داخل رایگان Britney جنبش: بریتنی اسپیرز به دام افتاده توسط اعضای خانواده و یا طرفداران خود را?

“مردم می توانند هر چیزی را به دور از شما. اما آنها هرگز نمی تواند خود را به دور از حقیقت”. هنگامی که بریتنی اسپیرز زمزمه کسانی که کلمات روی باز از او 2004 پوشش از بابی براون من حق کمی به او می دانم که چگونه به طرز مرموزی نبوی آنها خواهد بود.

تنها چهار سال بعد نیزه خواهد بود لقب از نظر قانونی بی کفایت قرار داده و تحت یک دادگاه تایید conservatorship محدود کردن همه چیز او می تواند انجام دهد از او چگونه موفق شخصی و کسب و کار امور به اینکه آیا او می تواند خرید یک بسته آدامس از 7/11. این تصمیم یک قاضی تصمیم خواهد بود در دست پدر جیمی اسپیرز و دادگاه مورد تایید شرکت-کنسرواتور اندرو کیف پول.

حوادث منجر به این تصمیم به خوبی پیموده و به خوبی مستند شده است. نیزه و سپس یک 26 ساله مادر دو فرزند دو و سه تجربه شخصی برخی از مشکلات از جمله سقوط او را به ازدواج با او سابق حمایت رقصنده Kevin Federline و مرگ عمه هر دو شرایط سخت بود که تشدید شدید و سرزده رسانه hounding و یک دوز و کلک از paparazzi که من کاین او از هر حرکت می کند. نیزه نیز اخراج, قدیمی, مادر, مدیریت, تیم, شد, آشنایی paparazzo عدنان Ghalib و استخدام مدیریت جدید در شکل سام Lufti.

این همه به سر آمد و در اواخر ماه ژانویه سال 2008 زمانی که نیزه بود بستری روانپزشکی واحد برگزار شد و در بخش 5150 کالیفرنیا رفاه و موسسه کدهای تقاضا برای یک ارزیابی روانی که در آن آموزش دیده و روانپزشک باید تعیین اگر بیمار یک خطر برای او و یا خودش یا دیگران.

آن را پس از رفتار نامنظم که دیدم خواننده اصلاح او را شنیده خرابگری یک papparazi و صحبت می کنند لهجه انگلیسی. او همچنین به تازگی پذیرفته شده به یک بیمارستان روانی پس از امتناع از دست او دو فرزند به پدر خود Federline هنگامی که او از دست بازداشت. او گفته در زمان گروگان باعث بن بست در هالیوود هیلز مخفی گاه. خانه او بود احاطه شده توسط 10 پلیس مربیان دو دستگاه آمبولانس و یک ماشین آتش نشانی و شش هلیکوپتر وز وز سر بیش قبل از او انجام شد بر روی یک برانکارد و از خانه او و قرار داده شده در یک آمبولانس.
بریتنی اسپیرز گرفته شد از خانه به بیمارستان در آمبولانس

فقط چند روز بعد در لس آنجلس دادگاه قرار می گیرد نیزه تحت اضطراری conservatorship معمولا محفوظ است برای افرادی که نمی توانند از خود نگاه کنید مانند افراد مسن و ناتوان قرار دادن او و مستغلات در حال حاضر به ارزش حدود 215 میلیون دلار تحت کنترل پدر او به او کنترل بر دارایی های خود را. قرار دادن او را در کنترل به نظر می رسید در تقابل با رابطه ای که نیزه خودش تا به حال به عنوان نشانه تیره و تار.

با توجه به 2007 صفحه: شش گزارش و نیزه گفت که جفت “هرگز تا به حال یک رابطه خوب”. هنوز در ماه اکتبر سال 2008 نیزه پدر درخواست که conservatorship شود دائمی است. نیزه پدر نامگذاری شد کنسرواتور از فرد و قرار دادن او در کنترل شخصی و تصمیم گیری های پزشکی در حالی که کیف پول منصوب شد کنسرواتور از او و مستغلات.

در آن زمان TMZ گزارش داد که دائم conservatorship را افزایش می دهد خواننده را شانس به دست آوردن حضانت کودکان خود را با لس آنجلس دادگاه عالی کمیساریای در زمان ریوا گوتز و گفت: “این conservatorship است لازم و مناسب برای پیچیدگی های مالی و کسب و کار اشخاص و او را مستعد ابتلا به بی تاثیر است.”

گفت: “نفوذ” بود دخالت Lufti که نیزه را Lynnne اتهام تهدید کرده بود و دارو و “اساسا نقل مکان کرد و به بریتنی خانه و ادعا به دست گرفتن کنترل زندگی خود را در خانه و امور مالی”. محدود کردن دستورات به ترتيب برابر Lufti در سال 2008 و 2009. او همواره با رد این اتهامات است.

در سال 2008 مستند Britney: برای ثبت نیزه تاسف است که او احساس مانند یک زندانی در زندگی او اولین و تنها وقت مردم را شنیده است او بحث conservatorship. “حتی زمانی که شما رفتن به زندان” او گفت:, “شما می دانید وجود دارد زمانی که شما در حال رفتن به دریافت کنید. اما در این وضعیت هرگز پایان دادن به. آن را فقط مانند موش خرمای کوهی امریکا روز هر روز.”

با این وجود در ماه نوامبر آن سال او منتشر شد پنجمین آلبوم استودیویی سیرک. این عرضه در شماره 1 در آمریکا آلبوم نمودار فروش بیش از 500 ، 000 نسخه در یک هفته. او را در یک به فروش می رسد 97-تاریخ تور فقط ماه بعد.

آن است که عجیب و غریب است که یک زن تلقی می شود از نظر قانونی کفایت می تواند راه اندازی یکی از موفق ترین پاپ comebacks در تاریخ قبل از رفتن به یک بالا پرفروش تور جهانی و در عین حال این نوع تجانس گرفتار شده است که نیزه حرفه ای برای یک دهه. سی و هشت سال سن دارد و هنوز هم یکی از بزرگترین ستاره های موسیقی پاپ در این سیاره اسپیرز است که هنوز تحت کنترل قانونی از دیگران است.
بریتنی سیرک تور


اعتبار: گتی

نیزه را conservatorship در حال حاضر در کانون توجه است. خلاصه بعد از یک وقفه یک فن-رهبری جنبش دوبله#FreeBritney آغاز شد که در 2019, reemerged در نیروی کامل در رسانه های اجتماعی این هفته است. این اصل باعث یک رشته از وقایع است که در زمان احساس مانند آنها برداشته شده است از یک Oliver Stone فیلم و قرار دادن تازه موشکافی در و اخلاقی و ملاحظات اخلاقی و حقوقی در اطراف نیزه را conservatorship.

پس از یک جلسه در ماه مه 2018 – این معلوم نیست که این درخواست توسط – یک قاضی حکم یک ارزیابی از conservatorship. در سپتامبر آن پدید آمده است که جیمی به حال درخواست از دادگاه برای انتقال او conservatorship دور از او با استناد به دلایل پزشکی و تصویب شد – بریتنی دیرین مراقبت مدیر Jodi مونتگمری منصوب شد در محل خود.

این همه آغاز شده و در اوایل ژانویه 2019 هنگامی که نیزه لغو آینده وگاس اقامت ، در یک Instagram پست Spears – یا کسی ارسال را به نمایندگی خود را اعلام کرد او خواهد بود در نظر گرفتن یک “نامحدود کار وقفه” و لغو اقامت پس از آن آشکار شد که پدرش به تازگی در بیمارستان بستری و پس از روده بزرگ خود را پاره کرده بود و تقریبا درگذشت.

“همه ما بسیار سپاسگزار است که او از آن بیرون آمد زنده اما او هنوز راه درازی در پیش از او” پست در Instagram به عنوان خوانده شده. “من تا به حال به تصمیم گیری دشوار برای قرار دادن تمام تمرکز و انرژی در خانواده من در این زمان. من امیدوارم که همه شما می توانید درک کنند.” نیزه خال خال شد یک بار دیگر زیر که پس از رانندگی از طریق In-N-Out Burger با دوست پسر مدل سام اصغری, چه کسی به او شده است قدمت پس از سال 2016 قبل از او کاهش یافته است خاموش چهره زمین: هیچ Instagram posts. هیچ paparazzi تصاویر. هیچ چیز.

در مارس 4 2019 در انفجار گزارش داد که اندرو کیف پول بریتنی co-کنسرواتور درخواست کرده بود به استعفا از conservatorship با اثر فوری با اسناد و مدارک حقوقی و اشاره کرد که “[s]ubstantial ضرر جبران ناپذیر آسیب و خطر فوری را به conservatee و املاک او اگر امداد درخواست اینجا نیست اعطا شده در ex parte اساس”.

یک ماه بعد TMZ گزارش داد که نیزه به حال بررسی خودش را به یک مرکز سلامت روان ظاهرا “پریشان” بیش از پدرش وضعیت پزشکی است. یک Instagram پست به اشتراک گذاشته بود که پیشنهاد کرد که نیزه بود “کمی زمان”. سپس پست صوتی به اشتراک گذاشته.

قبلا لقب “شادترین مکان در اینترنت”, پادکست, بریتنی گرم توسط کمدین باربارا خاکستری و نویسنده تس بارکر بود یک فضای که در آن جفت ارز مورد تجزیه و تحلیل بریتنی Instagram (یک محل پر از شخص یا جانور سوگلی memes, خانه مد نشان می دهد, فیلم از کار کردن و صحنه های نقاشی او). پادکست تا به حال یک سرویس پیام گیر صوتی که در آن مردم می تواند خود را ترک پیام خود در مورد بریت را Insta پست.

اما در 16 آوریل 2019 قسمت یک منبع ناشناس در سمت چپ یک پیام گفت که خاکستری و بارکر که از بریتنی Instagram خاموشی شده بود مشکوک که در آن خواننده بود و به همین دلیل کیف پول استعفا شد نمیكرد.
بریتنی با پدرش جیمی برادر برایان و مادر Lynne در سال 2006

“اساسا بریتنی بود در تمرینات [برای آینده او اقامت] ، آن را به جیمی توجه است که بریتنی بود مصرف خود دارو تجویز شده است. او از دست رفته بسیاری از دوز و فقط کامل نیست و مصرف آنها را به” فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه ادعا کرد. “به طوری که آنها او رو به دکتر و دکتر گفت:” خوب اگر شما نمی خواهید این داروها اجازه دهید به شما در یکی از جدید.’ او حاضر به یکی از جدید. بنابراین جیمی گفت: “در هر صورت شما به این دارو و یا نشان می دهد و من کشیدن حمایت من و شما نمی توانید آن را انجام دهد.’ بریتنی نیست دنبال جیمی دستورالعمل و بنابراین او درست بود به کلام او – او کشیده نشان می دهد. او کلمه به کلمه گفت: “Blame it on بیماری من.'”

فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه که ادعا کرد او با استفاده از یک مشاور حقوقی برای یک وکیل درگیر با بریتنی conservatorship و سپس ادعا شده که بریتنی که ظاهرا مجاز به رانندگی بدون نظارت قوانین شکست با رفتن به درایو از طریق با دوست پسر خود. “بریتنی شده است در روان مرکز از اواسط ژانویه” این منبع ادامه داد. “البته این بیانیه [مارس 3] گفت: او وارد هفته گذشته است که درست نیست… او نمی خواهید برای رفتن و از آنچه من درک می کنم این یک تصمیم گیری است که او ساخته شده و در همه.
بریتنی اسپیرز بوسه مدونا به عنوان آنها باز 2003 MTV Video Music Awards در تالار موسیقی رادیو سیتی در نیویورک, اوت 28, 2003


اعتبار: ایسنا

بارکر و خاکستری می گویند که آنها موید آن است که منبع مشغول به کار به عنوان یک مشاور حقوقی در قانون شرکت های درگیر با بریتنی conservatorship اگر چه از طریق تلفن و از لا بارکر می گوید که او “واقعا نمی تواند فاش مراحل من در زمان” به منظور بررسی منبع را در محل کار. آنچه او می کند می گویند این است که او unsurprised از آنچه اتفاق افتاده است.

