ورودی دانشجویان سال اول کالج ممکن است تاخیر مدرسه با توجه به COVID-19

سی بی اس آمریکا | No comments

پس از پذیرفته شدن به کالج امهرست کلر جنسن آماده بود برای بسته بندی کیسه های خود و سر در سراسر کشور, خروج از شهر مینیاپولیس ، او همیشه می دانستم که او می خواست برای رفتن مستقیم به دانشگاه پس از فارغ التحصیلی دبیرستان و هرگز در نظر گرفته شده مصرف یک سال فاصله — تا زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس رسید.

“اگر این امکان وجود دارد که من نمی قادر خواهد بود برای شروع مدرسه در فرد در پاییز سپس, من قطعا می خواهم که به در نظر گرفتن” جنسن گفت: به تعویق انداختن ثبت نام خود را به امهرست.

جنسن در میان صدها نفر از دانش آموزان و والدین با داشتن شک و تردید در مورد سال تحصیلی آینده با توجه به COVID-19 با توجه به های اخیر Dynata نظرسنجی به سفارش توسط برایان ارتباطات است. حدود 40 درصد از والدین با توجه به تاخیر در کالج به کالج خود را محدود دبیرستان سالمندان با توجه به بررسی.

“همه ما به یاد داشته باشید راه رفتن در اطراف محوطه دانشگاه درگیر بودن در مدرسه کاغذ و یا هر آنچه در آن بود که ما را — که بخش مهمی از تحصیلات دانشگاهی خود را رک و پوست کنده” برایان تیرنی مدیر عامل شرکت برایان ارتباطات گفت: در O’DONNELL. “این نه فقط در کلاس درس این بود که این قطعه دیگر آن است. و اگر آن را همه فقط رفتن به آنلاین من فکر می کنم این فکر است که وجود دارد مقدار زیادی از کمتر از گران قیمت راه برای انجام آن است.'”

جنسن به توافق رسیدند. “این سخت است برای توجیه پرداخت کامل شهریه و یا با استفاده از تمام کمک های مالی بسته در کالج اگر من تنها انجام کلاس های آنلاین و یا اگر من نمی تواند شروع تا ترم بعد,” او گفت:.

amherst-edited.jpg
کلر جنسن دبیرستان ارشد در مینیاپولیس.

جنسن گفت: مادر او شده بیکار از سال گذشته بود و به امید پیدا کردن کار قبل از او آغاز شده ، اما coronavirus را ویران کرده است بازار کار, ساخت, شانس مادر او پیدا کردن یک شغل قبل از سقوط همه بیشتر بعید است.

“ما لازم نیست که دو درآمد برای پرداخت هزینه های کالج که مایه تاسف است” گفت: جنسن که پدر و مادر نیز پرداخت برای قرار دادن خواهر خود را از طریق مدرسه.

اشتون مایو-Beavers در یک دبیرستان ارشد از چاتانوگا تنسی گفت که او نیز با توجه به اینکه آموزش از راه دور خواهد شد به ارزش بالا و هزینه های کمک درسی.

“من فکر می کنم آن را برای رفتن به یک مقدار زیادی از کار در اطراف و بدون هیچ گونه انتظارات از آنجا که آن را برای رفتن به یک فرایند یادگیری چیزی است که ما انجام داده ام هرگز قبل از” Beavers گفت.

اما او گفت که او قصد دارد تا هنوز هم در شروع مرسر دانشگاه در پاییز به طوری که او قادر خواهد بود برای نگه داشتن او بورس تحصیلی مهم است که به دلیل همه گیر آورده جدید نگرانی های مالی برای خانواده اش. ناپدری اش رو پرداخت کاهش به دلیل همه گیر و Beavers که شروع به کار در یک پیتزا فروشی های محلی در ماه ژانویه به صرفه جویی در پول برای کالج شد و همچنین از کار را برای چند هفته به دلیل ویروس, او گفت:.

“من شده اند به دنبال کاهش برخی از هزینه ها در چیزهایی که من که قرار بود به من خوابگاه و مدرسه من” Beavers در گفت امیدوار است که او می تواند به اندازه کافی پول در پیتزا فروشی در این تابستان برای خرید لپ تاپ مورد نیاز برای علوم کامپیوتر عمده.

mercer-edited.jpg
اشتون مایو-Beavers در یک دبیرستان ارشد در چاتانوگا تنسی.

برایان ارتباطات بررسی نشان داد که 65 درصد از والدین احساس می کنند در حال حاضر بیشتر محتاط در مورد تاثیر مالی از شهریه.

این بیماری همه گیر است که در نظر گرفتن تلفات مالی در کالج ها و دانشگاه ها ، شورای آمریکایی در آموزش و پرورش (ACE) همراه با 40 آموزش عالی دیگر سازمان های درخواست کنگره ارائه $46.6 میلیارد دلار کمک های اضطراری برای دانش آموزان و موسسات.

آس پیش بینی شده در یک مصاحبه مطبوعاتی که نهادی ثبت نام برای دانشجویان بین المللی کاهش خواهد یافت 25 درصد است و به طور کلی ثبت نام قادر به رها کردن توسط 15 ٪ برای 2020-2021 سال تحصیلی. این باعث خواهد شد که کالج ها و دانشگاه ها در سراسر ایالات متحده به از دست دادن حدود 23 میلیارد دلار آس گفت.

با توجه به تاثیر COVID-19 داشتن در اقتصاد آس برآورد دانش آموزان اضافی نیاز 12 میلیارد دلار بر اساس نیاز کمک های مالی. که در بخشی به دلیل برای بسیاری از خانواده ها مالی خرید اینترنتی از COVID-19 مرکب است از دیگر مشکلات آنها روبرو هستند.

Beavers در’ خانواده است که دوره نقاهت بعد از ماه گذشته گردباد که به طور کامل پاک کردن بخش هایی از جامعه از جمله برادران’ مدرسه ابتدایی. و جک کسل یک دبیرستان ارشد در Oaklyn, New jersey, فقط حال بهبود از آسیب تروماتیک مغز در هنگام coronavirus رسید.

“او به دنبال به جلو به تمام” من را وادار به رفتن به دانشگاه و پارک و رفتن به کلاس های درس کالج,’ اما اگر او را به ماندن در خانه دوباره به انجام آن را دور گرفتن از آن تجربه” گفت: تنها کسل جک ،

جک کسل بود و برنامه ریزی برای حضور در Camden County Community College برای یک سال به صرفه جویی در پول و سپس انتقال به روآن دانشگاه برای سال دوم. او بیشتر هیجان زده در مورد اینکه قادر به بازی برای کمدن تیم بیس بال در پاییز به ویژه از مغز او صدمه او را مانع از قادر بودن به بازی خود را در سال گذشته در تیم دبیرستان جن کسل گفت. اما در حال حاضر به نظر می رسد او نمی ممکن است قادر به بازی در سال آینده یا اگر دانشگاه باقی می ماند بسته شده است.

“من فکر می کنم ناشناخته است بسیار خسته کننده برای او در این مرحله به عنوان با بسیاری از سالمندان که پدر و مادر من صحبت کرد — وجود دارد بسیاری از خشم و احساسات است که بسیار جلو و مرکز برای این بچه ها در حال حاضر” جن کسل گفت.

جنسن و Beavers معتقدند که آنها مقدار زیادی از اضطراب در انتظار شنیدن در مورد مدرسه خود را برنامه ریزی برای سقوط.

cassel-edited.jpg
جک کسل حال اتمام سال آخر دبیرستان از راه دور در Oaklyn, New Jersey.

“صادقانه بگویم من کمی عصبی چون من یک فرد که دوست دارد به طرح و واقعا وجود دارد هیچ برنامه در حال حاضر” Beavers گفت. “بنابراین من فقط نوع به امید بهترین ها و برنامه ریزی تا آنجا که من می توانم.” و جنسن اشاره کرد که “این نوع قمار در این نقطه است.”

پدر و مادر گفت: آنها احساس اضطراب در مورد انتظار برای دریافت اطلاعات از مدارس و که آنها نگران ایمنی. با توجه به این نظر سنجی 60 درصد از پدر و مادر گفت: آنها نه دریافت اطلاعات در مورد نحوه کالج قصد خود را برای اطمینان از ایمنی کودک در سال آینده باعث تشویش و نگرانی است. و 85 درصد از پدر و مادر گفت: آنها نیاز به دانستن بیشتر در مورد آنچه کالج ها انجام می دهند برای اطمینان از ایمنی دانش آموز.

برای بسیاری از والدین و دانش آموزان آن را تبدیل به یک بازی انتظار به آنها امید برای بهترین.

“من احساس می کنم ویران برای همه سالمندان که نمی تواند به تجربه ای که rite of passage که آنها به دست آورده ام,” جن کسل گفت. “قلب من می شکند برای آنها. اما من نیز می دانم که این بچه ها انعطاف پذیر هستند و آنها خواهد آمد بهتر است به این دلیل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>