زندانیان در Parchman واحد 29 توصیف زندگی در داخل بدنام cellblock

حدود 800 زندانیان هنوز بیحال شدن در یک بخش از بدنام زندان در می سی سی پی که در آن هشت نفر کشته شده اند از اواخر ماه دسامبر با زندانیان توصیف کابوس شرایط از جمله موش هجوم سیل و نزدیک 24 ساعته مستندات.

چهار زندانی مستقر در واحد 29 در می سی سی پی امور خارجه زندان در Parchman صحبت کرد و به ایسنا در روزهای اخیر ابراز سرخوردگی آنها به عنوان منتظر به نقل از وزارت امور خارجه قدیمی ترین زندان — یکی از سه دولت امکانات در مرکز حقوق مدنی بررسی توسط وزارت دادگستری. می سی سی پی را فرماندار جمهوری خواه نام واحد بسته شود اما زندانیان گفت: کمی تغییر کرده است.

در مجموع 18 نفر فوت کرده اند در دولت امکانات از دسامبر 29, شکل که شامل خودکشی, قتل و مواردی که به عنوان “طبیعی مرگ و میر.”

روند اخبار ”

“من درک نمی کنم. چرا از آن است که هنوز هم باز است ؟ چرا آن بوده است تعطیل است ؟ ” یک زندانی گفت: CBS News. “هر زمان این طوفان چراغ و آب رفتن و توالت است بنابراین حمایت کردن که شما را به یک بطری آب و در واقع سقوط کردن توالت خود را با دست خود.”

در 27 ژانویه فرماندار تیت ریوز اعلام کرد که او دستور وزارت اصلاحات برای شروع کار نسبت به بسته شدن واحد 29 به غیر از مناطق است که می تواند نگه دارید اام. هفته گذشته ریوز گفت که برخی از زندانیان منتقل شده به امکانات در این نزدیکی هست از طریق طبقه بندی فرایند حرکت برخی از زندانیان به حداقل و متوسط-امنیت زندانها. کسانی که نیاز به نظارت سختگیرانه تر خواهد بود به طور موقت منتقل شده به بخش خصوصی-اجرای Tallahatchie تادیبی شهرستان گفت:

وخامت شرایط در واحد 29 به خوبی مستند شده است. دولت بازرس بهداشت منتشر 153 صفحه گزارش در ماه ژوئیه گذشته نشان داد که شرایط غیربهداشتی زندگی. بسیاری از سلول تا به حال هیچ قدرت یا برق غیر قابل جراحی توالت و هیچ تشک یا بالش.

“این عمده انتقال مورد نیاز مقدار زیادی از کار و در نظر گرفتن. ما نیاز به مسکن موقت به زندانیان خارج از محیط کار ما نسبت به دراز مدت راه حل” ریوز گفت: در یک کنفرانس خبری این هفته است. “ما در حال حرکت آنها را در گروه های کوچک در طی چند هفته آینده.”

صخره جانسون یک استاد حقوق در دانشگاه می سی سی پی از قانون مدرسه و مدیر مدرسه دادگستری مرکز گفت: CBS News حرکت “نمی تواند اتفاق می افتد به زودی به اندازه کافی.”

“که محل غیرقابل سکونت. آن را به عنوان بد به عنوان شما می خواهم در نیکاراگوئه یا زیمبابوه.”

دو نفر از زندانیان توصیف سوراخ در سقف خود را که در آن آب هرچه به سلول های خود را هر زمان که از آن باران. “ما جعبه های مقوایی بیش از همه طبقه. هر وقت باران می آید وجود سوراخ در سقف به طوری که هر وقت باران می آید باران می آید در اینجا. ما رو از جعبه های مقوایی به خیس خوردن برخی از آب” یکی از اهل بیت گفت.

این چهار زندانی که در صحبت با رادیو فردا خدمت هستند زمان برای سرقت و تجاوز به عنف و قتل است. شکایت آنها از حشرات و جوندگان مشکلات.

