به روز رسانی خودکار

بیش از 13: AUS 123/1 (Lanning 5* Mooney 41*)

Rajeshwari Gayakwad است به نهایی خود را بیش از. بازوی چپ عنکبوتی که تار میتند خیلی کوتاه است و Lanning بازدید توپ اول خود را برای چهار با وجود تلاش خوب در این زمینه است. دو نقطه توپ را دنبال کنید قبل از اینکه سریع تک گرفته شده است. Mooney دست به اعتصاب بازگشت به کاپیتان که بلوک های نهایی توپ از بیش.

بیش از 12: AUS 117/1 (Lanning 0* Mooney 40*)

تیاو کاپیتان است در سه اما Mooney است در اعتصاب است. او تا از آخرین توپ از بیش.

هند مورد نیاز است که چوگان تا بد!

حلقه! Healy c Krishnamurthy ب رادا Yadav 75

ثانیهealy تلاش می کند به راه اندازی یکی دیگر از شش اما این بار گرفتار در مرز. چه دست کشیدن از 75 39 توپ.

بیش از 12: AUS 115/0 (Healy 75* Mooney 38*)

Rقربان Yadav همچنان ادامه دارد. Mooney یک طول می کشد.

الهام Healy قدردانی پست

Sاو فقط گل سریعترین 50 در T20 World Cup final, و در حال حاضر دارای بالاترین نمره بیش از حد. چه بد گویی تا کنون!

بیش از 11: AUS 114/0 (Healy 75* Mooney 37*)

Shikha Pandey است به حمله و seamer است که با استقبال مرز – lovely برش شات از Mooney. او سپس قطره و اجرا می شود چیدن یک. هوشمند پنبه حلاجی شده.

Healy, باشگاه شش فقط بیش از آستین بر سر. 100 تا برای استرالیا! 100 مشارکت بیش از حد!

او سپس شکسته یکی دیگر از شش! وای این فوق العاده است پنبه حلاجی شده!

Healy سپس می رود به بیش از فوق العاده برای دیگر پوشش شش! شگفت آور پنبه حلاجی شده. 23 از بیش!

Poonam Yadav است و در عین حال به اعتصاب امروز, هند نیاز خود را به کار برخی از سحر و جادو!

بیش از 10: AUS 91/0 (Healy 57* Mooney 32*)

Rقربان Yadav است به حمله به هند چرخش انواع چرخش گزینه های. Mooney طول می کشد قبل از Healy 49 می آید پایین مسیر و راه اندازی توپ به بیش از bowlers سر چهار. چه راهی را به شما پنجاه تا! هیچ اعصاب از Healy, Mitchell Starc خواهد بود و این محبت در میان جمعیت.

Yadav کاسه بدون توپ و Healy آثار آن دو. استرالیا برای یک امتیاز بزرگ در اینجا!

بیش از 9: AUS 79/0 (Healy 49* Mooney 29*)

Yadav همچنان ادامه دارد. Healy یک طول می کشد. این leggies سپس قطره های کوتاه و حک شده است دور Mooney به مرز. دو تک آهنگ دنبال قبل از Yadav کاسه گسترده ای. هند واقعا نیاز به دستیابی به موفقیت.

دیگر تنها نتیجه بیش از.

بیش از 8: AUS 70/0 (Healy 47* Mooney 23*)

Rajeshwari همچنان ادامه دارد. Mooney طول می کشد تنها قبل از Healy میدارد ، او سپس رقص کردن مسیر و بویش توپ 83 متر و به ایستد! که پاک طناب را با سهولت. و سپس بعد از تحویل نیز آمار برای حداکثر! فوق العاده پنبه حلاجی شده.

شش ماهه اول بزرگترین مسابقات!

فوق العاده شروع به استرالیا در بالا ترین فشار از مسابقات!

بیش از 7: AUS 54/0 (Healy 32* Mooney 22*)

بig لحظه در بازی به عنوان بسیار چشمگیر Poonam Yadav – که نابود استرالیا در مرحله گروهی است – به این حمله است. اولین توپ تحت فشار قرار دادند به صورت یک واحد است که به ارمغان می آورد تا پنجاه برای میزبان!

هر دو مورد انتخاب کنید تا آنهایی که بازی پا-عنکبوتی که تار میتند با احترام. دو تک آهنگ, دنبال, فقط پنج که از بیش از.

