخ سفید است.

“حقیقت این است هزینه LTC الکساندر Vindman کار خود را حرفه ای و حریم خصوصی خود را. او آنچه هر عضو ما نظامی است که متهم به انجام هر روز: او به پیروی از دستورات او اطاعت سوگند خود را و او در خدمت کشور خود حتی در هنگام انجام این کار بود مملو از خطر و شخصی در خطر است. و برای آن که مرد قدرتمند ترین در جهان رو به با سکوت های قابل انعطاف و همدست – تصمیم به انتقام دقیق,” Pressman گفت: در این بیانیه است.

“در این کشور درست مسائل و به همین حقیقت است. حقیقت این است که نه حزبی. اگر ما اجازه می دهد راستگو صدای به سکوت می شود اگر ما چشم پوشی از هشدارهای خود را در نهایت وجود خواهد داشت هیچ کس از چپ به ما هشدار می دهند,” Pressman ادامه داد.

پنتاگون گفت: با توجه به ایسنا که Vindman خواهد شد در حال حاضر بازگشت به گروه ارتش برای واگذاری تا ارتش خود را در جنگ کالج کلاس شروع می شود در این تابستان.

پائولا رید کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net