بلافاصله پس از قسمت هشتگ #FreeBritney شروع روند در رسانه های اجتماعی. طرفداران شروع به کشیدن تا رسید از اسناد و مدارک حقوقی منابع و شایعات که در طول 10 سال گذشته همواره حاضر نیزه و conservatorship. این حرکت باعث اعتراض. طرفداران شروع به ارسال نامه های تهدید و حمله به نیزه مدیریت تیم و حتی خانواده اش.

خواهرش جیمی لین در پاسخ گفتن به طرفداران “GTFOH با تمام نظرات در مورد آنچه شما را درک نمی کنند”. نیزه را Lynne افزود: بنزین توسط میل Instagram نظرات با برچسب #FreeBritney. به زودی گزارش های رسانه ها حدس و گمان و آنلاین فن درام را دیدم نیزه را به یک ویدیو و گفت که “فقط نیاز به برخی از زمان برای مقابله” همسان با یک عنوان است که به گفته طرفداران:

مشاهده این پست در Instagram

من می خواستم برای گفتن سلام به دلیل چیزهایی که باید فقط بدست خارج از کنترل!!! وای!!! وجود شایعات تهدید به مرگ به خانواده من و تیم من و فقط چیزهای بسیاری چیزهای دیوانه می شود گفت. من در تلاش برای یک لحظه برای خودم اما همه چیز که اتفاق می افتد این است که فقط آن را سخت تر برای من. باور نمی کنم همه چیز را شما بخوانید و بشنوید. این ایمیل های جعلی در همه جا بودند و دستکاری شده توسط سام لطفی سال پیش… من آنها را بنویسید. او تظاهر به من و برقراری ارتباط با تیم من با یک آدرس ایمیل جعلی. وضعیت من منحصر به فرد است اما من قول می دهم من انجام بهترین چیزی که در این لحظه 🌸🌸🌸 شما ممکن است این مورد من می دانم, اما من قوی هستم و ایستادن برای آنچه که من می خواهم! عشق و فداکاری شگفت انگیز است, اما آنچه که من در حال حاضر نیاز است که کمی از حریم خصوصی برای مقابله با همه سخت چیزهایی که زندگی پرتاب شده است راه من است. اگر شما می توانید انجام دهید که من برای همیشه سپاسگزار. شما را دوست دارم ❤️❤️❤️

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط بریتنی اسپیرز (@britneyspears) on

“من می خواستم برای گفتن سلام به دلیل چیزهایی که باید فقط بدست خارج از کنترل!!! وای!!! وجود شایعات تهدید به مرگ به خانواده من و تیم من و فقط چیزهای بسیاری چیزهای دیوانه می شود گفت. من در تلاش برای یک لحظه برای خودم اما همه چیز که اتفاق می افتد این است که فقط آن را سخت تر برای من. باور نمی کنم همه چیز را شما بخوانید و بشنوید. این ایمیل های جعلی در همه جا بودند و دستکاری شده توسط سام لطفی سال پیش… من آنها را بنویسید. او تظاهر به من و برقراری ارتباط با تیم من با یک آدرس ایمیل جعلی. وضعیت من منحصر به فرد است اما من قول می دهم من انجام بهترین چیزی که در این لحظه است.”

(بیشتر سفارش محدود در نظر گرفته شد در برابر Lufti در مارس 2019. لطفی رد این ادعا گفت: “او تیم را “تلاش برای منحرف کردن [sic] توجه منفی به من (دوباره) است و نه بی اثر راه برای تحت الشعاع قرار FreeBritney جنبش … ایمیل در سوال نشان می دهد یک زن قادر به در حال اجرا خود را, زندگی, یک روایت آنها ظاهرا می خواهید به پنهان کردن.”)

