آلاباما قرار دادن یک زندانی را به اعدام پنج شنبه شب برای 2004 slayings از سه افسر پلیس بودند که به ضرب گلوله توسط یک مرد دیگر در یک مظنون مواد مخدر ، ناتانیل جنگل دریافت تزریق کشنده در زندان ایالتی در آتمور آلاباما دولت دادستان کل استیو مارشال تایید کرد, در بیانیه ای.

جنگل’ اعدام می آید پس از این کشور بیشترین دادگاه حاضر برای جلوگیری از اجرای طرح با توجه به محلی وابسته CBS42.
 
دیوان عالی ایالات متحده روز پنج شنبه شب را تکذیب کرد, درخواست برای توقف اعدام پس از موقت تاخیر در نظر گرفتن آخرین لحظه تجدید نظر شود. فرماندار کی Ivey گفت وودز’ وکیل که او نیز با رد درخواست بخشش.

Ivey با صدور بیانیه ای دوشنبه شب درباره جنگل’ اعدام بیان کرد که “پس از کامل و بررسی دقیق از حقایق اطراف این مورد اولیه داوران تصمیم بسیاری از چالش های قانونی و بررسی… ایالت آلاباما باید انجام آقای وودز’ قانونی تحمیل جمله است.”

جنگل محکوم شد در مرگ سه بیرمنگام افسران پلیس و زخمی شدن یک چهارم در سال 2004 اما او نمی کشیدن ماشه. او محکوم شد به عنوان یک همدست مسلح, کری اسپنسر. هر دو محکوم به قتل پایتخت و محکوم به مرگ است.

روند اخبار ”

با توجه به اسپنسر خشونت زمانی آغاز شد که پلیس پشت سر هم به بیرمنگام آپارتمان که در آن او به فروش مواد مخدر. افسران شدند و تلاش برای دستگیری جنگل در برجسته حکم با توجه به خلاصه ای از این مورد در آلاباما دادگاه کیفری و تجدید نظر’ نظر. وودز گفت: “من را” و برگزار می شد توسط ماموران زمانی که اسپنسر, که گفت که او معتقد بود تحت حمله آتش گشودند.

اسپنسر اصرار داشت که او به تنهایی عمل کرده. در نامه دست نویس تحویل داده شده به یک وکیل برای جنگل های این هفته اسپنسر نوشت: جنگل “100% بی گناه است.”

“من می دانم که این را به عنوان یک واقعیت چون من کسی است که به ضرب گلوله کشته و سه نفر از افسران که ناتانیل بود که پس از آن متهم و محکوم به قتل” نوشته اسپنسر که تجدید نظر هنوز در انتظار است. “ناتانیل جنگل نیست حتی سزاوار به زندانی اجازه دهید به تنهایی اجرا شده است.”

در سال 2005 محاکمه دادستان استدلال در دادگاه که جنگل متنفر پلیس و جلب و جذب افسران به بیرمنگام خانه تا اسپنسر می تواند کشتن آنها اساسا توطئه مرگ آنها. اما جنگل است “صبورانه حفظ بی گناهی خود را در هر گونه برنامه ریزی برای جلب سه افسر پلیس به خانه آن روز” با توجه به اضطراری تجدید نظر شود.

جنگل’ حقوقی فعلی تیم گفت: قبلی خود نمایندگی بود ناکافی و شواهد از جمله اتهامات سوء رفتار پلیس و سوال برانگیز شهادت شهود نشده اند بررسی توسط دادگاه های تجدید نظر به دلیل قانونی اشتباه.

با مشخصات بالا طرفداران از جمله مارتین لوتر کینگ سوم اند و در حمایت از جنگل. پادشاه انتشار بیانیه ای پس از جنگل اعدام شد decrying تصمیم گیری.

“در مورد ناتانیل جنگل اقدامات دیوان عالی ایالات متحده و فرماندار ایالت آلاباما در حال سزاوار سرزنش و به طور بالقوه منجر به برگشت ناپذیر بی عدالتی,” او نوشت. “با عجله به اجرای آقای جنگل باعث مسخره از عدالت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im