ورودی خانه اعضای آمادگی برای باید ها و نبایدها در تپه

همین حالا استخدام کسی به شما نمی تواند آتش مانند یک کمپین اهدا کننده و یا فرزند از شهردار. بدون توجه به آنچه شما گفته اند ممکن است در طول مبارزات انتخاباتی در مورد تغییر, کنگره, استخدام کافی تپه جانبازان را به دفتر اجرا هموار. و مطمئن شوید که فرد پاسخ دادن به تلفن برای تلفن های موبایل مانند مردمی از بازگشت به خانه.

که تنها برخی از توصیه رهبری برای تاریخی طبقه از خانه اول از هر دو حزب سیاسی اصلی جریان به واشنگتن این هفته برای جهت گیری در آجیل و پیچ و مهره زیر بنای یک کار مثل هیچ کدام دیگر.

تحت تدابیر شدید امنیتی جدید اعضا و کارکنان خود کشیده تا در مقابل یک هتل در حدود یک مایل (1.6 کیلومتر) از کنگره در روز سه شنبه. یک بانک از دوربین های دیجیتال و یک جدول مشخص شده “توشه drop-off” در انتظار ورود خود را در صبح لرز.

روند اخبار ”

“من فقط در تلاش برای کشف کردن آنچه در جریان است” گفت: Rep. منتخب hatebreed R دنیاست. یک عضو سابق دولت و قوه مقننه. “من شکل که ما ماهی های کوچک در یک حوض بزرگ در حال حاضر.”

آنها یک نسل جوان از نمایندگان — از جمله یک شماره ثبت از زنان — ورود خیط و پیت کردن با پیروزی و خوش بینی. دموکرات ها در حال آماده به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در بزرگترین و متنوع ترین کلاس جدید قانونگذاران پس از واترگیت.

“من امیدوارم که ما در طلوع یک عصر جدید” یکی از کلاس ستاره, ماساچوست, Rep. منتخب Ayanna Pressley روز دوشنبه گفت.

آنها به لحاظ روانی امیدوار بشم — اگر نه دقیقا متحد. حتی در میان جدید دموکرات ها وجود دارد ناراحت کننده رای بلندی در مورد اینکه آیا Rep. نانسی پلوسی رئیس سابق مجلس باید آنها منجر شود. Rep. منتخب Mikie Sherrill D-N. J. روز دوشنبه شد و آخرین خانه دموکرات تازه وارد می گویند او نمی خواهد رای برای پلوسی چرا که او می خواهد “رهبری جدید است.” پلوسی گفت: او انتظار دارد که برای تبدیل شدن به بلندگوی دوباره.

Pressley و چند تا از همکلاسی های او ساخته شده خود را در واشنگتن اولین روز دوشنبه در یک بسته بندی شده در کنفرانس خبری که تنظیم پیشنهادی به همان اندازه در مورد اکثریت را نیت به عنوان دستور کار آنها شرح داده شده است. جمع آوری شده در دهلیز از AFL-CIO پایین خیابان از کاخ سفید آنها به نظر می رسد به عنوان جدیدترین عضو صعودی خانه مترقی انجمن اختصاص داده شده به مراقبت های بهداشتی جهانی و جدید سیاست آب و هوا. ورودی اکثریت از جمله افزایش حداقل 32 کرسی خواهد بود برای مبارزه با جمهوری خواه به رهبری سنا و رئیس جمهور با سابقه tweeting مشکل برای افرادی که شکنجه او است.

و به تازگی انتخاب جمهوری خواهان در همان سمت به عنوان تهمت حداقل در تئوری.

اما برای هر دو طرف از تازه واردان و کسانی که پرسش های بزرگ برای بعد. اولین رای در پلوسی برای مثال نمی گشوده تا بعد از روز شکرگزاری است. و جدید کنگره 116 جلسه نمی تشکیل تا Jan. 3.

در حال حاضر برای بسیاری از تازه واردان این تقلا برای ایستادن دفاتر در وارن از کاپیتول هیل و بازگشت به خانه در خانه ولسوالی است که هر نماینده بیش از 700 ، 000 نفر است. هر اتاق دارای یک بودجه. و هر دانشجوی سال اول که نمی در حال حاضر یک خانه در گران واشنگتن باید به شکل از چگونه به اجاره یک آپارتمان و یا شاید فقط یک تخت تاشو در اتاق, در یک $174,000 حقوق و دستمزد.

“ما تمرکز بر گرفتن آنها را به درک وجود دارد که فعالیت های خاصی است که آنها را مجبور به انجام در 90 روز” گفت: برادفورد Fitch, رئيس جمهور و مدیر عامل غیر انتفاعی و غیر حزبی کنگره مدیریت بنیاد است که در میان کسانی که در جلسه توجیهی اعضای جدید.

محصول جدید از قانونگذاران شامل بسیاری از اولین ها.

برای اولین بار دو آمریکایی های بومی زنان به سمت خانه در علاوه بر این به دو مسلمان congresswomen منتخب. ماساچوست و کنتیکت نیز ارسال خواهد شد سیاه و سفید به کنگره به عنوان اولین ها برای کشورهای خود را.

اما نه هر دانشجوی سال اول است به واشنگتن است.

Rep. منتخب دانا Shalala فلوریدا بود سلامت و خدمات انسانی وزیر به رئیس جمهور بیل کلینتون. سابق NFL linebacker کالین Allred تگزاس است که یک حقوق مدنی وکیل که مشغول به کار در ریاست جمهوری باراک اوباما در بخش مسکن. اندی کیم نیوجرسی از حزب دموکرات است که دولت اوباما التحصیل که در خدمت به عنوان یک غیر نظامی و مشاور در عراق است.

هر زمینه و هر تازه عضو انتخاب عنوان برای یک کار به عنوان یکی از 435 همکاران در واشنگتن دستکاری چه گاهی اوقات می تواند هفت روز یک هفته از آرا تشکیل دهنده درخواست و جلسات کمیته. در حالی که همه کسانی که قصد بازگشت در حال حاضر فکر کردن در مورد — و به زودی جمع آوری کمک های مردمی برای — خود را در سال 2020 دوباره مبارزات انتخاباتی.

اما چیزهایی اول اول Fitch گفت. در مترقی جلسه توجیهی برای اعضای جدید در روز دوشنبه او دست از 300 صفحه کتاب “تنظیم دوره: کنگره راهنمای مدیریت” به روز رسانی برای ورودی های کنگره است. این مجموعه از همه چیز از استخدام کارکنان هسته در ماه های نوامبر و دسامبر به فرهنگ کنگره است.

فصل اول مذاکرات در مورد داس و don’ts از این روز اول. آیا یادگیری به نماینده ، اصلا “جست و خیز خانه/سنا گرایش و حزب و سازمانی فعالیت است.”

و اصلا “سعی کنید به انجام همه چیز است.”

در این دوره “آنها اصلا به آمده تا با یک راه حل میانه بحران” فیچ گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر