در یکی دیگر از بایدن اشتباه سابق معاونت می گوید همه گیر هزینه متحده 85,000 شغل و ‘میلیون’ از زندگی

نیوزویک | No comments

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن آخرین اشتباه رخ داده در طول یک میزگرد مجازی در مورد تاثیر جدید کروناویروس شیوع زمانی که او ادعا کرد این بیماری همه گیر هزینه “زندگی میلیون ها نفر از مردم است.”

در حالی که سخنان مقدماتی خود را در طول پنج شنبه در گفتگو با فرمانداران از میشیگان نیوجرسی و کانکتیکات بایدن گفت آمریکا بود و در وسط یک بیماری همه گیر است که هزینه بیش از 85,000 شغل و زندگی میلیون ها نفر از مردم است.” اما این احتمال وجود دارد چه بایدن به معنای این بود که شیوع هزینه 85,000 زندگی می کند و میلیون ها شغل.

از صبح روز جمعه 85,906 نفر در آمریکا فوت کرده اند از کروناویروس که باعث COVID-19 با توجه به ردیاب نگهداری توسط دانشگاه جانز هاپکینز. حدود 36.5 میلیون نفر را برای ثبت نرخ بیکاری پس از شروع شیوع. مدت کوتاهی پس از اشتباه بایدن اشاره 36.5 میلیون مدعیان بیکاری.

نیوزویک رسیده به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن کمپین اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

این اولین بار نیست بایدن مخلوط کردن اطلاعات در مورد جدید کروناویروس. او با اشاره به منشاء عنوان “Luhan استان” به جای شهر ووهان واقع در استان هوبی و آن را به نام COVID-9 و COVID-19.

joe biden coronavirus gaffe lives jobs
معاون سابق رئیس جمهور و دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار جو بایدن صحبت می کند در مورد COVID-19 در طول یک رویداد مطبوعاتی در ویلمینگتون در مارس 12. در روز پنج شنبه بایدن به اشتباه ادعا کرد این بیماری همه گیر هزینه 85,000 شغل و “میلیون ها نفر” از زندگی است.
SAUL لوئب/خبرگزاری فرانسه/گتی

معاون سابق رئیس جمهور نشده رسما دریافت نامزدی حزب دموکرات را برای رئیس جمهور بلکه به عنوان presumptive نامزد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال آماده سازی خود برای کاخ سفید در نبرد با بایدن. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سرمایه گذاری در بایدن را اشتباهات لفظی و راه اندازی یک سری از Facebook ads سوال تناسب اندام خود را برای دفتر با توجه به تپه.

تبلیغات سوال که آیا بایدن است که “بیش از حد” به رئیس جمهور منتخب و می گویند “سالمندان سلامت روان است هیچ خنده ماده.” بایدن در 77 سال, چهار سال مسن تر از مغلوب ساختن پیشی جستن است که 73.

بایدن نیز منتشر شد آگهی جدید در این هفته و خود را هدف تهمت پاسخ به کروناویروس جدید. در نزدیک به سه دقیقه کلیپ کمپین می گوید: رئیس جمهور نادیده گرفته ژانویه هشدار در مورد ویروس پخش کلیپ از او گفت: آنها تا به حال آن را “کاملا تحت کنترل” است و همه چیز خواهد بود “فقط خوب است.”

تهمت زد خود را در کمپین 2016 به شدت در وعده برای بازگرداندن شغل و تقویت اقتصاد ایالات متحده. این یک بازی موفق و یکی که سی ان ان خبرنگار Stephen Collinson نوشت: در یک تجزیه و تحلیل ممکن است برنده مغلوب ساختن پیشی جستن یک دوم. به عنوان برگ برنده هل متحده به بازگشایی کسب و کار و مردم به کار بایدن آگهی برجسته اقتصادی منفی تاثیر شیوع این بیماری تا به حال در امریکا است.

“ما در یک بحران اقتصادی از آنجا که ما یک بحران بهداشت عمومی و بهداشت عمومی بحران به دلیل [تهمت] خودداری به عمل” آگهی می گوید. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی ساخت یک اقتصاد است. شکست او منجر به تخریب یکی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>