این جنبش تا به حال گرفتار آتش شد و به سرعت در حال گسترش. “من فکر می کنم بسیاری از مسائل در دست مورد بحث قرار گرفته اند به برخی از درجه توسط طرفداران برای مدت زمان طولانی” بارکر می گوید. “من فکر می کنم این موضوع که آیا ممکن بود که بریتنی بود نادرست حفظ چیزی است که مردم صحبت شده است در حالی که برای. هنگامی که چیزی به عنوان نگران کننده برای برخی از مردم به عنوان پست صوتی بیرون آمد من فکر می کنم آن را واقعا زده وتر و تحریک مردم به عمل است.”

مشاهده این پست در Instagram

من عاشق این مرد @samasghari

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط بریتنی اسپیرز (@britneyspears) در

این عارضه با این فن رهبری جنبش ناشی از این حداقل اطلاعاتی که عموم مردم ضروری برای وقتی که می آید به نیزه وضعیت هر دو از نظر قانونی و ذهنی است. واقعیت مخلوط می شود تا با توطئه و حدس muddling آب و منجر به گسترش اطلاعات غلط آنلاین. و البته واقعا هیچ یک کسب و کار اما بریتنی به خصوص با توجه به این که 10 سال پیش نیزه قرار گرفت و به بدترین نوع تهاجمی و آسیب رسانه ها گزارش که شاید هر ستاره تا به حال تجربه کرده است. این که چرا مادام العمر فن فضل Medford, که با این نسخهها کار در صنعت موسیقی احساس وجود دارد که یک عنصر از بی مسئولیتی وقتی که می آید به طرفداران چگونه باید واکنش نشان داد.

“من به معنای واقعی کلمه تعطیل کردن تمام بریتنی شایعات که من سوخته بیش از حد بسیاری از بار. من حتی نمی با آن درگیر نمی,” او می گوید: با استناد به سال های جعلی tracklistings, شایعات در مورد همکاری و حدس و گمان در مورد conservatorship برای او شک و تردید. “این آزار دهنده است چرا که من فکر می کنم که هیچ زنجیره ای از احترام وقتی که می آید به بریتنی. من نمی خواهم برای شنیدن هر چیزی را مگر اینکه آن را در آینده از بریتنی.”

فضل استدلال می کند که رسانه های اجتماعی ایجاد کرده است یک لایه از ذکراست بیش از حد. “مشکل اینه که من باید با آن است. این است که من فکر نمی کنم که چیزی در آب نیست و پاک است. این نیست که من نمی خواهم بریتنی برای شاد بودن – که اولویت شماره یک,” او می گوید. “اما آن را مانند وجود دارد همیشه آنلاین است. وجود دارد مقدار زیادی از عضو کمیته نیروهای مسلح سنا و مسابقات به دلسوز ترین فن یا noisiest مدافع. شما می بینید که بسیاری وقتی که می آید به خرده درام مانند کیم کارداشیان در مقابل تیلور سویفت. اما در پایان روز این است که بسیار جدی است. یک زن وجود دارد که گفته می شود دارای سلامت روانی نگرانی که پس از رسیدن به دور است که او از نظر قانونی parented. آن را سالم به انجام این نوع از فن رفتار در اطراف آن در نظر من است.”

فن عضو کمیته نیروهای مسلح سنا است که بیشتر پیچیده توسط متناقض گزارش های رسانه ها. از TMZ به سی ان ان “منابع” نزدیک به اردوگاه نیزه به نظر می رسد تغذيه قطره ای از اطلاعات در مورد چه چیزی است و یا نیست ، نیزه’ مدیر لری رودلف به تازگی در ضبط با TMZ و اطلاعات شخصی است که “ما تا به حال به جلو و او را نشان می دهد [سلطه] چرا که او meds کار متوقف شد و او پریشان بیش از پدر او را بیماری” و riled تا طرفداران نشان می دهد که خواننده ممکن است تا کنون انجام دوباره (رودلف است پس از روشن او از متن گرفته شده بود که به طور خاص صحبت کردن در مورد وگاس اقامت خاموش بودن کارت).
بریتنی و پسرش, Jayde Federline و خواهر زاده Maddie Aldridge در مارس 2017

پس از آن وجود دارد گزارش ها از داخل اخیر بسته شنوایی (اعتبار است که سوال برانگیز است) که ادعا کرد که نیزه خودش تا به حال تایید ناشناس نکته را پیشنهاد که او برگزار شد و در برابر او را در یک مرکز سلامت روان. طبعا حدس و گمان است که messiness به نظر می رسد که از افرادی که در تیم او.

