در افزایش اختلاف با قاضی تگزاس سرهنگ دولتی می پردازد زندانی سالن مالک خوب

تگزاس معاون فرماندار دن پاتریک پرداخت جریمه از یک زندانی صاحب سالن زیبایی شد که آمریکا برای ادامه فعالیت در نقض تگزاس فرماندار گرگ ابوت stay-at-home منظور در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در حالی که همچنین ارائه به “بازداشت خانگی” در جا به طوری که او می تواند در زمان برای روز مادر.

یک سخنگوی پاتریک تایید کرد که معاون فرماندار پرداخت جریمه سالن Á La Mode صاحب صدفی لوتر با توجه به KTVT. صدفی محکوم شد و به مدت هفت روز در زندان و $7,000 خوب در روز سه شنبه. او نیز صادر اضافی 500 دلار جریمه برای هر روز سالن در کسب و کار باقی می ماند تا زمانی که ممکن است 8 هنگامی که کسب و کار مانند سالن ها اجازه رسمی برای از سرگیری عملیات با توجه به سفارشات جدید صادر شده توسط ابوت پس از او به پایان رسید stay-at-home محدودیت در مارس 30.

“7 روز در زندان بدون وثیقه و $7K خوب است ظالمانه” پاتریک توییتی در روز چهارشنبه. “جای تعجب نیست تگزاسی در پاسخ. من پوشش $7K خوب او به پرداخت و من داوطلب قرار می گیرد تحت بازداشت خانگی به طوری که او می تواند به کار و خوراک بچه های خود را.”

لوتر مورد توجه بسیاری از محافظه کاران در دولت و جاهای دیگر که برخی از آنها جمع آوری شده در خارج از Dallas County Courthouse در اعتراض به آنچه آنها باور دارند که یک بی عدالتی در روز یکشنبه است.

بعید به نظر می رسد که لوتر را در فوری مشکل مالی به زودی پس از دریافت نزدیک به 500.000 دلار در کمک های مالی از یک GoFundMe کمپین است که به توصیف سالن مالک به عنوان یک “قهرمان آمریکایی” که تصمیم به “مقاومت در برابر ظلم و ستم” با نادیده گرفتن بهداشت عمومی محدودیت.

Patrick and Abbott
تگزاس سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک, تصویر اینجا تگزاس با رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت ارائه شده به قرار زیر “بازداشت خانگی” در محل سالن مالک است که در خدمت یک هفته حکم زندان برای امتناع از رعایت بهداشت عمومی محدودیت در میان COVID-19 بیماری همه گیر.
رابرت Daemmrich Photography Inc/Corbis/گتی

کمپین اصلی هدف این بود 250.000 دلار بود که به سرعت فراتر رفته است. معلوم نیست اگر هر از پول است که گفت: “برو به طور مستقیم به شلی لوتر” استفاده خواهد شد به بازپرداخت پاتریک $7,000.

زمانی که قاضی اریک Moyé محکوم لوتر در روز سه شنبه او به او یک فرصت برای جلوگیری از زندان با عذرخواهی برای او “خودخواه” اقدامات است. اما صاحب سالن رد این ادعا کودکان را بدون غذا اگر او به دنبال قانون است.

“من باید به مخالفت با آقا شما وقتی به شما می گویند من خودخواه, دلیل تغذیه بچه ها من نه خودخواه” لوتر در این جلسه گفت: “من از مدل مو که گرسنه هستند چرا که آنها می خواهم به جای خوراک بچه های خود را. پس آقا اگر شما فکر می کنم قانون مهم تر از بچه های تغذیه پس از آن پیش بروید خود را با تصمیم من قصد ندارم به بسته سالن.”

پاتریک است که نه تنها مقام دولتی در تگزاس به عموم را تا محبوب شود. تگزاس دادستان کل کن Paxton خواستار آن شدند که شلی جمله بود تبدیل به عنوان او را محکوم کرد Moyé را “ظالمانه” تصمیم در نامه ای به قاضی در روز چهارشنبه.

“قاضی دادگاه نمی نیاز به قفل کردن شلی لوتر” پکستون نوشت: به Moyé. “سفارش خود را شرمآور قضایی سوء استفاده از اختیار که به نظر می رسد مانند یکی دیگر از سیاسی کاری در دالاس. او باید آزادی خانم لوتر بلافاصله.”

نیوزویک رسیده به پاتریک برای نظر. این داستان به روز خواهد شد با هر پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر