مستقل کالبد شکافی می یابد جورج فلوید مرگ شد, قتل ناشی از خفگی با توجه به گردن فشرده سازی

مستقل کالبد شکافی انجام شده به درخواست جورج فلوید خانواده یافت می شود او به عنوان یک نتیجه مستقیم فشار قرار داده شده در بدن خود را توسط سه مینیاپولیس افسران پلیس در صحنه در آینده در درگیری مستقیم با بخشی از یافته های اولیه از Hennepin County دفتر معاینات پزشکی در هفته گذشته.

وکیل به نمایندگی از جورج فلوید خانواده روز دوشنبه اعلام کرد جزئیات مستقل کالبد شکافی با شخص ثالث آسیب شناسان پیدا کردن که از زانو به کمر و گردن ایجاد می شود فلوید را مارس 25 مرگ است. حتی اگر وجود دارد “هیچ آسیبی به او نای” فلوید وکیل بنیامین Crump گفت: فشار قرار داده شده در بدن خود را با تمام افسران—و نه فقط درک چوین ناشی از فلوید مرگ است. مستقل کالبد شکافی درخواست شد پس از فلوید خانواده را رد کرده و یافته های اولیه از Hennepin County دفتر معاینات پزشکی در هفته گذشته.

دانشمند قانونی دکتر مایکل بادن نزدیک به وین گفت که فلوید تا به حال هیچ مشکل پزشکی زمینه ای که ایجاد می شود و یا منجر به مرگ او. “متاسفانه بسیاری از پلیس تحت این تصور که اگر شما می توانید صحبت کنید شما در حال تنفس است که درست نیست,” او گفت:.

Allecia Wilson مدیر کالبد شکافی و پزشکی قانونی و آسیب شناسی در دانشگاه میشیگان اشاره کرد که یافته ها نشان می دهد “مکانیکی آسفیکسی به عنوان علت مرگ و قتل به عنوان شیوه ای از مرگ…دوم کالبد شکافی انجام محدودیت های خود را به عنوان ما در حال دیدن بافت اصلی خود دولت است اما با اذعان به ما احساس می کنیم آن موارد را تغییر دهید و یا تغییر دهد و علت اصلی مرگ شد مکانیکی آسفیکسی.”

فلوید وکیل خانواده بنیامین Crump و شرکت مشاور آنتونیو Romanucci گذاشته نتايج بادن بود که برای حفظ خانواده به انجام کالبد شکافی مستقل. دوشنبه بعد از ظهر مجازی کنفرانس مطبوعاتی برجسته علل فلوید را مارس 25 مرگ در حالی که در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

مینیاپولیس مقامات بهداشت قبلا گفت که فلوید قادر به تنفس و حتی قبل از او دوخته بود پایین.

بادن نزدیک به وین گفت: فشاری فشار بر فلوید را به عقب نمی شد و قابل رویت در طول زمان از کالبد شکافی چرا که این فشار تا به حال منتشر شده است و تنها می تواند دیده شده است زمانی که فشار در حال اعمال است. “در این مثال آن دستگیر شد ، کمی کمتر از چهار دقیقه [به تصویری] آقای فلوید بود حرکت مرده و بدون دریافت CPR در آن زمان … اما بعد پاسخ نمی دهند به شوک قلبی

“خفگی به دلیل فشرده سازی گردن” قطع جریان خون به Floyd مغز و گردن به طور مستقیم باعث مرگ او بادن اضافه شده است.

“او زنده خواهد بود امروز, اگر نه برای اعمال فشار به گردن خود را با اخراج منشی درک چوین و فشار بر روی بدن خود را از دو اضافی افسران kneeing او را در پشت خود” Crump روز دوشنبه گفت: در کنفرانس مطبوعاتی.

“نه تنها به زانو در جورج گردن علت مرگ او اما پس از آن وزن دو تن دیگر از افسران پلیس را در پشت خود است که نه تنها مانع از جریان خون به مغز خود اما همچنین جریان هوا به ریه ها. که باعث می شود تمام کسانی که ماموران در صحنه جرم جنایی مسئول و بدون شک مودبانه مسئول است.” شرکت مشاور Romanucci اضافه شده است.

Crump سرزنش یافته های اولیه از Hennepin County دفتر معاینات پزشکی در هفته گذشته. نتايج نشان داد سه برابر احتمال دارد علت مرگ: فلوید “در شرایط بهداشتی اساسی” از جمله بیماری عروق کرونر چوین را بیش از حد زانو فشار بر گردن و امکان او مست مواد در خون در زمان دستگیری او.

دادستان که بررسی اولیه کالبد شکافی یافته نوشت: در شکایت کیفری علیه چوین که او قادر به تنفس قبل از خود کشنده داری توسط چهار افسر.

“در حالی که ایستاده در خارج از ماشین آقای فلوید شروع به گفتن و تکرار است که او نمی تواند نفس” شکایت کیفری علیه چوین گفت. این توضیح می دهد که چگونه چهار افسر مهار فلوید به عنوان او ادامه داد: می گویند “من نمی توانم نفس بکشم” “مادر” و “لطفا.”

“جورج درگذشت چرا که او نیاز به یک نفس از هوا” Crump روز دوشنبه گفت:.

autopsy george floyd cause death
وکلای مدافع و قانونی پاتولوژیست نمایندگی جورج فلوید خانواده روز دوشنبه اعلام کرد جزئیات مستقل کالبد شکافی بود که پس از درخواست خانواده را رد کرده و یافته های اولیه از Hennepin County دفتر معاینات پزشکی در هفته گذشته.
عکس: بن Crump قانون دفاتر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im