“فقط به نظر می رسد هیچ احترامی برای بریتنی و هیچ احترامی برای او میراث” فضل استدلال می کند. “وجود دارد و نه احترام در سطح انسانی. توقف صحبت کردن در مورد کسب و کار خود را. دلیل این rankled است که او نمی صحبت می کنند آشکارا پس چرا همه آنها احساس می کنید که آنها می توانند صحبت می کنند آشکارا در مورد او؟”

“آن قرار می دهد چرخش متفاوت در آنچه که من فکر می کنم شروع کردن به عنوان چیزی است که بسیار آسان به اخراج و من فکر می کنم که آن را تبدیل به سخت تر به عنوان زمان از دست رفته و کسب اطلاعات بیشتر صادر شده است” نشان می دهد Jaclyn این شرکت میزبان پادکست Eat, Pray, بریتنی. (Jaclyn نیست او ارائه مي دهد.) “وجود دارد یک احساس غرق شدن در ارتباط با آن فقط دانستن که این افراد در اینترنت و یا طرفداران گرفتن حدس و گمان بیش از حد با آوردن آن را به یک پادکست اما بریتنی خودش خواسته است که این محدودیت سست می شود و یا لغو.”

“من فکر می کنم که بیش از 10 سال گذشته ما همه گرفته اطلاع از نحوه عجیب و غریب تیم او است. راه آنها بیش از حد تحت نظارت خود را در تنظیمات عمومی و مصاحبه. او به نظر می رسد بیشتر محافظت از هر ستاره من تا کنون دیده می شود می گوید:” بریتنی فن کودی است که بسیار در رسانه های اجتماعی مورد #FreeBritney جنبش است. “من فکر می کنم طرفداران انجام داده اند درست صحبت کردن. نه مثل ما بودند huffing و تنومند در سال 2016 – او خوشحال به نظر می رسید و محتوا و ما نمی سوال conservatorship به همین دلیل. من فکر می کنم که به تنهایی می گوید که ما همیشه فقط می خواستم چه چیزی او را خوشحال می سازد. درست زمانی که ما شروع به دریافت گزارش می دهد که او گفته بود بدرفتاری که وقتی همه چیز تغییر برای ما است.”

بخشی از دلیل که چرا طرفداران تبدیل شده اند به طوری حفاظتی و صوتی کودی استدلال می کند که تا حدودی به دلیل رستگاری است. “او تحت درمان قرار گرفت تا ضعیف در سال 2007 فقط برای انسان بودن و من فکر می کنم که این زمان در اطراف ما فقط می خواهم برای حمایت از او,” او می گوید. “او سزاوار جهان است.”
بریتنی اسپیرز در این ویدئو Hit Me Baby One More Time


اعتبار: PA

به هر حال به عنوان Jaclyn آن قرار می دهد Britney شاید اتحاد “با فشار دادن بیشتر نگرانی” از پیمایش از طریق هشتگ در توییتر بنابراین ممکن است آگاه از سر و صدا آنلاین و توییتر موضوعات است که به اشتراک گذاشته شده هزاران بار جزئیات همه چیز از شایعاتی که او را تخدیر شده به این واقعیت است که او نمی تواند یک تلفن همراه. چه او است روشن است این واقعیت است که نیاز به conservatorship است که در تقابل با شاهکارهای نیزه به دست حرفه ای با 10 سال گذشته است.

نه این که دهه گذشته دیده نشده سهم خود را از پرچم قرمز. در طول سال 2011 افسونگر دوران نیزه به نظر می رسید بررسی و هر دو در ترویج و اجراهای او. برای فضل آن را یک بار در طول 10 سال گذشته که او سوال که آیا بریتنی بود واقعا کار چرا که او می خواست و یا اینکه آیا او بود که مجبور به. “من احساس می کنم کمی مانند” چه هستم من تماشای? که این است؟” او می گوید:.

