هند را آسیب پذیر می تواند coronavirus واکسن در ماه نوامبر

هند شهروندان آسیب پذیر می تواند واکسینه در برابر Covid-19 اوایل نوامبر اگر پیشنهاد محاکمه آکسفورد واکسن در اینجا اثبات می شود موفق است.

سرم موسسه هند (SII) بزرگترین تولید واکسن با حجم اعمال می شود برای کسب اجازه از هند دارو نظارتی بدن به آغاز سومین و آخرین مرحله از تست در ماه اوت است.

پس از امضا یک قرارداد با دانشگاه آکسفورد و AstraZeneca با SII را تست این واکسن که بدستآمده یک پاسخ ایمنی بر روی داوطلبان در دادگاه در بریتانیا – در هزاران خط مقدم سلامت کارگران در 11 بيمارستان در هند.

خبر می آید در لحظه ای سرنوشت ساز در هند مبارزه Covid-19 با مجموع تعداد موارد بیش از 1.5 میلیون در روز چهارشنبه – جهان سوم-بزرگترین اپیدمی. شیوع سریع ترین رشد را در سطح جهانی با 20 درصد افزایش در موارد فقط در یک هفته.

آن محاصره نظام سلامت نیز یکی از مهمترین و با کمبود بودجه روبرو شده و در کمتر از £2 صرف سالانه به ازای هر فرد است.

در شهرستانها مانند دهلی نو و بمبئی که اثبات می شود epicentres از شیوع بیماری در بیمارستان در حال حاضر اجرا از تخت و گزارش کمبود کادر پزشکی و هند هنوز هم به دور از آن پیش بینی نوامبر اوج.

این SII قصد دارد به تولید 300 میلیون دوز از آکسفورد واکسن تا پایان سال 2020 اگر دادگاه ثابت کند موفق با یک میلیارد دوز در مجموع با توجه به اژدر helen clark, مدیر عامل شرکت از SII.

در انگلستان که واکسن به بیش از 1000 نفر و نتایج نشان داد که 90 درصد از مردم توسعه آنتی بادی پس از فقط یک دوز.

در اینجا در هند SII خواهد بود به دنبال یک نتیجه مشابه با یافته ها در مقایسه با گروه دارونما داده نمی شود واکسن.

آقای helen clark گفت: این واکسن می تواند فروخته شده به دولت هند برای توزیع در پایین ترین نرخ ممکن است در اطراف £6 یا 7 پوند. این اجازه می دهد دهلی نو به خرید میلیون ها دوز و توزیع آن به صورت رایگان در سراسر قاره پهناور.

در حالی که مذاکرات با دولت در مرحله آزمایشی اولیه دوز خواهد بود با توجه به اعضای آسیب پذیر از جامعه از جمله سالمندان و بهداشت و درمان کارگران از ماه نوامبر است.

توزیع واکسن با موفقیت به هند 1.38 میلیارد نفر و در سراسر منطقه 13 برابر بزرگتر از انگلستان مطرح خواهد شد چالش های خاص خود را اما آقای helen clark می گوید دولت هند می توانید با استفاده از این طرح در حال حاضر از موفق در سراسر کشور برنامه واکسیناسیون فرزندتان در برابر بیماری هایی مانند فلج اطفال و حصبه.

“در حال حاضر وجود دارد بسیاری از قوی مبارزات در محل واکسیناسیون فرزندتان از کودکان” گفت: آقای helen clark. “قبلا واکسن عرضه شده به دولت مرکزی هند و آنها توزیع آنها از طریق شبکه های گسترده کارکنان در سراسر کشور”.

دهلی نو جهانی واکسیناسیون فرزندتان برنامه vaccinates برخی از 28 میلیون کودک سالانه از کسانی که زندگی در زیر سایه های قوی قلل هیمالیا به درون جنگل های انبوه از آسام.

شده است وجود دارد برخی از بهت و حیرت پس از SII اعلام کرد که نیمی از یک میلیارد واکسن تولید خواهد بود در خارج از کشور حمل به دیگر پایین و کشورهای با درآمد متوسط. اما برای آقای helen clark, آن است که تنها راه برای جلوگیری از امواج از Covid-19 آلوده سرخپوستان از خارج از کشور و حفظ یک اقتصاد باز.

“شما نمی خواهید به در یک وضعیت که در آن کشورهای دیگر قادر به باز کردن مرزهای خود را برای تجارت و کسب و کار جهانی و محدودیت های مسافرتی باقی می ماند” گفت: آقای helen clark. “به همان اندازه مهم است برای هند در این جهانی زندگی می کنیم که همه کشورها و اقتصادهای در حال واکسینه شده به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است”.

با وجود این نیاز به یک واکسن در هند بوده است هرگز خیلی فوری با میزان شیوع بیماری در کشور بسیار نامشخص است.

هند دارای یکی از پایین ترین تست میزان در جهان در 11.8 آزمون در هر 1000 نفر و رسانه های اجتماعی است که مماس با داستان از شهروندان در سراسر کشور در حال مبارزه برای به دست آوردن یک آزمون.

چهارشنبه serosurvey در بمبئی کشف بیش از نیمی از این شهر زاغه جمعیت تا به حال قرارداد Covid-19 و 16 درصد در غیر مناطق زاغه در حالی که نرخ رسمی عفونت کمتر از 0.5 درصد است.

یک مطالعه انجام شده توسط دانشگاه استنفورد به این نتیجه رسیدند که هر یک از هند 36 متحده و اتحادیه سرزمین بود “فوق العاده دامنه” برای بهبود در تست.

محققان برجسته مربوط به عدم در دسترس بودن از آزمون رتبه بندی هند پرجمعیت ترین ایالت اوتار پرادش “صفر” در این شاخص است.

از اواسط ماه ژوئن سریع آنتی بادی آزمایش شده اند انجام شده است اما تضعیف فقیر دقت است.

نارندرا نخست وزیر هند جذب تمسخر این هفته زمانی که او ادعا کرد این کشور در یک “موقعیت بهتری نسبت به دیگر کشورها” در مبارزه با Covid-19.

اما در قالب Mr helen clark, سرخپوستان فقط ممکن است Covid-19 قهرمان آنها به دنبال.

“ما فکر می کنیم این را به طور بالقوه بزرگترین Covid-19 توزیع واکسن در جهان است و ما بسیار به آن افتخار می کنم” او گفت:. “وجود دارد پوشش نقره ای که در حال حاضر ما واقعا می توانید ببینید یک واکسن است که می تواند در محافظت از ما”.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de