بریتانیا دارای یک مسئولیت اخلاقی منجر به تغییر آب و هوا به دلیل بدهی های خود را به این سیاره از انقلاب صنعتی مایکل گوو ،

صدراعظم از دوک لنکستر صحبت شد در یک رویداد در COP26 بین المللی تغییرات آب و هوا, کنفرانس, برگزار می شود, در گلاسکو گمانه زنی ها از ریاست جمهوری است.

آقای گوو که در آخرین لحظه به جای اخراج COP26 جمهور کلر پری اونیل حاضر به تایید این که آیا او را در نقش.

اما او گذاشته شد چه او گفته شد اولویت های اصلی برای انگلستان منجر اجلاس سران در نوامبر است.

“بریتانیا یک مسئولیت اخلاقی به سرب در اینجا به عنوان اولین کشور در جهان به صنعتی گفت: در این رویداد سازمان یافته توسط سبز داد. “کشوری که پیشگام انقلاب صنعتی و در نتیجه بازی بزرگترین نقش را در تأمین انرژی تغییر در آب و هوا ما که هیدروکربن استخراج و سوزاندن تولید شده – دارای یک مسئولیت به رهبری یک انقلاب سبز نیز نشان می دهد که ما درک مسئولیت ما بدهی ما به این سیاره و بدهی ما به بقیه جهان است.”

آقای گوو همچنین به نظر می رسد به انتقاد از آمریکا و برزیل خود را برای مقاومت مواجه در آب و هوا تغییر سیاست. صحبت کردن در مورد نیاز به تعامل در سطح محلی گفت: “من نباید ذکر است هر سیاستمداران با نام بحرانی مد. اما این مهم در ایالات متحده و برزیل است که ما می دانیم که وجود خواهد داشت از مردم در یک دولت و در سطح شهر خواهد شد که نقش حیاتی.”

دولت تحت انتقاد به عدم آمادگی برای اجلاس آب و هوا بعد از این سال خواهد بود که بزرگترین پست-Brexit دیپلماتیک آزمون برای کشور است.

که شامل اخراج از خانم پری اونیل می گوید: “بوریس جانسون را درک نمی کند با چالش های تغییر آب و هوا.

آقای گوو سابق محیط زیست, وزیر شده است به طور گسترده مخفیگاه آنان را به عنوان به احتمال زیاد ممکن است جایگزین. اما در روز سه شنبه او کاهش یافته است به ارتکاب گفت: وقتی پرسید که آیا او می خواست این کار: “من بسیار خوشحال هستم که با این کار است که من و من فکر می کنم بسیاری وجود دارد, بسیاری از, بسیاری از, بسیاری از افراد با استعداد است که می تواند این کار از پلیس جمهور بهتر از من می تواند”.

کشورها در این اجلاس خواهد بود و انتظار می رود با تعهدات جدید برای رسیدن به اهداف برای محدود کردن گرمایش به 1.5 درجه است. اما دولت تا کنون آمده تا با تنها یک سیاست جدید برای دیدار با خود را الزام متعهد به رسیدن به خالص صفر تا سال 2050 – روی آوردن به جلو به 2035 از تحریم بنزین و خودروهای هیبریدی. آقای گوو گفت: سیاست های دیگر خواهد بود آینده در حمل و نقل و انرژی و ساختمان خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de