چه یک بازی به آن را انجام دهد!

بیش از 6: AUS 49/0 (Healy 30* Mooney 19*)

Rajeshwari Gayakwad همچنان ادامه دارد. او می شود برخی به نوبه خود از اولین تحویل آن تنها نتواند خارج از بیخ و بن. سه نقطه توپ هستند و پس از دو تک آهنگ. تنها دو اجرا می شود از گذشته بیش از powerplay. هند مورد نیاز است که!

بیش از 5: AUS 47/0 (Healy 29* Mooney 18*)

Pandey همچنان ادامه دارد. او شروع می شود بیش از فقط اذعان دو اجرا از چهار توپ. هند واقعا نیاز به کاهش سرعت اجرای نرخ پایین و Pandey ارائه شده است!

البته توپ بعدی اجرا می شود چهار. Mooney کاهش آن خوب و توپ اجرا می شود گذشته Yadav در دایره. او سپس یک کرم از طریق درایو اضافی-جلد چهار. شات زیبا.

بیش از 4: AUS 37/0 (Healy 28* Mooney 9*)

Rajeshwari است به حمله. او شروع می شود با یک نقطه توپ قبل از راه اندازی بیش اضافی-پوشش برای چهار Mooney. او برای اولین بار از مرز روز! Mooney سپس تراشه های توپ پشت به کاسه که نشت آن – هند دوم رها کردن در حال حاضر. مسابقه بزرگ اعصاب ؟

پنج از بیش.

بیش از 3: AUS 32/0 (Healy 28* Mooney 4*)

Deepti همچنان ادامه دارد. بیش از این بوده و به مراتب بهتر از خاموش-عنکبوتی که تار میتند محدود کردن استرالیا به تک و دو.

نهایی توپ از بیش از کار اخراج شده است پایین legside و Healy می شود غلغلک دادن بر روی آن. توپ دور اجرا می شود چهار. اجرا می شود در حال جریان!

بیش از 2: AUS 23/0 (Healy 21* Mooney 2*)

Shikha Pandey باز بولینگ از انتهای دیگر. Mooney طول می کشد تنها از اولین تحویل قبل از Healy راه اندازی یکی دیگر از مرز این زمان بیش از اواسط کردن. سه توپ بعد از او در این زمان بیش اضافی را پوشش میدهد. خوب استرالیا در حال رفتن برای مردن بدونم!

بیش از 1: AUS 14/0 (Healy 13* Mooney 1*)

ثانیهقبل از اینکه ما رفتن! استرالیا به بت اول. Deepti Sharmawill باز بولینگ برای هند است. Healy پایین می آید این آهنگ برای اولین تحویل و بازدید از آن برای چهار تا اواسط حلقه! چه یک راه برای شروع است. دو تک آهنگ دنبال به عنوان Mooney نیز می شود علامت.

Healy سپس کاهش عنکبوتی که تار میتند از طریق عقب نقطه برای چهار. شات! یک کاهش یافته است و گرفتن شرح زیر است! Healy سیگار آن را به فوق العاده-پوشش که نمی چسبیده در آن باید گرفته شده است. بعدی توپ می رود و سپس برای چهار!

بسیار پر حادثه شروع در مقابل یک جمعیت بسته بندی شده.

بازیکنان بر روی زمین!

Wکلاه یک لحظه برای دو طرف است.

این کتی پری medley به پایان رسید!

Less از 15 دقیقه به رفتن در حال حاضر.

پیش بازی

یکustralia کاپیتان مگ Lanning می گوید: مدافع عنوان قهرمانی’ جاده سنگی به جام جهانی Twenty20 نهایی برابر هند آنها را آماده برای “بزرگترین بازی” از کریکت زنان در ملبورن امروز.

پس از از دست دادن خود را در مسابقات بازکن به هند میزبان از دست talismanic همه طفیلی Ellyse Perry به آسیب و خراشیده از طریق یک رشته از do-or-die بازی از جمله باران-آمار نیمه نهایی در برابر آفریقای جنوبی برای رسیدن به زمین ملبورن کریکت جام.

Lanning گفت: تست کمپین تا به حال آنها را در جا خوب را در Harmanpreet Kaur شکست نخورده هند است.

“آن نشده است یک راه آسان برای نهایی اما من نمی خواهم که آن را به هر راه دیگری” Lanning در جمع خبرنگاران میکروگرم در روز شنبه.

“آخرین چهار بازی قطع شده است-گلو باید برنده درگیری … و ما تا به حال برای مقابله با این فشار و نیاز به ایستادن در زمانی که شما تحت پمپ.”

استرالیا طولانی معیار کریکت زنان را پیشنهاد برای یک رکورد-توسعه پنجم T20 جام جهانی عنوان در مقابل یک جمعیت بزرگ در 100000 نفر-ظرفیت ورزشگاه.

برگزارکنندگان امیدوارند که این حضور در روز بین المللی ممکن است یک رکورد برای زنان رویداد ورزشی.

“می دانیم که بازی روز فردا ما درگیر در بزرگترین بازی کریکت زنان شده است که هر کس فقط به دنبال به جلو به این مناسبت گفت:” Lanning.

“من همیشه از درگیر شدن در این بازی که من دیدم این بود که در این میکروگرم و آنها امیدوار بودند برای یک جمعیت بزرگ.

“ما در حال آمدن به اینجا فقط برای قرار دادن در یک نمایش ما در حال آمدن به اینجا را به نفع خود است که نگرش ما قصد داریم در با است.”

استرالیا بودند, جامع مورد ضرب و شتم توسط سرخپوستان در مسابقات بازکن در سیدنی Showgrounds خود batswomen مبارزه با چرخش مچ دست از Poonam Yadav که در زمان 4-19.

Lanning گفت: خود خواهد بود مقدار زیادی از عمل در برابر آهسته بولینگ در آموزش و این که “همه گزینه ها بر روی میز” از نظر انتخاب تغییرات در انتظار بررسی میکروگرم بشه.

اگرچه استرالیا بودند و در عین حال به بازی خود را به “بهترین بازی” Lanning گفت: کمی وجود دارد نیاز به تغییرات عمده.

“من فکر می کنم ما نشان داده ایم که ما قادر به مقابله و واقعا آرام و تحت فشار و این چیزی است که رفتن به نیاز فردا,” او گفت:.

“اغلب در فینال شما لازم نیست برای رفتن بالا و فراتر از آنچه شما در حال حاضر ارائه شده است. آن را در واقع فقط در مورد تولید که دوباره و مطمئن شوید که شما اصول اولیه واقعا خوب است.”

هند سر به امروز برخورد پس از هشت روز استراحت پس از آخرین بازی گروه خود در برابر سریلانکا.

با پنج شنبه در مرحله نیمه نهایی در سیدنی رها بدون توپ دگرگون طولانی دوره استراحت به پایین رفتن نیست به خوبی با هند بازیکنان Kaur گفت.

“هیچ کس می خواست به بقیه همه خیلی مشتاق, همه در زمین و آماده برای مقابله با این وضعیت” Kaur در جمع خبرنگاران میکروگرم در روز شنبه.

“ما شده اند در خارج از منزل زیاد است و ما نتونست به بازی بازی های مهم بازی برابر انگلستان است.

“ما همه در لمس و انجام سرپوشیده آموزش و, اما آن را نمی کند به شما اعتماد به نفس کامل به این دلیل که سطح کاملا متفاوت است.”

16-year-old احساس Shafali Verma رهبری از جبهه با پنبه حلاجی قدرت شلیک.

درب بازکن ورما به ثمر رساند تا 161 اجرا می شود به بالا هند پنبه حلاجی شده و منجر مسابقات با شدید strike-نرخ نیز از 161.

Shafali Verma شده در فرم فوق العاده این دوره از مسابقات

اعتبار:
گتی ایماژ

Kaur حمایت نوجوان به ارائه دوباره و نمی توان overawed توسط این مناسبت است.

“او بسیار هیجان زده او کسی است که همیشه لذت می برد بازی کریکت” Kaur گفت.

“من مطمئن هستم که فردا دوباره او را هم بزرگ است و او را همه اجرا می شود که ما در حال انتظار از او.”

پیروزی در روز یکشنبه خواهد بود که زنان در هند به بزرگترین کریکت پیروزی دو و نیم سال پس از آنها از دست نهایی سال 2017 یک روز جام جهانی به انگلستان در یک فروخته خداوند.

ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im