اما به عنوان اردن میلر سردبیر بریتنی سایت طرفداران تبدیل entertainment news hub تنفس سنگین می گوید: “همه چیز خیلی آراسته و حتی پس از آن, آن را بسیار سخت تر برای دیدن آنچه که واقعا در رفتن است.” او می گوید که رسانه های اجتماعی در حالی که یک خطرناک در نظر پخش گزارش نادرست و شایعات مبنی بر اجازه دادن به طرفداران به تجمع در اطراف نیزه ها در یک راه است که در سال 2007 امکان پذیر نیست. میلر همچنین گفت که جیمی اسپیرز به نام یک بار او را تهدید به سایت در نظر گرفته شود.

این است که تسهیل تظاهرات اخیر که صورت گرفت سال گذشته در خارج از لس آنجلس دادگاه که در آن نیزه درخواست کرده بود یک جلسه در مورد وضعیت conservatorship. در حالی که بریتنی گرم میزبان نکرده سازماندهی تظاهرات آنها با حضور در آنها. “من نمی خواهد می گویند که هر کسی که گرفته شده هر چیزی بیش از حد” بارکر می گوید. “همه شده است بسیار محترمانه و صلح آمیز است.”
بریتنی در مراسم رونمایی از پیاده روی مشاهیر هالیوود ستاره


اعتبار: ایسنا

در واقع Jaclyn می گوید که کسانی که در حضور نگهداری اعتراض سکوت وجود دارد و درخواست می کند که اگر بریتنی بودند به نظر می رسد آشکار است که مردم را نگه داشته و گوشی و دوربین دور. “وجود تلاش های انجام شده برای نشان دادن همبستگی با او و نه به دخالت در زندگی خود را بیشتر,” او اضافه شده است.

یک فن که با حضور اعتراض Junior Olivas گفت: او چرا که او باور ندارد که او معیارهای برای conservatorship. “ما همچنین می دانیم که او می خواهد از این conservatorship اما هیچ کس گوش به او,” او می گوید. “هیچ کس می شنود ، او شده است در گیر این برای مدت طولانی و در حال حاضر از آن زمان برای او را به مبارزه برای آزادی و ما در اینجا با او. اگر بریتنی تصمیم می گیرد او می خواهد به بازنشسته برای خوب پس ما با آن خوب. اگر بریتنی تصمیم می گیرد او می خواهد برای ادامه کار پس از آن ما با آن خوب بیش از حد. اما آن را به آنچه که بریتنی می خواهد.”

“یک conservatorship یک ابزار می گوید:” ایلین Renoire رئيس جمهور از انجمن ملی برای جلوگیری نگهبان سوء استفاده یک گروه مدافع که با هدف محافظت از حقوق بشر و مدنی از آن قرار می گیرد در غیر قانونی و سوء استفاده guardianships و conservatorships.

Renoire توضیح می دهد که در حالی که در بریتنی مورد وجود دارد این است که هیچ پیشنهاد مالی بهره برداری conservatorships استفاده شده است برای به دست آوردن مالی و می تواند یک ابزار برای کنترل است.”بنابراین اگر بریتنی قرار داده بود در گوشه ای [در مورد فرزندان او]” او می افزاید: “او احتمالا توافق به این تفکر است که نمی شود آن را به عنوان بد آن را به عنوان است. اما او می شود در آن وجود دارد و پس از آن حتی نمی تواند کنترل خود پول ؟ که دیوانه است.”

