مکزیکی ها در حال ابراز خشم و انزجار خود را بیش از این قتل بی رحمانه یک زن جوان با چاقو به مرگ توسط شریک زندگی خود را.

اینگرید Escamilla, 25 کشته شد توسط مرد او زندگی می کردند با که هم مثله و پوست قسمت هایی از بدن او را در تلاش به دور از شواهد.

Femicides های جنسیتی قتل زنان شده اند در حال افزایش است در مکزیک با بیش از 700 مورد در حال حاضر در حال بررسی است.

فعالان می گویند تعداد زنان کشته جنسیت خود را بسیار بالاتر است.

مصونیت از مجازات

با توجه به آمار رسمی 3,142 کشته شدند در مکزیک در 10 ماه اول سال 2019. از کسانی 726 موارد در حال درمان به عنوان femicides تعدادی فعالان حقوق زنان استدلال می کنند بیش از حد کم است.

آنها همچنین به انتقاد از این واقعیت است که اکثریت قریب به اتفاق موارد هرگز حل شد و تنها درصد کوچکی از عاملان هستند به عدالت به ارمغان آورد.

  • جزئیات: زنان کشته در یک روز در سراسر جهان

اخبار از قتل Ms Escamilla آمد فقط یک روز پس از رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador گفت که این موضوع femicides “شده بود دستکاری” توسط رسانه های منتقد دولت او.

او در پاسخ به سوال خبرنگاران در مورد طرح توسط دادستان کل Alejandro Gertz به تغییر راه femicides طبقه بندی می شوند.

در رسانه های اجتماعی برخی از مکزیکی ها همچنین ابراز خشم خود را بیش از این واقعیت است که عکس های به جای مانده از اینگرید Escamilla منتشر شده در اینترنت و بسیاری از پرسید که آیا کسانی که تا به حال به بیرون درز آنها خواهد بود و منظم.

کلودیا Sheinbaum جناح چپ شهردار شهر مکزیک که در آن مرتکب قتل شد گفت که دادستان بپرسید برای به حداکثر مجازات حبس برای Ms Escamilla قاتل.

او گفت که یک مظنون دستگیر شده بود.

یک ویدیو منتشر شده توسط مکزیکی رسانه ها نشان می دهد که انسان هایش با خون های معرفی شده توسط پلیس در یک ماشین گشت. در آن او می گوید پلیس که او با چاقو به شریک زندگی خود را در طول بحث در مورد آب آشامیدنی و مثله کردن او و دفع از بدن در زهکشی در نزدیکی آپارتمان خود را.

رسانه های محلی گفت: پلیس هشدار داده شد با گمان این که مظنون به حال گزارش جرم خود اعتراف کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su