در داخل بیمارستان نیویورک: “چیزی از این منطقه گرگ و میش”

در بروکلین بیمارستان در مرکز شهر نیویورک, پزشکان, درمان coronavirus بیماران می گویند آن را فقط به افراد مسن که در شرایط بحرانی و پرستاران می گویند آنها هنوز هم لازم نیست دنده محافظ مناسب. همانطور که در آوریل 2, 27 COVID-19 بیماران فوت کرده اند در بیمارستان.

“بسیاری از بیماران ما در حال ارائه مبتلا به ديسترس تنفسی و آن را بسیار حاد است. آنها خوب بودند و آنها تا به حال برخی از سرفه و سپس آنها نیست خوب” دکتر جاشوا روزنبرگ, مراقبت های ویژه, دکتر, که همچنین دارای تخصص در بیماری های عفونی گفت: CBS News خبرنگار دیوید Begnaud که دعوت شده بود به بیمارستان.

یک مرد خود را در اوایل 50s “واقعا زیادی ندارد شرایط اساسی” اما “توسعه شدید نارسایی تنفسی و همچنین به عنوان آسیب کلیوی از ویروس” روزنبرگ گفت. او گفت: “مرد نسبتا جوان است.”

روزنبرگ گفت: مردی بود که در بخش های مراقبت ويژه قرار گرفت و در یک لوله تنفس به صرفه جویی در زندگی خود. “او نیاز به تقریبا 100% اکسیژن و او نیاز به یک مقدار زیادی از هوا را به ریه های خود متورم,” او گفت:.

اکثر بیمارستان بیماران در پزشکی یا مدیکر. وجود دارد 10 سایر بیماران در ICU — بسیاری از آنها را مردان سیاه و سفید همه در هواکش ناخودآگاه جدا شده و در پشت شیشه است. همه آنها مثبت برای کوروناویروس.

دکتر لوئیس Gerolemou گفت که او می خواهد مردم بدانند که آنها باید این تهدید سلامت به طور جدی.

“من فکر می کنم شما می دانید در ابتدا از آن آگهی شد به عنوان چیزی است که تحت تاثیر قرار تنها افراد مسن و این قطعا چیزی نیست که ما می بینیم. ما شاهد بسیاری از جوان های سالم و بیماران و آنها که در در یک حالت بحرانی,” او گفت:.

توصیف وضعیت یک پرستار که خواست تنها به عنوان K زیرا او نگران گرفتن تهدیدات از بيماران اعضای خانواده که مجاز به بازدید گفت: “آن را مانند چیزی است که در خارج از منطقه گرگ و میش.”

“من فکر نمی کنم هیچ یک از ما رفتن را از طریق آن هرگز همان خواهد شد,” او گفت:.

K گفت که او می خواست یک ماسک مانند سپر صورت Begnaud پوشیده بود که از رادیو فردا’ عرضه محدود به استفاده در پوشش coronavirus داستان. “من می خواهم همه ما به ماسک مانند شماست. و سفید این لباس که شما را,” او گفت:.

او و دیگر اعضای هیات پوشیده بودند و کیسه زباله خود را مالش. بسیاری از مردم استفاده می شود مطابق با اصول بهداشتی دستمال مرطوب برای تمیز کردن دنده خود را. Begnaud بعد به صورت خود سپر به K پس مطابق با آن است.

پس روش انتخابی لغو شده در ایالت نیویورک, مردم, مانند Eula براندون یک آندوسکوپی فن آوری در حال حاضر در ICU از آنجا که کارکنان در حال سقوط است بیمار است. براندون گفت که او نیز تا به حال علائم کروناویروس.

“من آزمایش نشده اما من تا به حال علائم,” او گفت:. “من یک تب, اما من تا به حال لرز من تا به حال سردرد من تا به حال تکان دادن و من تا به حال سرفه مداوم سرفه و بدن درد. هیچ اشتها و تمایل به خوردن هیچ طعم و مزه در دهان من و زمانی که من برگشتم من یک تنگی نفس بیرون رفتم و دوباره. بنابراین من فقط شنبه.”

زمانی که روزنبرگ رفت به اتاق مرد در 50 است که به طور ناگهانی مورد نیاز خود را از لوله تنفس تغییر او را در یک تعویض لباس شب و عینک اسکی.

“این جدی است. مردم در حال مرگ هستند از این. افراد جوان مردم – مردم در حال مرگ هستند از این. آن کشنده است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im