در حالی که هیچ کالیفرنیا کارشناسان حقوقی پاسخ: برای اظهار نظر در مورد conservatorships Tess از بریتنی گرم می گویند که با وجود بریتنی وضعیت که از نظر قانونی بی کفایت او در حال حاضر مشترک حضانت فرزندان او با شوهر سابق او Kevin Federline. “این یکی دیگر از منطقه که در آن وجود دارد, قطع,” او اضافه می کند. “اغلب اتفاق می افتد که افرادی وجود دارند که در آن قرار دارد conservatorships مانند او و آنها را از دست دادن حضانت کودکان خود را. اما چیزی که اتفاق افتاده با بریتنی. او را نه به عنوان یک حقوقی بالغ, اما او همچنین نگهبان است ،

این یکی دیگر از ناهمخوانی که Renoire نشان می دهد که سیگنال های بریتنی conservatorship به آویزان در اطراف طولانی تر لازم است. “وجود دارد هیچ دلیلی برای آنها را به آن نزدیک است چرا که او بود از ساختن این همه پول” او می افزاید.

“چه اتفاقی می افتد اگر او اجازه خروج از conservatorship امروز ؟” می افزاید: میلر. “من گمان می کنم بسیاری از افرادی که در حال حاضر در حال کار کردن با او ممکن است دیگر.” ایلین Renoire توصیف conservatorships با عنوان: “یک عمر حکم. هنگامی که آنها شما نمی توانید.”

وجود دارد ممکن است یک شکاف در بریتنی fandom مورد تا چه حد طرفداران باید وقتی که می آید به دفاع از خود را مورد علاقه popstar. اما هر کس در همان صفحه به نظر می رسد هنگامی که آن را می آید به وضعیت conservatorship. صرف نظر از اینکه آیا شما بر این باورند که بریتنی برگزار شد و در برابر او خواهد شد و یا اینکه آیا آن را فقط outlasted آن خوش آمدید, وضعیت اطراف conservatorship بدبو است. به عنوان میلر می پرسد: “اگر او نمی باید میلیون ها و میلیون ها دلار خواهد این هنوز هم می تواند اتفاق می افتد به او؟”
بریتنی انجام در وگاس 2016

البته ما نمی دانیم که بریتنی وضعیت پزشکی و ما نمی; آن را در کسب و کار ما نیست. اما به عنوان مورد در طول یک مداخله از یک قسمت از Jonathan Ross Show در سال 2016 است که فضل مدفود با حضور هنگامی که بریتنی صحبت کرده است تا در مورد conservatorship او شده است یا تعطیل و یا سکوت این خط از سوال یا کاهش یافته و یا ویرایش کردن. و بنابراین هیچ جای تعجب است که طرفداران در حال رفتن به سوال وضعیت زمانی که به عنوان میلر می گوید: وجود چنین عدم شفافیت ؟

در عین حال, بنابراین به عنوان برای جلوگیری از دیگر 2007-سبک فاجعه, طرفداران اسپیرز همراهان و رسانه ها نیاز به بادقت; عناوین گمانه زنی در مورد بریتنی سلامت روان منابع و یا اعضای تیم او با انتشار اطلاعات شخصی در مورد پزشکی, وضعیت, یا, مجله مردم در سال 2019 گزارش در مورد چگونه او دو فرزند هستند و تنها سوخت را به آتش.

“من فکر می کنم طرفداران باید بیان قدردانی از 20 سال یاد آهنگ ها و فیلم ها از او حرفه ای است که ما با رشد” نشان می دهد میلر. “در نهایت او یک فرد است. و مبارزه در برابر خانواده و مدیران و یکدیگر را احساس نمی کند مولد. وجود داشته باشد برای او در راه است که الهام بخش او را به می خواهید به یک فرد بهتر است چون من می دانم که او الهام بخش طرفداران او.”

در نهایت از آن زمان به ساختارشکنی popstar روکش است که او را احاطه کرده و برای قرار دادن Britney Spears فرد – او می خواهد نیاز و تمایل خود را برای استقلال – برای اولین بار. “من فقط فکر می کنم اگر او قادر به زندگی می کنند یک زندگی به عنوان او را دیدم جا که آیا او انجام شد و تور و یا ساخت آلبوم و یا نه که در نهایت چیزی که طرفداران می خواهند برای او” میلر می گوید. “آنها می خواهند او را به پیدا کردن شادی و احساس برآورده و احساس ممنون و سپاسگزار از زندگی او است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmeyabancı dizi izleMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetMobilbahisCanlı Bahis SiteleriTrbetGorabetMariobetTipobetBetpas