خداحافظی ممکن است از دست رفته در اسکار امسال را اما لولو وانگ فیلم برنده دو جایزه از جمله بهترین فیلم در Independent Spirit Awards.

جدا نشده سنگهای برنده سه از جمله بهترین مرد برای آدام سندلر در حالی که فانوس برنده دو با ویلم دافو در نظر گرفتن بهترین حمایت از نر.

آمریکا کارخانه اولین فیلم از باراک و میشل اوباما شرکت تولید زمین بالاتر برنده بهترین فیلم مستند.

وانگ پرواز پرچم برای زنان در فیلم است.

آن را زیر انتقاد است که نامزد جایزه اسکار و بفتا شد نه به اندازه کافی متنوع.

  • آیا زمان بافتا سیستم رای گیری نیاز به تغییر ؟
  • اسکار 2020: چگونه متنوع هستند و نامزد?

“شده است وجود دارد بسیاری از صحبت در این سال در مورد چگونه برای تشویق بیشتر زنان در فیلم” او گفت: در مراسم اهدای جایزه.

“شما لازم نیست برای تشویق زنان – وجود دارد بسیاری از زنان ساخت فیلم و در فیلم مدرسه. سایه برنامه های بزرگ هستند اما زنان نیاز به کار – فقط آنها را به frickin’ است.”

خداحافظی نوشته و کارگردانی شده توسط وانگ ستاره Awkwafina و بهترین حمایت از زن برنده ژائو Shuzhen. نیمه اتوبیوگرافیک فیلم می گوید داستان از یک زن آمریکایی که بازگشت به چین زمانی که مادر بزرگ او است مبتلا به سرطان ترمینال.

ختنه نشده, جواهرات, که همچنین برنده بهترین کارگردان برای بنی و جاش Safdie, داستان Howard رتنر نیویورک قمار معتاد و طلا و جواهر که در تلاش برای فرار از بدهی های کسب و فروش نادر اپال سیاه و سفید.

سندلر سخنرانی برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در فقدان یک نامزدی اسکار روز قبل از مراسم اهدای جوایز اسکار را در تئاتر دالبی در لس آنجلس.

او گفت: “چند هفته به عقب زمانی که من “توبیخ” توسط فرهنگستان آن را به من وقتی که من به طور خلاصه با حضور در دبیرستان بود و نادیده گرفته شده برای آرزو سالنامه عالی دسته بهترین و به دنبال.

“که جایزه داده شد به ژان-پوشیدن ژاکت پر موهای douchebag به نام کاپیتان جنکینز. اما همکلاسی های من بود افتخار من با گفته کمتر معتبر طراحی از بهترین شخصیت.

“و امشب به من نگاه در اطراف این اتاق من متوجه روح مستقل جوایز بهترین شخصیت جوایز هالیوود است.”

برای واجد شرایط برای این جایزه وجود دارد درپوش بودجه از $22.5 m.

رنه زلوگر که به نظر می رسد برخی برای برنده شدن یک جایزه اسکار در روز یکشنبه ادامه رگه برنده خود را با جایزه برای بهترین زن برای جودی برای تجسم خود را از جودی گارلند.

او گفت: فیلم های مستقل “چالش ما دیدگاه و ما روشنگری”.

ازدواج, داستان در مورد فروپاشی یک رابطه با بازی اسکارلت جوهانسون و آدم راننده برنده بهترین فیلمنامه برای Noah Baumbach به همراه رابرت آلتمن جایزه.

آمریکا کارخانه به کارگردانی جولیا Reichert و استیون Bognar بررسی آنچه اتفاق می افتد زمانی که یک میلیاردر چینی باز می شود یک کارخانه رها شده جنرال موتورز کارخانه در اوهایو استخدام 2000 نفر از کارگران آمریکایی.

Reichert که داشتن برای درمان سرطان صحبت در مورد نابرابری درآمد و گفت: خود فیلم سوال این است.

انگل بونگ جون-هو به کره جنوبی اجتماعی, کمدی, هیجان انگیز که برنده سال گذشته نخل طلا در جشنواره کن و برای شش اسکار, برنده بهترین بین المللی فیلم.

آن را به تصویر می کشد رابطه همزیستی میان بسیار ثروتمند و در یک خانواده فقیر زندگی که هم تنیده شده است.

نوجوانی, کمدی Booksmart به کارگردانی اولیویا وایلد, برنده بهترین ویژگی و داستان دو فارغ التحصیلی دختران دبیرستانی (عرقچین Feldstein و Kaitlyn Dever) که در نهایت تصمیم به شکستن برخی از قوانین قبل از اینکه آنها را ترک.

روح مستقل جوایز برندگان اصلی

بهترین ویژگی – خداحافظی

بهترین سرب – رنه زلوگر جودی

بهترین نر سرب – آدام سندلر, همجنس باز, سنگهای

بهترین حمایت از زنان – ژائو Shuzhen را وداع

بهترین حمایت از نر – ویلم دافو فانوس

بهترین کارگردان – بنی و جاش Safdie ختنه نشده سنگهای

اولین ویژگی – Booksmart

بهترین فیلمنامه – Noah Baumbach, ازدواج, داستان

بهترین فیلمنامه – Fredrica بیلی و Stefon بریستول, دیدن شما دیروز

رابرت آلتمن جایزه – ازدواج داستان

بهترین مستند – آمریکا کارخانه

بهترین بین المللی فیلم – انگل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de