“برای سوسک, شما می توانید با خالی سیب زمینی تراشه کیسه و چوب آن را بر روی دیوار و سوسک را در داخل کیسه و از آنجا که آلومینیوم در داخل آنها نمی تواند پیدا کردن راه خود را,” او گفت:. “تا آنجا که موش ها من برای قرار دادن مقوا بر میله — این موش صعود. واقعا هیچ راهی برای متوقف کردن موش.”

در زمان شیوع خشونت در Parchman در ماه دسامبر وجود دارد 1,435 مردم در واحد 29. دولت وزارت اصلاحات گفت: 802 باقی می ماند.

منتقدان تا حدی مقصر خشونت در داخل دولت زندانها در understaffing. وجود 800 فرصت های شغلی در سه دولت امکانات که پر نشده باقی می ماند, با توجه به یک بخش انتشار اخبار از ژانویه. شروع حقوق و دستمزد برای یک تادیبی افسر حدود 26,000. در این نسخه بخش خروجی کمیسر به نام مرکز “ناامن” و خواهان افزایش حقوق و دستمزد شروع به $30,000.

این زندانیان ادعا کرد که آنها مواجه می شوند سه نوع از نگهبانان: آنهایی که می ترسم آنهایی که وابسته به باندهای و کسانی که شغل خود را به طور جدی. ایسنا صحبت با سابق تادیبی افسر که در سمت چپ این دولت وزارت اصلاحات در سال گذشته است.

“به عنوان یک گارد شما می دانید که در آوردن مواد غذایی برای برخی زندانیان, شما می دانید که در آوردن مواد مخدر و چاقو. این چیزی است که شما واقعا نمی هر چیزی می گویند دلیل این که شما واقعا نمی دانید که شما در حال صحبت کردن به” سابق گارد گفت.

“آنها نیاز به کسی که واقعا چه زندانیان و نگهبانان در حال رفتن را از طریق. وجود دارد بنابراین بسیاری از ساختمان ها که در آن هیچ پاسداران در حال تماشای و مردم باید آن را بدانند. آن را بسیار shorthanded,” سابق گارد گفت. “این واقعا تعجب نیست که من اگر یک گارد رو صدمه دیده و یا کشته شدند.”

خواستار اصلاحات در زندان در می سی سی پی پس از عملیات قتل و فرار

بیش از 30 زندانی در Parchman ثبت یک پیشنهاد کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام در دادگاه فدرال در ماه گذشته مدعی شد که شرایط زندگی را خلاف قانون اساسی. کت و شلوار سرزنش اخیر شیوع خشونت در “اوج سال شدید understaffing و غفلت در می سی سی پی را در زندان است.”

نیروی انسانی بحران نیروهای امکانات دولتی به اغلب بروید مستند خروج از زندانیان در سلول های خود را برای نزدیک به 24 ساعت در روز زندانیان سابق گارد گفت.

“هنگامی که من برای اولین بار اومدم اینجا شما به الکل و مواد مخدر کلاس های شما تا به حال کلاس GED, و هر کس دیگری به میدان رفت و به کار هر روز. ما نمی هر چیزی در حال حاضر. همه ما این است که نشستن در سلول 23 ساعت در روز” زندانی دیگری گفت. “ما هیچ نوع تفریح ، که چرا تا این حد تنش ساخته شده است تا در همه زمان ها و بچه ها می خواهید به مبارزه در قطره از سکه.”

Travonta رایلی 28 صرف پنج سال پشت میله های زندان در Parchman در اعتقاد ماری جوانا قبل از او منتشر شد در ژانویه 13.

“من درک می کنم ما زندانی هستیم اما شما هنوز هم قرار است به ما در درمان مانند انسان است. من می دانم این است که تصور می شود آسان است برای ما اما این است که قرار بود که با ما شرایط زندگی” گفت: رایلی که او نیز مستقر در واحد 29. “اگر من دو هفته بدون یک دوش البته من قصد دارم برای عمل کردن.”

تایلر کندال کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de