در داخل جهان, طولانی ترین و دقیقترین coronavirus مستند در فیلیپین

Jeepneys با آنها خوش و پر زرق و برق بیرونی و بسته بندی خفقان داخلی یک نماد ملی فیلیپین یک شکل از حمل و نقل عمومی شناخته شده روی محبت به عنوان “پادشاهان جاده”.

اما تقریبا همه آنها مجبور کردن این کشور به خیابان ها احتمالا جهان, طولانی ترین و دقیقترین coronavirus مستند.

بسیاری از رانندگان در حال حاضر بی بضاعت و از جان گذشته با شهروندان پله به جمع آوری پول برای آنها از طریق Facebook شدند.

Jowel Palaña, 41, jeepney راننده در مانیل گفت: تلگراف: “هر روز شده است و یک مبارزه است.”

او شده است قادر به کار به عنوان یک راننده از مارس 15, زمانی که مستند آغاز شد. او جاروب خیابان در ازای غذا از محلی رهبران منطقه. او شده است قادر به سفر به همسرش سه فرزند و خانواده خود در خارج از شهر و یا ارسال آنها را به هر گونه پول برای زنده ماندن – برای ماه می باشد.
Jowel پلنا (مرکز تی شرت آبی) در مانیل با وسیله نقلیه خود را


اعتبار: دن Olanday

آقای Palaña داستان نمادین است از تاثیر سخت Covid-19 قرنطینه اقدامات در فیلیپین.

در حالی که این کشور بیش از 100 میلیون نفر موفق به نگه داشتن درب ظرف را در ویروس ضبط حدود 50000 موارد و 1300 مرگ سخت shutdown را ترک کرده است اقتصاد این کشور در زانو و فقیرترین شهروندان بیکار و گرسنه است.

Dr Amado Parawan از نجات کودکان در فیلیپین گفت: دولت کمک های مالی برنامه در حال حاضر به پایان رسیده است, خروج مردم مبارزه.

“مردم شروع به شکایت به دلیل مالی و مشکلات اقتصادی,” او گفت:. “ما در انتظار افزایش موارد کودک, سوء تغذیه, تعداد بارداری و کودک آزاری است.”

تحت دقیقترین مستند شناخته شده به عنوان “پیشرفته جامعه قرنطینه” هیچ کس با سن زیر 21 یا بیش از 60 سال اجازه داده شد در همه وجود دارد 10pm-ساعت 5 صبح مقررات منع رفت و آمد همه ادارات حمل و نقل و مدارس تعطیل شد و تنها یکی از اعضای خانواده اجازه داده شد در یک زمان ضروری مواد غذایی و پزشکی است. این کشور تندرو جمهور رودریگو Duterte هشدار داد که هر کسی گرفتار نقض محدودیت خواهد بود.

این به طول انجامید در سراسر کشور از 15 مارس تا ژوئن 1 است و تنها کاسته شده است در برخی از مناطق از آن به بعد.
مردم بازداشت نیست و با پوشیدن ماسک در مانیل در این هفته بازداشت شدند در ورزشگاه


اعتبار: Ezra Acavan/گتی ایماژ

خاموش تا به حال گسترده اثرات به خصوص در آموزش و پرورش و ضروری خدمات بهداشتی و درمانی با توجه به Dr Parawan.

“به حاشیه رانده شده و گروه های آسیب پذیر برای مثال در شهری فقیر به شدت آسیب دیده و بسیاری از آنها شغل خود را از دست” او اضافه شده است. “برخی از سنتی jeepney رانندگان باید با توسل به گدایی در خیابان.”

در این هفته برخی از jeepneys اجازه داده شد به عقب در جاده ها. اما تنها حدود 6000 از مانیل ناوگان حدود 55000 وسایل نقلیه را با مواد ضد عفونی کننده اجباری, ماسک 50 درصد ظرفیت و موانع بین مسافران است.
ورق های پلاستیکی جداگانه مسافران در مانیل jeepney


اعتبار: Aaron Favila/AP

اما حتی این می تواند کوتاه زندگی می کردند. پس از اندکی استراحت قرنطینه شده است وجود دارد افزایش عفونت در فیلیپین. آن است که در حال حاضر دوم-بدترین آمار در جنوب شرقی آسیا پس از اندونزی.

در پاسخ کامل مستند اجرا توسط ارتش reimposed در اواسط ماه ژوئن در شهر سبو پایدار تا 15 ژوئیه و برای دوره های کوتاه تر در مرکزی مانیل. 48 ساعته “سخت مستند” در مانیل آخر هفته گذشته بود دوباره به راه افتادند اجازه می دهد تا برای تست توده مقامات گفت: – همزمان ناشیانه با ظهور تصاویری از رئیس جمهور سخنگوی شنا با دلفین ها در یک پارک در Bataan استان است.

روز چهارشنبه این هفته رئیس جمهور Duterte گفت: او همچنان با احتیاط از گسترده تر دوباره باز با وجود فشار از دارایی خود را به رئیس کارلوس Dominguez که گفت این بود که “مسئله بقا”.

“ما نمی توانیم واقعا در مجموع شیوع بیماری و یا دوزخ,” در پاسخ به رئیس جمهور.
یاد jeepneys در حال حاضر نصب پلاستیک موانع ظرفیت پایین تر و ماسک اجباری هستند – اما بسیاری از رانندگان هنوز هم قادر به کار


اعتبار: Eloisa لوپز/ایسنا

اما برای بسیاری از افراد که در حال حاضر اتفاق افتاده است.

آقای Palaña از آن ساخته شده از مانیل حاضر محدودیت بودند کاسته گرفتن مجوز ویژه برای سفر به خانواده اش – از جمله خود بیمار پدر و مادر-در-قانون – در کاویته استان به عنوان به زودی به عنوان او می تواند.

پول است که فراتر از تنگ: حتی زمانی که او ساخت مناسب زندگی به عنوان یک jeepney راننده او در وسیله نقلیه خود را در مانیل و شسته شده را در یک توالت عمومی به منظور صرفه جویی در پول برای خانواده اش است.

در حالی که صاحب jeepney به او اجازه آن را به کاویته او مردد به شروع به رانندگی دوباره.

“من می دانم که این ویروس هنوز هم کشنده و من هنوز هم ترس از گرفتن آن و آلوده خانواده من,” او گفت:.
Jowel پلنا در حال حاضر کمک می کند تا همسر خود را به فروش کباب سیخ خارج از خانه خود در کاویته


اعتبار: دن Olanday

اما مثل هزاران نفر دیگر او می داند که او به زودی مجبور به راه اندازی مجدد رانندگی – اگر و هنگامی که او مجاز است.

“من نیاز به بازگشت به کار بدون توجه به خطرات هستند. من نیاز به سختی می شود به منظور زنده ماندن و قرار دادن غذا روی میز را برای خانواده من,” او گفت:.

در حال حاضر او کمک می کند تا همسر خود را به فروش کباب سیخ خارج از خانه کوچک در کاویته.

“این یک نقطه عطف در زندگی عادی” او گفت:. “من به آرامی مورد استفاده قرار گرفتن به زندگی جدید من به عنوان یک کباب فروشنده.”

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de