در میشیگان بایدن جاروب شهرستان که رای دادند برای ساندرز و سپس مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016

نیوزویک | No comments

جو بایدن تسلط میشیگان در روز سه شنبه بیشتر تثبیت موقعیت خود به عنوان دموکراتیک اولیه frontrunner—پیروزی که شامل برنده هر شهرستان در دولت است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنده دولت تقریبا 10,700 آرا یا فقط 0.24 درصد حتی اگر میشیگان ماند استوار آبی با یک پیروزی اوباما—که جای کسی را گرفتن میت رامنی در سال 2012 توسط یک 450,000-حاشیه رای—و ساندرز رفت و برگشت از 68 Michigan شهرستان در طول سال 2016 اولیه.

روز سه شنبه رقابت انتخابات نیز جلب دوم بالاترین تعداد رای دهندگان در این ایالت قرار دادن آن در پشت دولت 2016 اولیه در مطبوعات آزاد دیترویت گزارش شده است. تا کنون غیر رسمی شمارش نشان می دهد که حدود 29 درصد از میشیگان ثبت نام رای دهندگان و یا 2.3 میلیون نفر—بازیگران برگه های رای در روز سه شنبه اولیه. در سال 2016 یک رکورد 2.5 میلیون رای ریخته شد.

بایدن را چشمگیر پیروزی در میشیگان به ارزش 125 نمایندگان و بزرگ آن جمعیت یقه آبی کارگران نشان می دهد او می تواند به دولت است که به طور خلاصه قرمز رفت و او می ایستد احتمال ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

“من می خواهم برای تشکر از برنی ساندرز و حامیان او برای خود خستگی ناپذیر انرژی و شور و شوق خود را,” بایدن گفت: شنبه شب در یک سخنرانی در فیلادلفیا, پنسیلوانیا است. “ما به اشتراک گذاشتن یک هدف مشترک و با هم خواهیم شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. ما او را شکست با هم.”

Joe Biden March 10 primary Bernie Sanders
دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن پیاده روی پس از سخنرانی در مرکز ملی قانون اساسی در فیلادلفیا, پنسیلوانیا, در مارس 10.
عکس توسط مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی

دلیل بایدن پیروزی بیش از ساندرز بود و چند جانبه است. جوانتر رای دهندگان به خود اختصاص کمتر از رای دهندگان کلیدی جمعیتی برای Sanders. او همچنین دریافت حمایت کمتری در میان رای دهندگان که در حال سفید و نر.

بایدن تحت سلطه در میان شهروندان ارشد که بخش بزرگی از رای دهندگان. او همچنین برنده بزرگ با دموکرات ها در نظر گرفته که خود را معتدل و محافظه کار یک گروه است که بزرگتر از بیشتر رای دهندگان لیبرال که حمایت Sanders.

اکثریت رای دهندگان گفت: آنها ترجیح می دهند یک نامزد که آنها فکر می کنم می تواند سرنگون مغلوب ساختن پیشی جستن. این گروه همچنین رفت و برای بایدن.

بایدن پیروزی در میشیگان, Missouri, می سی سی پی و آیداهو به او اجازه گسترش سرب خود را در اولیه با مجموع 823 نمایندگان از صبح روز چهارشنبه. ساندرز برنده داکوتای شمالی قفقاز و مسیرهای پیاده روی بایدن با 663 نمایندگان. واشنگتن باقی مانده است ؛

با وجود این شب سختی برای ساندرز خود توصیف سوسیالیستی و دموکراتیک گفت که او در نظر دارد برای ماندن در رقابت و پوپولیستی خود پیام بر روی ایده های مانند ریشه کن کردن فساد و ثروت در سیاست مالیات شرکت های بزرگ عبور مدیکر برای همه و از بین بردن بدهی وام دانشجویی.

“ما در حال برنده شدن نسل بحث است. در حالی که جو بایدن همچنان به انجام این کار بسیار خوبی با آمریکایی ها مبارزه ما همچنان به برنده شدن اکثریت قریب به اتفاق آرا از افراد جوان” ساندرز گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در برلینگتون ورمونت, اولین سخنان پس از سه شنبه شب را شکست. “دموکراتیک استقرار: به منظور پیروزی در آینده شما نیاز به برنده شدن در این رای دهندگان که نشان دهنده آینده کشور ما و شما باید به صحبت می کنند به مسائل مربوط به آنها.”

نمودار زیر ارائه شده توسط ana ortega را نشان می دهد زمان نماینده تعداد نیز از صبح روز چهارشنبه. به منظور حفظ نامزدی, نامزد نیازهای 1,991 نمایندگان.

Democratic delegate count 2020 election statista
دموکرات نامزد ریاست جمهوری نماینده تعداد از مارس 11, 6 a. m. ET.
Ana ortega

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>