در داخل آلمان و بازگشت به آموزش: آنچه زنان سوپر لیگ بازیکنان می توانید انتظار زمانی که مجاز به ادامه

زنان فوتبالیست در آلمان ارائه یک نگاه اجمالی از آنچه بازگشت به آموزش می تواند مانند نگاه به انگلستان زنان سوپر لیگ بازیکنان: بدون پردازد و هیچ تماس و تجهیزات به طور مداوم در حال ضد عفونی.

در نشست با سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال (به DFB) در پنجشنبه 11 12 باشگاه در Frauen-Bundesliga – ردیف بالا از فوتبال زنان در آلمان – رای به نفع ادامه فصل است که متوقف شده است با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس در انطباق دقیق با حفاظت از سلامت مورد نیاز است.

بایرن مونیخ مدافع سیمون آهنگ بوی 28 ساله و باشگاه او هم تیمی بازگشت به آموزش سه هفته پیش پس از یک ماه و نیم از آموزش از راه دور. بازیکنان مجاز به رفتن به خانه در آن زمان به عنوان این باشگاه شد و در ثابت بحث در مورد از سرگیری آموزش: بازیکنان در حال حاضر مجاز به قطار بدون ماسک اما باید غذا خوردن را تغییر دهید و در صفحه اصلی به جای در زمین تمرین.

دانمارک بین المللی نکونام گفت: Telegraph Sport: “در حال حاضر ما در حال تمرین در گروه های کوچکتر در محوطه دانشگاه. ما مجاز به مقابله و یا به لمس یکدیگر پس از آن شده است بسیاری از ویژگی های همه چیز و در حال اجرا است. در آغاز این عجیب و غریب بود اما چیزهایی که ما در حال انجام هستند و بیشتر شبیه به تکنیک و عبور دریل بنابراین شما احساس نمی مانند شما از دست رفته چیزی در حال حاضر. آن را عجیب و غریب تر قادر به آغوش هم تیمی های خود را – ما نمی دیدن یکدیگر را برای یک ماه یا بیشتر.
بازیکنان باید برای حفظ فاصله خود با یکدیگر


اعتبار: کنفدراسیون فوتبال آسیا بایرن

“اول ما در این گروه های کوچک و ما تا به حال یک مربی هر که در اتهام از عمل ما است. در حال حاضر ما در حال انجام آن بیشتر در ایستگاه های. اگر من در گروه اول من با مربی فیزیکی ابتدا گرم یو پی اس و برخی از پیشگیری و سپس ما را به ایستگاه بعدی که شاید با اولین مربی – مانند یک عبور مته – و سپس ما را به ایستگاه بعدی. هر کس می شود از طریق همان ایستگاه اما نه در همان زمان. بعد از هر گروه آنها شده است ضد عفونی, همه چیز, بنابراین ما شده اند قادر به استفاده از این تجهیزات است.”

لیگ و فدراسیون فوتبال ارائه کرده اند باشگاه با پزشکی چارچوب است که شامل سخت بهداشت الزامات صمیمی آزمون و نظارت مستمر. وجود دارد تنها تعداد انگشت شماری از تفاوت از راهنمایی های عرضه شده به مردان بوندسلیگا رئیس یکی بودن تعداد افرادی که مجاز خواهد بود در داخل عمدتا کوچکتر استادیوم یک بار مسابقات رزومه. در حالی که 239 نفر مورد نیاز برای مردان را در بازی به پیش بروید 130 مردم در حال برنامه ریزی برای از سرگیری زنان بوندسلیگا.

لیگ نیز ارائه شده باشگاه با همبستگی بودجه: زنان باشگاه در دو بالاترین لیگ را دریافت 7.5 میلیون یورو از یک گلدان بودجه لیگ و 36 باشگاه است. مردان لیگ قهرمانان شرکت کنندگان – بایرن مونیخ, بوروسیا دورتموند, RB لایپزیگ و بایر لورکوزن – اهدا مجموع 20 میلیون یورو. بودجه طراحی شده اند برای کمک به پوشش هزینه های سازمان و تست در زنان با مقدار باقی مانده پرداخت می شود به باشگاه بدون کسر پس از هر مسابقه بعد به حمایت این سازمان از دیگر بازی های فصلی.
بازیکنان مجاز به مقابله با یکدیگر


اعتبار: کنفدراسیون فوتبال آسیا بایرن

آهنگ بوی ارائه شد دسترسی به یک روانشناس از طریق کرون فدراسیون اما با استفاده از یک “من فکر می کنم من می خواهم که اگر من در یکی از باشگاه های که در آن من قادر به عمل و از آن جایی که به نظر می رسد بدتر از آنچه در آن بود در اینجا,” او می گوید. “دشوار است. آن را مانند یک چیز جدید و یک دنیای جدید است. شما نیاز به رسیدن به آن استفاده می شود چرا که در بسیاری از کشورها به نظر می رسد مانند آن خواهد بود بدون فوتبال در حالی که برای.”

او می تواند sympathise با WSL بازیکنان هنوز به آموزش در خانه. او در ابتدا به دنبال یک برنامه در حال اجرا گذاشته توسط بایرن مونیخ, مربیان قبل از حرکت بر روی قدرت کار در جلسات انجام شده از طریق لینک ویدئو سه بار در هفته. “این دشوار است چرا که ما نمی باید تجهیزات,” او می گوید. “ما در بر داشت کوله پشتی ما و پر کردن آن با آب بطری و فقط برای به دست آوردن کمی از وزن. من بود که فوت و فن – برخی از دختران دیگر بود kettlebells.

“ما یک ردیاب بنابراین ما مربی ورزشی می توانید ببینید اگر ما در حال انجام اجرا می شود و ما چگونه در حال انجام آنها است. من فکر می کنم بسیاری از مردم فکر می کنم آن را واقعا آزار دهنده, اما برای من, من فکر می کنم این یکی از چیزهایی است که من نگه داشته واقعا انگیزه: شما نیاز به انجام اجرا می شود و شما نیاز به آنها را انجام دهد چرا که آنها چک خواهد شد. این باعث می شود شما آن را انجام دهید, زیرا شما نمی توانید تقلب.”

توصیه او به WSL بازیکنان است “نه به فکر می کنم بیش از حد: فقط یک روز در یک زمان از آنجا که در آغاز هر هفته متفاوت بود. اگر شما فکر می کنم بیش از حد جلوتر, شما فقط دیوانه. شما فکر میکنید که من باید برای اجرای بعدی نیم سال. سپس خوشبختانه برای ما این اتفاق افتاد سریع تر است که ما به عقب در این زمینه است. آن را دشوار است به توان و انگیزه به ویژه هنگامی که شما فقط از پیش فصل و آماده بود به بازی – شما به نوعی بازگشت به قبل از فصل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر