جشن روز استقلال را به یک موج کشنده تیراندازی در سراسر آمریکا

یک سیل مرگبار تیراندازی فوران در سراسر شهرستانها در ایالات متحده در ماه جولای 4th, جشن خروج ده ها تن از مردم مجروح و بسیاری از مرده.

یک تیراندازی در یک باشگاه شبانه در ایالت کارولینای جنوبی در ساعات اولیه صبح روز یکشنبه دو نفر کشته و هشت مجروح و یک کلانتر رسمی گفت.

دو Greenville County sheriff نمایندگان متوجه اختلال در اسراف سالن فقط قبل از 2 هستم و دیدم جمعیت زیادی در حال اجرا خارج از ساختمان کلانتر هوبارت لوئیس گفت: در یک کنفرانس خبری. وجود دارد “فعال گلوله از داخل ساختمان” ستوان جیمی پیچ و گفت: در عرضه اولیه بیانیه و کلانتر لوئیس گفت: همه از کار اخراج شدند عکس داخل.

هر دو کلانتر لوئیس و سرهنگ پیچ در ابتدا گفت: 12 نفر زخمی شده و حداقل چهار در وضعیت بحرانی است. اما سرهنگ پیچ به اسوشیتد پرس گفت که دو قربانی شد و به احتمال زیاد شمارش دو بار در سردرگمی در بیمارستان.

هیچ کس بلافاصله به زندان برده شد. سرهنگ Bolt گفت: AP که کلانتر بود به دنبال دو مظنون اما نمی تواند ارائه نام و یا توضیحات.

“ما واقعا باید یک فرد مورد علاقه است که ما می توانیم نام” کلانتر لوئیس گفت: بعد اضافه کرد که مقامات هنوز مطمئن شوید که چه منجر به تیراندازی.
اسراف باشگاه شب در کارولینای جنوبی که در آن یک یکشنبه شب تیراندازی چپ دو کشته و تعداد زیادی مجروح


اعتبار: ریچارد Shiro/AP

سرهنگ لوئیس گفت: “بسیار بزرگ جمعیت” بود در کلوپ شبانه برای “برخی از نوع از کنسرت.” یک پست در اسراف سالن را در Facebook صفحه آگهی ژوئیه 4 عملکرد دام رپ Foogiano.

Coronavirus موارد در کارولینای جنوبی افزایش یافته است به سرعت و دولت رای مثبت آزمایش سه بار توصیه می شود سطح. گرینویل رژیم صهیونیستی است. هنری مک مستر به یاد اهالی کارولینای جنوبی در هفته گذشته که او تا به حال اعمال محدودیت بر جمعیت زیادی که عامل کاباره ها به طور غیر قانونی و یا برگزاری کنسرت خود را در برابر دستورات لازم نیست که در عمل به اتهامات اما در عوض می تواند شارژ هفته بعد اگر Covid-19 موارد ترسیم.

تحت محدودیت های اعمال شده توسط رژیم صهیونیستی است. مک مستر در ماه مارس برای محدود کردن گسترش coronavirus تجمعات 50 یا چند نفر در یک اتاق هستند خارج از محدوده. مقامات گفت: Greenville, اخبار که محققان در تعیین حدود 200 نفر بودند در داخل باشگاه در زمان تیراندازی بیش از حداکثر ظرفیت مجاز در کسب و کار تحت فرماندار اضطراری سفارش.

کلانتر گفت: در این کنفرانس خبری گفت که او نمی دانست که آیا باشگاه به دنبال معافیت به فرماندار سفارش و یا امن مجوز برای پنج شنبه شب, رویداد, اما گفت: روشن بود که باشگاه مشتریان نمی شد 2 متر از هم جدا.

“این است که قطعا بهترین وضعیت برای جلوگیری از گسترش این ویروس” کلانتر افزود محققان زیادی خون و “بسیاری از صرف دور” از مهمات آنها به عنوان جمع آوری مدارک و شواهد از داخل باشگاه.
اسراف شب باشگاه که در آن یک تیراندازی در اوایل یکشنبه چپ متعدد مرده و حداقل 8 مجروح جولای 5, 2020,


اعتبار: ریچارد Shiro/AP

از هشت زخمی شده بود غیر تهدید کننده زندگی صدمات و دیگران بودند در وضعیت بحرانی است.

