Coronavirus ورشکسته خواهد شد بیشتر مردم از آن می کشد. دولت باید آرام هیستری نه سوخت و متوجه است که Covid-19 یک بیماری اقتصادی به اندازه فیزیکی. تا کنون آن را غم انگیز گرفته شده 6 در انگلستان زندگی می کند و 27 در ایالات متحده است. (ایتالیا ایران و سرزمین اصلی چین بسیار داستان متفاوت است.) در بسیاری از این موارد قربانیان افراد مسن و تا به حال از قبل موجود شرایط بهداشتی. کاملا سالم و در حال رشد کسب و کار, اما در حال فلج یکهو نه توسط ویروس خود را, اما با وحشت اطراف آن است.

ما باید هر دو سلامت و تهدید اقتصادی جدی گرفته شود – بدون گرفتی دیگر. اگر چه میزان مرگ و میر شده است نسبتا کم از دست دادن زندگی یک تراژدی است. با وجود نسبتا کم تعداد مرگ و میر جهانی با جنبش مردم و کالا به زمین را متوقف کند و برنامه سفر و زنجیره تامین است که ما در زمان داده شده تنها چند هفته پیش در حال حاضر به نظر می رسد غیر قابل تصور تجملات. این است که من را تحت تاثیر قرار کسب و کار خود را به طور قابل توجهی به عنوان به خوبی به عنوان بسیاری از همکاران من در راه اندازی جامعه در سراسر جهان است.

پوشش نقره ای است که Coronavirus ممکن است شوک ما نیاز به تشخیص شکنندگی در مدل فعلی از بی مصرف و در آغوش مدل های جدید مانند بازیافت و دایره اقتصاد است. این می تواند به ارائه ثبات است که ما به شدت به آن نیاز داریم. اگر از 4000 مرگ و میر در جمعیت 7.7 میلیارد—مرگ 0.000053 از جمعیت به عبارت دیگر—می تواند منجر به 10 درصد پاک کردن از ما بازارهای سهام ما باید بهتر و بیشتر قابل اعتماد سیستم.

برای بسیاری از ما ترس از coronavirus علائم است که هنوز هم انتزاعی و نظری. مالی و اقتصادی علائم و حال شروع به تحت تاثیر قرار همه ما است. به عنوان واردات جلسات و حتی حضور و غیاب کارکنان فرو ریختن این به نظر می رسد در حال حاضر می شود قابل مقایسه با بحران مالی 2007-2008—و این در حالی است که شیوع بیماری در کشورهای صنعتی غرب ایتالیا تنها شروع به صعود خود را به سمت خود قله.

و فقط به عنوان آخرین بحران مالی ما مجبور به فکر می کنم در مورد چگونه به سرمایه داری جهانی پایدار این یکی خواهد بود.

رهبران ما, اما به نظر می رسد در انکار در مورد هر دو دامنه و اهمیت آنچه که اتفاق می افتد. رئیس جمهور تهمت است به نام Coronavirus جعل و بوریس جانسون جدید صدراعظم, Rishi Sunak است حاضر به دنبال مشاوره قبل از صدراعظم جورج آزبورن و جمعه بودجه یک “Coronavirus بودجه”.

Coronavirus بسیار بعید است که شما را بکشند اما به نظر می رسد تقریبا قطعی برای فلج کردن برنامه های مالی خود را. این تا حدودی به دلیل یک حلقه بازخورد بین سلامت ترساندن و اقتصادی یک: به عنوان مقامات بهداشتی خود را افزایش هشدارهای نمایی بازارهای میلرزد. به عنوان بازارهای فروپاشی بسیاری از ما فرض وجود دارد که باید حتی بزرگتر اساسی ترساندن سلامت – یکی که شاید قدرت می شود که نمی خواهید ما را به مورد آن می دانیم. و به این ترتیب چرخه ترس و توطئه همچنان ادامه دارد.

وقت آن است که این بحران آغاز شده باید توسط اقتصاددانان در کنار پزشکان و بانک ها حق پشت داروسازان. دولتها در ضمن باید اطمینان حاصل شود که هشدار و اطلاع رسانی عمومی نمی اسلاید به نابود. احتیاط ضروری است برای جلوگیری از درد و رنج انسان اما در overplaying این مقامات در حال سهوا افزایش هزینه انسانی—در صورت از دست معیشت— فراتر از آنچه که به احتمال زیاد ناشی از این ویروس به تنهایی.

دولت باید به ما دستور را به اندازه کافی اقدامات احتیاطی سلامت—اما فقط به اندازه کافی. فراتر از آن است که آنها باید امن کمک های مالی کوتاه مدت به نگه داشتن کسب و کار مداوم تا طوفان بگذرد.

وینستون چرچیل نقل شده است که گفت: “هرگز زباله یک بحران خوب” و کلمات خود را به عنوان مربوطه به عنوان همیشه. فقط به عنوان آخرین بحران مالی هموار راه را برای سرمایه داری اخلاقی و پایدار برای مصرف وارد جریان اصلی coronavirus بحران ممکن است منجر به آن ارزش ها در نهایت به تصویب رسید که توسط توده ها.

فرزندان من به طور مستقیم درک اصول پایداری و شاید وقت آن است که ما در مهندسی مجدد راه ما زندگی می کنند و تجارت به منعکس کننده که. این است که دیگر در مورد “اصول” اما در مورد ما ساده خود بهره: در شرایط اقتصادی است. بیشتر دایره اقتصاد ارائه می پایدار بازار گاو نر—چیزی که همه ما می خواهیم.

دایره اقتصاد در حال رشد بوده است برای برخی از زمان: تجارت و بازیافت است که به طور فزاینده ای محبوب به خصوص با محصولات با تکنولوژی که به بازار عرضه شده به عنوان نیاز به به روز رسانی به مراتب بیشتر به طور منظم ضروری است. به عنوان جریان کالاهای ارزان از چین خشک بازار ثانویه در استفاده می شود دستگاه های توسعه خواهد شد. ما حتی ممکن است نگاه کنید به “گفتگوی فنی” در حال ظهور در راه همان است که نگرانی در مورد مد سریع تغذیه, روند, قدیمی, لباس.

فقط به عنوان راه ما مصرف ممکن است تغییر کند, بنابراین ممکن است راه ما کار می کنند. بسیاری از کارفرمایان هنوز هم بدبینانه در مورد کنترل از راه دور یا کار انعطاف پذیر – چیزی است که اگر درست انجام شود می تواند کمک به بهره وری در محل کار فراگیر و محیط زیست (رفت و آمد است به عنوان بد برای زمین به عنوان آن را برای روح ما است.) اگر کسانی که مدیران مجبور به آغوش خانه کار و دیدن مزایای آن است که تغییر ممکن است چوب.

Coronavirus به نوبه خود ممکن آغاز عمیق فرهنگی و تغییر و دردناک مثال از “تخریب خلاق” اقتصاددانان مانند Joseph Schumpeter به ما بگویید که ما نیاز به رشد. اما دولت ما می تواند محافظت از ما معیشت و همچنین به عنوان زندگی ما تا زمانی که از آن عبور می کند.

اسد Hamir یک تکنولوژی کارآفرین با تمرکز بر روی پایداری و از بنیانگذاران Klyk.

نظرات بیان شده در این مقاله نویسنده خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im