آخرین به روز شده در 16 خرداد سال 2020 7:03 PM EDT

وجود اطلاعات جدید در مورد این ابزار ساده شما می توانید استفاده کنید به منظور کاهش گسترش coronavirus. یک مطالعه جدید می یابد که در بخش هایی از ایالات متحده که در آن ماسک صورت اجباری هستند, به عنوان بسیاری از 450.000 موارد مانع شده اند. در ضمن مطالعه دیگری نشان می دهد که بهبود تهویه به طور قابل توجهی کاهش می دهد مقدار زمانی که قطرات تنفسی ماندن در هوا.

کارشناسان می گویند کرک یک پنجره و یا باز کردن یک درب به دلیل coronavirus می تواند شناور از طریق هوا در داخل خانه.

هنگامی که ما سرفه یا عطسه قطرات حاوی ویروس می تواند سفر با آنهایی که بزرگتر سفر تا حدود 6 فوت. اما کوچکتر ذرات به نام ذرات معلق در هوا — می تواند شناور نامرئی از طریق تمام اتاق را می توان از طریق عادی گفتار.

دکتر کیمبرلی Prather از UC سن دیگو Scripps موسسه اقیانوس شناسی به صرف حرفه خود مشغول به تحصیل ذرات معلق در هوا.

“این zinger برای این ویروس این است که در واقع ذرات معلق در هوا تبدیل به هوا و … و به طور بالقوه عفونی از طریق ساعت. و بنابراین اگر … این ذرات معلق در هوا … را پر می کند و هر کس که تنفس هوایی که فقط باز می شود تا تعداد زیادی از مردم که می تواند آلوده,” او گفت:.

ذرات معلق در هوا می تواند کمک به توضیح وقایع مثل یک گروه کر عمل در ایالت واشنگتن در ماه مارس که در آن یک فرد به احتمال زیاد آلوده 52 دیگران است.
 
جو آلن مدیر هاروارد سالم ساختمان برنامه و ViacomCBS مشاور وزن در ذرات معلق در هوا.

“ما نمی شناخت پتانسیل برای هوابرد,” او گفت:. “باز کردن پنجره ها آسان و ارزان است. اما آنچه در واقع در مورد تغییر سیستم تهویه یک ساختمان؟”

“من نمی گویم مردم باید برای رفتن به خارج و وصله پینه کردن کل سیستم مکانیکی,” آلن توضیح داد. “را در یک بیت بیشتر هوا در فضای باز است که اکثر سیستم های ساختمان می تواند انجام دهد. و اگر شما در حال چرخشی هوا شما نیاز به بهبود و یا قرار دادن در راندمان بالاتر فیلتر. در واقع هر ساختمان می تواند یک ساختمان سالم. آن نیست که هزینه زیادی برای ما وجود دارد.”

تحقیقات جدید نشان می دهد نور خورشید می تواند غیر فعال کردن این ویروس در ذرات معلق در هوا و پوشیدن ماسک مهم دیگری است لایه از حفاظت در برابر هوابرد گسترش ویروس.

© 2020 CBS Interactive, Inc. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im