به Greenville County, دفتر پزشکی قانونی شناسایی کشته و 23 ساله Mykala بل از گرینویل و 51 ساله گارد امنیتی در این باشگاه کلارنس استرلینگ جانسون از دانکن با توجه به گرین ویل ،

تعداد زیادی از مردم به ضرب گلوله و مجروح در شیکاگو

شیکاگو افسران پلیس در حال بررسی صحنه تیراندازی مرگبار که در آن 7-ساله و یک مرد بودند به ضرب گلوله در شیکاگو در پنج شنبه, 5 جولای سال 2020 است. حداقل ده نفر کشته شدند در شیکاگو بیش از چهارم جولای آخر هفته, پلیس گفت:. تعداد زیادی از مردم به ضرب گلوله کشته شدند و زخمی شدند.
یک افسر سابق پلیس شیکاگو کمک می کند تا یک کودک راه رفتن را از طریق یک منطقه قرار گرفت و پس از دو مرد به ضرب گلوله کشته شدند روز جمعه, جولای 3


اعتبار: Ashlee Rezin گارسیا/Chicago Sun-Times

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به تیراندازی

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به حوادث tweeting که جرم و جنایت در شیکاگو و نیویورک است ‘راه’.

‘تیراندازی تا به طور قابل توجهی در نیویورک که در آن مردم خواستار آن است که [رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو] و [شهردار, بیل د Blasio] در حال حاضر عمل,’ مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. ‘دولت فدرال آماده, مایل و قادر به کمک به اگر خواسته.’

دختر بچه 8 ضرب گلوله در آتلانتا

در آتلانتا 8-سال ضرب گلوله کشته شد در چهارم جولای پس از حداقل دو نفر در یک جمعیت از افراد مسلح افتتاح شد آتش سوزی در یک اتومبیل او سوار می شد در نزدیکی یک فلش نقطه از تظاهرات اخیر در آتلانتا.

پلیس شناسایی, این دختر به عنوان Secoriea ترنر و آتلانتا شهردار Keisha لنس کف به نام برای عدالت در طول عاطفی در کنفرانس خبری روز یکشنبه با دختر غم زده ،

تیراندازی اتفاق افتاده در نزدیکی وندی رستوران که در آن یک آمریکایی آفریقایی تبار مرد Rayshard بروکس کشته شد توسط یک آتلانتا افسر پلیس در ژوئن 12. فست فود خروجی بود و بعد از آن سوخته و منطقه است و پس از تبدیل شدن به یک سایت به صورت مکرر تظاهرات علیه خشونت پلیس.

مقامات گفت: مادرش او اقدام به درایو را از طریق به طور غیر قانونی موانع قرار داده شده در این منطقه هنگامی که خودرو تحت آتش در شب شنبه.

“شما به ضرب گلوله کشته و یک کودک” شهردار گفت: با توجه به مجله آتلانتا قانون اساسی. “و فقط یک تیرانداز وجود دارد حداقل دو بورس است.”

در بیانیه ای در روز یکشنبه پلیس گفت: دختر در یک ماشین با مادر و دوست مادر و تلاش آنها برای ورود به یک پارکینگ در این نزدیکی هست. آنها را به یک گروه از افراد مسلح که مسدود شده بود در ورودی.

“در برخی از نقطه که در آن گروه باز آتش در خودرو قابل توجه آن را چندین بار و قابل توجه این کودک که در داخل بود” این بیانیه را بخوانید. راننده سوار دختر به آتلانتا مرکز پزشکی اما او زنده ماندن نیست.

پلیس گفت: آنها به دنبال کمک از مردم برای شناسایی کسانی که درگیر و منتشر می خواستم پوستر گفت: یک فرد در لباس سیاه و سفید تی شرت بودند که به دنبال.

شهردار گفت: وجود داشته است مشکلات با معترضان در منطقه با قرار دادن موانع برای نزدیک کردن خیابان. او گفت که او با دریافت یک پیام است که این موانع بودند تا کمتر از یک ساعت قبل از او اطلاع داده شد که 8 ساله بود درگذشت.

“8-ساله کشته شد شب گذشته از آنجا که مادر او بود پایین خیابان” Ms پایین گفت. “اگر Secoriea بود امن نیست دیشب هیچ یک از ما امن هستند.”
Prostesters ماه گذشته خارج وندی رستوران در آتلانتا و نزدیک به جایی که 8 سال به ضرب گلوله کشته شد مرده در جولای 3, 2020


اعتبار: استیو شافر/مجله آتلانتا قانون اساسی

شهردار خواست هر کسی با اطلاعات در مورد تیراندازی به جلو آمده.

پلیس گفت: دو نفر دیگر در علاوه بر این به 8 سال کشته شدند و بیش از 20 نفر مجروح شدند و در حوادث تیراندازی و خشونت در طول تعطیلات آخر هفته.

شهردار گفت: شهر 911 سیستم با تماس آب گرفتگی در شب شنبه و با اشاره به معترضان که آسیب دیده گرجستان گشت دولت مرکزی در آتلانتا در یک حادثه جداگانه در اوایل روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de